Skocz do zawartości

Grabsio311

Gracz
  • Postów

    2 791
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Grabsio311

  1. Robienie komuś na siłę pod górkę kończy się odwrotem. Karma to piękna rzecz ;D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Hasiu.*

      Hasiu.*

      Dzięki Kubuś

    3. Lisa_

      Lisa_

      Kubuś Kubuś are u genius. ;D

    4. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Grabsio mądry człek  

    5. KNX
    6. lcarix

      lcarix

      Ile wypiłeś, że masz takie rozkminy?

  2. 150? Cieszył bym się z takiej ceny za naprawę XD.
  3. Czy tylko moja szkoła dalej strajkuje? xD

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. _ADI_:)
    3. japkooo.

      japkooo.

      u mnie też, co najmniej do piątku wolne mam

    4. basherdigga
    5. .B.

      .B.

      Zawzietych masz nauczycieli, u mnie juz sie poddali

    6. Emiljusz

      Emiljusz

      U mnie tak samo wolneee

  4. Czasami ludzie sami proszą o skargę, kurde belek. 

  5. Nigdy nie widziałem takiego typunia xD, ja to chyba bym wprowadził zdjęcia legitki przed zalogowaniem się, ponieważ HOT3K chyba za młody na takie gierki, zbyt źle to na niego działa xd. 

    1. .Sw

      .Sw

      To się nazywa prawdziwe Role-Play! 

      A bez jaj - jak to widzę to mnie w środku skręca z bólu du*y...

    2. Kwiatko_

      Kwiatko_

      Moim zdaniem powinni wprowadzić tabelę kar...

      Bo administracja daje tak chore niektóre kary że głowa mała.

      Zły humorek i prawka na kilka dni za nic zabierają.

       

      Edit:

      Jeżeli to co napisał ten hot3k jest prawdą że dostał prawko za wyjazd wjazdem to śmieszna akcja każdy by się zagotował 

    3. mvrcin777

      mvrcin777

      mnie to taranował wczoraj gdy jechałem jakimś quadem, tak podobnie "bez przyczyny"

  6. Biorę udział bo id fajne.
  7. Produkcje maści na ból du*y uważam za otwartą ;D. Przez najbliższe 2 dni nie czytam forum, ponieważ 90% to będzie "powodzenia" itd xd. 

  8. Grabsio311

    wrutka

    Kurla, doherty czeka XD.
  9. Grabsio311

    Oznacz handlarza PSC!

    @XQward kupił banszi za psc XD
  10. Dodajcie jakieś progi konkursowe, np. 20 k. Bo oni to robią tylko pod licki i cały offtop jakimś syfem. 

  11. Jeszcze trochę i konkursy w offtopie bd o 600 PLN z premium + XD.

    1. CiasteK*

      CiasteK*

      Wejdz  na serwer siano mam ;0

    2. CiasteK*
    3. mxcioo.redd

      mxcioo.redd

      lepiej to niz walton 1.4 ktory sie nie sprzeda wgl

    4. mxcioo.redd
  12. Jak to szybko leci, już ponad miesiąc mnie nie ma na randze, na serwerze też mało siedzę, więc pozdrawiam tych, którzy mówili, że wrócę po tygodniu ;D

    1. Purmur

      Purmur

      pozdrawiam z rodzinką. 

    2. KNX
    3. olafq

      olafq

      Wreszcie do szkoły chodzisz ;) 

    4. Grabsio311

      Grabsio311

      @YodaS Ty masz jakieś problemy? XD. Dla twojej wiadomości byłem na zwolnieniu lekarskim ostatnie dni nawet, i co? nie było mnie na serwerze nawet wtedy. Uwaliłeś coś sobie w tym małym mózgu, jeśli można tak to nazwać i gadasz takie głupoty. Zapewne du*a przyrasta Ci do krzesła a siejesz głupoty na mój temat. Nic o mnie nie wiesz a szczekasz tutaj. Żenada. 'Wreszcie' przydało by się zmądrzeć i nie opierdzielać dupska, czymś wyssanym z palca. Nie pozdrawiam.

    5. olafq
  13. Oddałem tel na gwarancję i pożyczyłem od kumpla, wszystko spoko, ale sam wypluwa ładowarkę xD, jakieś pomysły, by to się trzymało? Ma ktoś tak może? 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Grabsio311

      Grabsio311

      @VENOMEQ kurde, dzięki byku xD. 

    3. VenomeQ
    4. Grabsio311

      Grabsio311

      @DeltaRon sprawdziłem z 5-6 kabli i albo wypada albo nie ładuje xD. Pamiętasz, jak mówiłeś, że mój obecny tel to syf? Już na gwarancji jest nie mając pół roku od nowości ;D

    5. Hasiu.*

      Hasiu.*

      @Grabsio311 daj klejem na gorąco 

    6. xAvenes*

      xAvenes*

      @Hasiu.* no już mu to mówiłem to najlepszy sposób, próbowałem i polecam ;D

  14. To właśnie ta chwila, ten dzień by Zrobić was w konia haha
  15. Ludzie co mają ból tyłka o Kasjo to powiedzcie mi gdzie był parter i kopy itd w jego wykonaniu? XD. On nawet z parteru wstawal, zapewne za to bardzo mało punktowal bo to było mma a nie boks. 

    1. NVXER

      NVXER

      może i ta, epy szły, publiczność też wie co widziała 

    2. KNX
  16. Wszystkie obstawy walk pozytywne xD. Ciekawe ile na plus będę. 

  17. Minuta ciszy. Potem balety
  18. @XQward bo zaraz będzie, że powrót piszesz xD.

     

    Przegląda forum: Przywitania i pożegnania

     

    1. KNX

      KNX

      @XQward, wracaj do jasnej cholery. Każdy chcę Twojego powrotu. 

    2. xAvenes*

      xAvenes*

      On wróci w najmniej oczekiwanym momencie ;D

    3. XQward
  19.  

    Isamu- 5k 

    Malczyński- 30k

    Polak- 5k

    Krycha- 10k 

    Mam nadzieję, że nie stracę xD

    1. MaciekMaster

      MaciekMaster

      5k na 100% stracisz na Polaku, a nie wiadomo co się może stać w walce z Malczyńskim. 

    2. Cyp000
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin