-
Postów
2 791 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
4 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Grabsio311
-
No jeszcze tylko 2 tygodnie i brak powrotu na range. Cieszycie się ?

-
4 sierpnia coraz bliżej do minięcia czasu umożliwiającego powrót na range ajc.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Zna ktoś stronkę na której zamówię e-papierosa w normalnej nie zawyżonej cenie?
-
Nie pal
-
z tego co wiem to teraz już nie zamówisz e-peta przez strone ale są gdzieś odłamy stron gdzie kupisz
-
-
zależy czego szukasz;p jeżeli szukasz jakiegoś lepszego sprzętu to nie licz że za całość wydasz mniej niz 400-450zł. A jeżeli chcesz zaoszczędzić lepiej kupić używanego od ludzi o 50% taniej.
-
-
-
Xiaomi redmi note 7 4/64 zakupiony. Myślę, że nie będę żałować.
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
Szajomi lepsze
-
-
Siaomi najlepsze
-
Ok, a co w związku z tym?
-
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Trzeba załatwić parę zaległych spraw
. Nie polecam zostawić kompa w szafce na dość długo, tak się tnie, że masakra.
-
Spoko ten biznes, lecz myślę że nikt tych pokazów nie bd chciał oglądać, czy cokolwiek ma to dawać, nie ogarniam. Życzę powodzenia i obym się mylił.
-
Powie ktoś co to za nowy biznes i czym będzie się zajmować? Ja nie w temacie a ciekawi.
-
- Ostatnio widziany2019-05-08 18:19:41
- Spokojnie dziś opłacę domek XD.
-
Gdy skarga na członka ekipy leży 2 miechy, ten odszedł a werdyktu dalej nie ma
.
-
Zaraz czerwiec trzeba albo wrócić, albo zakończyć na dobre. Nikt tego nie wie
.
-
Cieszy mnie to, że mimo że nie gram to 90 % graczy pamięta mój majątek i wie, że prawdopodobnie jestem najbogatszy na serwerze. Naprawdę cieszy mnie to, gdy widzę że dalej pamiętacie o mnie
.
-
Dużo negatywnych, właśnie tak XD, nic nie pogorszyło stanu frakcji, ale każdy wie lepiej niż osoba popełniająca błąd, może kiedyś zrobię listę pozytywy i negatywy, aczkolwiek raczej i tak swoją rację zawsze ktoś podtrzyma. Szkoda szczepić...Dokończcie sobie. Dobranoc
.
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
@KeXo, słuchaj to co Ci powiem... Według mnie: @Grabsio311 długo odczekał na czarnej liście. Jest w niej od 31 sierpnia 2018 do walonego dziada za przeproszeniem (jeśli mogę użyć takiego słowa, twierdzenia) ziomeczku kochany.
Nie wiem DLACZEGO nie chcesz go zdjąć nowy liderze TSA. Nie wiem. Nie mamy pojęcia.
Dużo 'walił' w frakcji na randze MENADŻERZE (bo to ranga zarządowa).
Dokładał cegły do frakcji, aby było w niej lepiej, aby żyła fajniej, lepiej, dodawał propozycje od Ciebie.
Ba - prowadził EKSKORDĘ VIP. Po jego zniknięciu z lidera, z samej EKSKORDY też - EKSKORDA po prostu przestała istnieć tak naprawdę (a tak było fajnie). To też weź pod uwagę.
I w ogóle.
Chcesz, to mogę Ci tu stworzyć DOKŁADNY, długi wpis, rozkładając na wiele czynników - plusów, minusów, wad, zalet, itd.
Albo otworzę pm do Ciebie w jego sprawie...
...Po czym potłumaczę coś nie coś w tej sprawie/tych sprawach, bo po prostu bardzo to lubię robić w moim życiu (czyt. tłumaczyć w internecie).
((A tylko jestem na MTA. Nie mam innych gier. Tylko MTA i dwa serwy - ten i AFX serwer)).
Wpis będzie podobny do postu właściciela serwa o UB @NeX'a, że @NeX niszczył ZbyK'a serwer ostro w 2016 roku.
Jego apelacja:Tyle. Pozdrawiam.
-
A Ty @Grabsio311, @romeg.redd i @KRISU., nie wywalajcie mnie z biznesu mimo, że mam na discordzie, FB od Was to i owo. Będę w czerwcu na 4Life (bo wziąłem długi urlop). @Grabsio311 o tym wie, bo gadałem mu na fejsie.
Elo. Idę spać.
PS. @KRISU., fajny awatar. Oby tak dalej. -
-
W sumie to już miesiąc temu się śmiałem że jak tylko zebra ogłoszenie doda o moim odejściu to będziesz pisał wniosek.
-
daj kluczki do sanda
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło