-
Postów
2 791 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
4 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Grabsio311
-
Jak obczailem w nieruchomościach ceny tunerów, oraz różnych baz to jestem w szoku. Pamiętam, jak kupowałem tunera za maksymalnie 300 tysięcy, domki takie jak baza SAPD lv kiedyś zwalniała się co chwilę, czy domek z pasem startowym blisko SF, który kosztował max 50 k, teraz kosztuje z 500 k

.
- Pokaż poprzednie komentarze 8 więcej
-
Kiedyś to wgl inne czasy byly
-
Gospodarka na 4L według mnie jest bardzo zepsuta
-
Jak wróciłem na serwer też byłem ździwiony xD
-
Kiedyś to było infki nawet po 1.7MLN chodziły.
-
1 infka to ja kupiłem za 1.150 kk z silnikiem 1.8 z salonu, których było dość dużo w salonie i nie kończyły się xD.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło