-
Postów
2 791 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
4 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Grabsio311
-
Robienie komuś na siłę pod górkę kończy się odwrotem. Karma to piękna rzecz
.
-
Czy tylko moja szkoła dalej strajkuje? xD
-
Nigdy nie widziałem takiego typunia xD, ja to chyba bym wprowadził zdjęcia legitki przed zalogowaniem się, ponieważ HOT3K chyba za młody na takie gierki, zbyt źle to na niego działa xd.
-
To się nazywa prawdziwe Role-Play!
A bez jaj - jak to widzę to mnie w środku skręca z bólu du*y...
-
Moim zdaniem powinni wprowadzić tabelę kar...
Bo administracja daje tak chore niektóre kary że głowa mała.
Zły humorek i prawka na kilka dni za nic zabierają.
Edit:
Jeżeli to co napisał ten hot3k jest prawdą że dostał prawko za wyjazd wjazdem to śmieszna akcja każdy by się zagotował
-
mnie to taranował wczoraj gdy jechałem jakimś quadem, tak podobnie "bez przyczyny"
-
-
Produkcje maści na ból du*y uważam za otwartą
. Przez najbliższe 2 dni nie czytam forum, ponieważ 90% to będzie "powodzenia" itd xd.
-
Dodajcie jakieś progi konkursowe, np. 20 k. Bo oni to robią tylko pod licki i cały offtop jakimś syfem.
-
Jeszcze trochę i konkursy w offtopie bd o 600 PLN z premium + XD.
-
Jak to szybko leci, już ponad miesiąc mnie nie ma na randze, na serwerze też mało siedzę, więc pozdrawiam tych, którzy mówili, że wrócę po tygodniu
.
-
-
-
Wreszcie do szkoły chodzisz
-
@YodaS Ty masz jakieś problemy? XD. Dla twojej wiadomości byłem na zwolnieniu lekarskim ostatnie dni nawet, i co? nie było mnie na serwerze nawet wtedy. Uwaliłeś coś sobie w tym małym mózgu, jeśli można tak to nazwać i gadasz takie głupoty. Zapewne du*a przyrasta Ci do krzesła a siejesz głupoty na mój temat. Nic o mnie nie wiesz a szczekasz tutaj. Żenada. 'Wreszcie' przydało by się zmądrzeć i nie opierdzielać dupska, czymś wyssanym z palca. Nie pozdrawiam.
-
sad
-
-
Oddałem tel na gwarancję i pożyczyłem od kumpla, wszystko spoko, ale sam wypluwa ładowarkę xD, jakieś pomysły, by to się trzymało? Ma ktoś tak może?
- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
-
Spoko @Grabsio311
-
-
@Grabsio311 daj klejem na gorąco
-
-
Antybiotyk 7 dni i zwolnienie do środy, super...
-
Ludzie co mają ból tyłka o Kasjo to powiedzcie mi gdzie był parter i kopy itd w jego wykonaniu? XD. On nawet z parteru wstawal, zapewne za to bardzo mało punktowal bo to było mma a nie boks.
-
Wszystkie obstawy walk pozytywne xD. Ciekawe ile na plus będę.
-
Isamu- 5k
Malczyński- 30k
Polak- 5k
Krycha- 10k
Mam nadzieję, że nie stracę xD