Skocz do zawartości

Grabsio311

Gracz
  • Postów

    2 791
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Grabsio311

  1. Sprawa została wyjaśniona, oraz koszta zwrócone. Proszę o zamknięcie skargi.
  2. Twój nick: Grabsio311 Nick osoby oskarżonej: Mamizek Powód napisania skargi: Wczoraj przeprowadziłem się na hilltop farms, ustawiłem sobie journeya na mojej drodze wjazdowej, stał jak infernus (SS 1). Cała baza należy do mnie, posiadam 2 blipy domków (SS 2, oraz 3). Tutaj dowód z parkingu policyjnego (SS 4). Dodam, iż poinformowałem pracownika o skardze, otrzymałem odpowiedź coś w stylu ok, następnie zapytałem pracownika czy pojazd miał ręczny, ponieważ pomyślałem, że mógł nie mieć i zjechał na drogę, lecz jednak powód to źle zaparkowany, ale przechodząc do rzeczy otrzymałem odpowiedź lekceważąca od pracownika, po prostu wyglądało na to, że chciał spotkać się w tym dziale. Tutaj proszę loga: >> Mamizek [460]: Tylko czy pojazd mial zaciagniety reczny? << Mamizek [460]: nie wiem pisz. To tyle, pozdrawiam, zwrot pieniędzy nie jest konieczny, lecz jeżeli pojazd stał tak jak go postawiłem to chciałbym, by było jasne, że ma prawo tam stać, ponieważ mi się bynajmniej wydaje, że droga do mojej posesji także zalicza się do domku i no by pracownik wykazywał się większym szacunkiem do osoby, która chce wyjaśnić sprawę polubownie. Jeśli pracownik ma racje i przedstawi dowody, że pojazd stał inaczej to nie mam nic do dodania i przepraszam za problem, lecz no nie dało się załatwić z nim sprawy inaczej. Dowody: https://imgur.com/a/0jzACIy
  3. Jak obczailem w nieruchomościach ceny tunerów, oraz różnych baz to jestem w szoku. Pamiętam, jak kupowałem tunera za maksymalnie 300 tysięcy, domki takie jak baza SAPD lv kiedyś zwalniała się co chwilę, czy domek z pasem startowym blisko SF, który kosztował max 50 k, teraz kosztuje z 500 k :o:o.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
    2. BarteQ*

      BarteQ*

      Kiedyś to wgl inne czasy byly

    3. BuildingNinja

      BuildingNinja

      Gospodarka na 4L według mnie jest bardzo zepsuta

    4. Szender

      Szender

      Jak wróciłem na serwer też byłem ździwiony xD

    5. andegawen

      andegawen

      Kiedyś to było infki nawet po 1.7MLN chodziły.

    6. Grabsio311

      Grabsio311

      1 infka to ja kupiłem za 1.150 kk z silnikiem 1.8 z salonu, których było dość dużo w salonie i nie kończyły się xD.

  4. Grabsio311

    Motor na lampkach

    @davio' ma chyba skuterka na sell xD
  5. Dalej, masz silnik 2.0, bak, lampy to do biednych to nie należy.
  6. Dalej, dalej. Jak na taką kryjówkę to za mało
  7. Model: Sabre ID: 12025 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: 12 k Dodatki: atrapa nitro (1010), felgi (1085), moduł UP1, tablica rejestracyjna (LV SABRE), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości Cena: Oferty. Coś od siebie: Ładny pojazd, warto dokończyć projekt do 2.2 . SS’y: https://imgur.com/a/pNWFgV5
  8. Grabsio311

    [S] Camper

    Dobra oferta, z racji, iż potrzebuję kasy myślę, że dało by radę się dogadać.
  9. Nazwa nieruchomości: Przyczepy ID nieruchomości: 749, 748, 3 domek davio mi poda, ponieważ on go ma, lecz ja sprzedaję wszystkie 3 za jego zgodą. Cena za dobę: 120 PLN Lokalizacja: Bone Country, to zaraz obok satelity FC. Cena: Oferty, powiem tylko, że są to 3 blipy, oddzielnie nie sprzedaje. Zacznijmy od 100k. SS’y: https://imgur.com/a/L6Jqbkz Coś od siebie: Bardzo fajne domki, można mieszkać we 3 z znajomymi. Super wjazd tunelem, sporo miejsca. Nada się nawet pod bazę dla nie dużej organizacji, ponieważ jest helipad, oraz miejsce na łodzie. Można podjechać jeszcze sobie obejrzeć. Wszystkie domki opłacone do 10 lutego.
  10. Grabsio311

    [S] Camper

    Dodało się, źle przypadkiem, nie karać PKT...
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Grabsio311

    [S] Camper

    Model: Camper. ID: 45586. Pojemność silnika: 1.6. Przebieg pojazdu: 4200 km. Dodatki: stereo, felgi (1085), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, Paintjob (0), tablica rejestracyjna ( OGOREK), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, klucze. Cena: Oferty Cośod siebie: Bardzo fajne auto do kolekcji . SS’y: https://imgur.com/rJNjH1b
  14. Camper z tune, wystawiony na forum+ 2kk?
  15. Tak trochę wypadało by zmienić lidera SAPD pod @CampeQ.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin