Skocz do zawartości

Grabsio311

Gracz
  • Postów

    2 791
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Grabsio311

  1. Witam a zarazem żegnam nowych i tych starych graczy, którzy grali za moich czasów. Nie bardzo wiem od czego tu zacząć, ale opowiem krótko o swojej 'karierze' na serwerze. Odpalcie sobie tą nutkę, by była lepsza atmosferka i no jeśli macie ochotę przejdźcie sobie do lektury. Zacznijmy: Na serwerze zacząłem grę całkiem przypadkiem. Kolega grał w MTA i pokazało mi to na steamie, postanowiłem pobrać gierkę i zobaczyć o co chodzi. Początkowo nie wiedziałem o co chodzi, wchodziłem na serwery, których potem nie pamiętałem nazwy, były to jednorazowe gierki, później całkiem przypadkiem po 2 dniach znalazłem 4 Life i tak jakoś tu zostałem. Zaczynałem od handlu na tzw.'szrotach', później dorobiłem się tunera na którym wybiłem dość dobre pieniądze, było stać mnie na bulleta 1.6 od starego gracza o nicku Przybysz*,chyba tak. Później zrobiłem mego bulleta 2.2 FT pracując na magazynie w BM, gdy zrobiłem już bulleta postanowiłem odkładać pieniądze. Odłożyłem dość dużo, sprzedałem bulleta w raty i kupiłem sobie infernusa 1.8 z salonu, który kosztował wtedy 1.150kk bodajże. Także na jego 2.2 FT zarobiłem na magazynie, pamiętam te ranne wstawanie by zrobić kompo u @XQward'a , nie było wtedy automatycznego. W późniejszym czasie zaczął się handel na droższej giełdzie, która jest teraz ograniczona do chyba 150k, wtedy była tylko tam giełda do droższych aut. Po jakimś okresie handlu kupiłem turismo, które mam do dziś i skończyłem na jakiś czas handel. Później dostałem się na support'a. Wtedy moim głównym zajęciem było robienie reportów, dzięki wysokim wynikom dość szybko uzyskałem rangę admina, bynajmniej tak mi się wydaję, aczkolwiek też dość szybko ją utraciłem przez własną głupotę, już nie będę rozgrzebywać sytuacji, jak to dokładnie wyglądało z mojej perspektywy. Za wysokie wyniki reportów, także wygrałem konkurs o borówkę Basie, która do dziś żyje, leży u mojej byłej . Było się potem na randze, handlowało się i na tą chwile jestem najbogatszym graczem na serwerze, bynajmniej tak mi się wydaje. Mój majątek na stare ceny wynosił ponad 10 milionów, nie wiem jak teraz. Dobra ale kończąc te opowieści, na serwerze przegrałem prawie 5800 godzin, osiągnąłem dość dużo, zarząd w frakcji TSA, akademia w każdej innej frakcji, prócz SAMD, pełnoprawny w SARA/SDSA za czasów lidera @Hyak'a, najlepszy okres frakcji, osoba godna stanowiska Lidera..Na serwerze przed rangą nie byłem święty, miałem dość sporo kar, banów kilka, lecz nigdy nie dostałem bana 999 dni. Z rangi odchodziłem 1 marca, od tej pory można powiedzieć, że nie wchodzę na serwer, lecz postanowiłem poczekać z odejściem oficjalnym, ponieważ miałem w planach wrócić. Ranga przepada mi bodajże 1 września, lecz nie mam chęci na powrót. Dlaczego nie wrócę? Opuszczając serwer postanowiłem, że wrócę, lecz zmieniłem zdanie, dlaczego? W czasie przerwy, gdy wbijałem na serwer nie zauważyłem jakiś dużych zmian, aktualizacji, itp. Usłyszałem tylko negatywy, że mało się dzieje, nie ma konkretnych aktualizacji, że teraz w frakcjach pod nadzorem nowego Lidera KSF też nie jest ciekawie, ale nie mi to oceniać. Wchodząc na serwer, czy komputer nie czuję tego co kiedyś, czuję taką niechęć, zażenowanie nowymi graczami, którzy są po prostu jak dzicz, internetowi gangsterzy z du**ą przyklejoną do krzesła i wiekiem 14 lat. Jeśli kogoś uraziłem to sorry, ale dla mnie tak to wygląda. Na serwerze nie mam też za wiele czasu, ale gdy znajdę chwile, dzień wolny po prostu nie mam ochoty na komputer. W lipcu wpadło 18 lat, więc trzeba teraz wziąć się za siebie i zdać te prawko za 1 . Prawko zabiera mi dużo czasu, nauka testów z płyty, jazdy 2-3 razy w tygodniu itp. Wiem dzieciaczki co z tatą jeździły na kolanach, czy inni kozacy powiedzą, że oni to się nie uczyli a zdali, tak wierze wam, darujcie sobie tą żenadę. Kończąc tą pętle słów bez końca wymienię tylko kilka osób, którym chcę podziękować. PODZIĘKOWANIA @XQward- Dziękuje za wszystko, zawsze chętnie mi pomagałeś, gdy byłeś RCON'em. @ZbyK.gg- Mimo, że po moim odejściu stwierdziłeś, że lizałem du.. to tak nie było, zawsze podchodziłem na luzie do rangi, lecz jeśli coś zrobiłem źle po prostu byłem w stanie się przyznać do błędu i przeprosić. Dzięki za szanse w ekipie, mam nadzieję, że jaki byłem, taki byłem, ale się spisałem. @Zebra- Dziękuje za pomoc, gdy zawsze miałem jakiś problem, coś do sprawdzenia itp. to chętnie za każdym razem pomagałaś. @Lukasz1393- Dzięki za pomoc z komisem, jeszcze postaram się to odpalić i przekazać komuś. @Bolek.- Tobie dziękuje za wszystkie sprawy zrobione dla komisu. @DeltaRon- Delta, czasami wyluzowany, można było pośmigać furką, porobić sobie beke, ale gdy trzeba potrafi wyciągnąć konsekwencje. Dzięki za wszystkie śmieszne akcje . @Answer- Może już nie RCON, ale mimo, że wszyscy prawie narzekali na Ciebie, gdy nim byłeś to ja Ci dziękuje za pomoc, zawsze starałeś się jej udzielić w 110%. Tutaj nie będę już wymieniać kolejno, podziękuje wszystkim w grupach. Cała administracjo serwera, która miała ze mną styczność, gdy byłem na randze, dzięki za wspólne dymy, wyzywanie się na /s ( @AdiK.) itp. Bądźcie zgraną ekipą i napierdzielajcie te reporty, lecz znajdźcie też czas na zadymki haha. Cała organizacjo Legwany. Dzięki za wspólną gierkę przez długi czas, mam nadzieję, że @Iguana nie wywalisz mnie , pamiętaj, że ja czekam na Twojego support'a. Trzymajcie się taką ekipą i nie zepsujcie tego. Cała Frakcja TSA w której obejmowałem stanowisko Menadżera za czasów @KiLLYouDeaD'a, który zdążył mnie zdegradować, oraz zarzucić na czarną listę BMA, na której jestem do dziś, ale to tylko gierka, mimo wszystko dobrze wspominam te czasy . Myślę, że wszyscy, którzy byli w frakcji za mojego zarządu lubili mnie, nie dawałem wam przecież w kość dopóki ktoś ostro sobie nie przeskrobał . Cała frakcja SAPD za tyle szans w akademii za czasów lidera BS, @Baker'a i Skipcia, nie wiem jakie teraz macie nicki, ponieważ chyba też już skończyliście z serwerem. Cała Frakcja SDSA/SARA za czasów @Hyak'a, jest co wspominać. Otwarcie SARA, konwój lawet, itd. Szkoda, że musiałeś opuścić Liderkę, ale wiadomo to tylko gra i nie będziesz się prosił 200 razy o małe gó**o. Wszystkim, którzy byli w komisie 4CarDealer, oraz kupili autka za mojej kadencji na właścicielu, mam nadzieję, że dobrze się ze mną pracowało i robiło się miło zakupy . Dzięki wszystkim starym graczom, którzy mnie pamiętają i grali ze mną, lubili mnie . Wszystkim, którym zawiniłem, czy mnie nie lubią, przepraszam taki jestem. Jak to mówią 'Wszystko ma swój czas'. Za młodszego gra dawała dużo frajdy, zaczęła się pełnoletność, ktoś mega ważny w moim życiu, więc czas zamknąć rozdział z komputerem i iść dalej. Wszyscy, którzy będą pisać, czy coś sprzedaje, odpowiadam NIE. Może zrobię jakiś mini konkursik na jakieś autko dla was, jak znajdę czas, czy gotówkę serwerową. Zobaczymy. Jeśli popełniłem jakieś błędy ortograficzne, czy coś to niestety musicie na to popatrzeć 3 dni, dawno nie używałem komputera, więc są efekty. Może być też masło maślane itp, ale no kompletnie nie umiem pisać takich rzeczy. Prosił bym was byście nie dodawali mnie na FB, nawet gdy znacie moje dane, nie szukam internetowych znajomych, zaproszenia od was wiszą nawet ponad rok a ciągle ich dochodzi, dzięki za wyrozumiałość. Po pół roku podjąłem decyzję o odejściu i nie żałuję czasu, który poświęciłem na serwer, ale także nie żałuję tego zakończyć. Powodzenia w dalszej rozrywce, może czasami do was zajrzę. Mam nadzieję, że będziecie mnie miło wspominać, żegna was Gracz- support-admin- wykradacz tunerów- handlarz- support-gracz Grabsio311.
  2. 4 sierpnia coraz bliżej do minięcia czasu umożliwiającego powrót na range ajc.

  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Zna ktoś stronkę na której zamówię e-papierosa w normalnej nie zawyżonej cenie?

    1. ManiekPL
    2. KubsoneK.ogf

      KubsoneK.ogf

      z tego co wiem to teraz już nie zamówisz e-peta przez strone ale są gdzieś odłamy stron gdzie kupisz :) 

    3. mxcioo.redd
    4. WhiteNigga*

      WhiteNigga*

      zależy czego szukasz;p jeżeli szukasz jakiegoś lepszego sprzętu to nie licz że za całość wydasz mniej niz 400-450zł. A jeżeli chcesz zaoszczędzić lepiej kupić używanego od ludzi o 50% taniej.

    5. TheNikes03
  5. Xiaomi redmi note 7 4/64 zakupiony. Myślę, że nie będę żałować.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Matjus
    3. _ADI_:)

      _ADI_:)

      Redmi note 5 polecam 

    4. TARGET.

      TARGET.

      Siaomi najlepsze

    5. shvky

      shvky

      Ok, a co w związku z tym?

    6. Grabsio311

      Grabsio311

      Z tym, że masz 14 lat i szukasz czegoś, by się doczepić, ponieważ chcesz szum. Niestety zły traf, mam takie dzieci w 4 literkach, pozdrawiam.

  6. 18 pyknęło, starość nie radość ;D.

    1. Arturek.

      Arturek.

      znam to uczucie :D

    2. mxcioo.redd

      mxcioo.redd

      najlepszego kubus 

    3. Pawi.
    4. ManiekPL

      ManiekPL

      Stówa, prawko zdaj ;)

    5. WhiteNigga*

      WhiteNigga*

      i feel this pain bruh;( Najlepszego <3

  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. <3

    1. AdiK..

      AdiK..

      Miałem takie profilowe, gdy nie dostałem się na Supporta.  ;(

  9. Trzeba załatwić parę zaległych spraw :P. Nie polecam zostawić kompa w szafce na dość długo, tak się tnie, że masakra.

  10. 18 dni nie wbijane kurła. Deszczyk pada to se zagram a co mi tam ;D.

  11. Spoko ten biznes, lecz myślę że nikt tych pokazów nie bd chciał oglądać, czy cokolwiek ma to dawać, nie ogarniam. Życzę powodzenia i obym się mylił. 

  12. Powie ktoś co to za nowy biznes i czym będzie się zajmować? Ja nie w temacie a ciekawi. 

    1. PerPani
    2. AcoreQ

      AcoreQ

      Aplikację dalej można przeczytać.

    3. Frixo

      Frixo

      kilka błędów w regulaminie ciekawe kiedy sie skapna co w nim nie tak

    • Ostatnio widziany2019-05-08 18:19:41 
    • Spokojnie dziś opłacę domek XD.
  13. Nick na serwerze: Grabsio311 Kanał: Prywatny, organizacyjny, biznesowy. (Niepotrzebne skreślić) Nazwa kanału: 4CarDealer Kiedy ostatnio kanał był używany: Obecnie jestem na urlopie, lecz korzystają z niego pracownicy. Jak często kanał jest używany (ile razy w tygodniu, miesiącu): Nie jestem w stanie tego określić, ponieważ jeśli trzeba coś obgadać odbywa się to na kanałach.Pracownicy, także korzystają z kanału do luźnych rozmów. Czy kanał ma zostać usunięty?: TAK/NIE
  14. Gdy skarga na członka ekipy leży 2 miechy, ten odszedł a werdyktu dalej nie ma ;D

    1. CiasteK*

      CiasteK*

      Ja już myślałem że się przyzwyczaiłeś do tego xD

    2. Smutny_Hrvdziu
  15. Grabsio311

    Prosze o usuniecie.

    Przecinki, literki ś, ó, itd. To wygląda, jak.... Jeśli już chcesz napisać poradnik to może z pełną ortografią?. Obecnie wygląda, jak wygląda, oczywiście nadaję się, ale do kosza.
  16. Zaraz czerwiec trzeba albo wrócić, albo zakończyć na dobre. Nikt tego nie wie :P

  17. Cieszy mnie to, że mimo że nie gram to 90 % graczy pamięta mój majątek i wie, że prawdopodobnie jestem najbogatszy na serwerze. Naprawdę cieszy mnie to, gdy widzę że dalej pamiętacie o mnie :D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. japkooo.

      japkooo.

      nadal pamięam grabsia który bez supka jeździł waltonem bo nie chciał wydawać 1k na naprawę infka 

    3. lcarix

      lcarix

      Nadal pamietam zes cejot i to sie nie zmieni

    4. Ping.
    5. BOCHA
    6. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Jak ty Bogacz 

  18. Dużo negatywnych, właśnie tak XD, nic nie pogorszyło stanu frakcji, ale każdy wie lepiej niż osoba popełniająca błąd, może kiedyś zrobię listę pozytywy i negatywy, aczkolwiek raczej i tak swoją rację zawsze ktoś podtrzyma. Szkoda szczepić...Dokończcie sobie. Dobranoc ;D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. KNX

      KNX

      @KeXo, słuchaj to co Ci powiem... Według mnie: @Grabsio311 długo odczekał na czarnej liście. Jest w niej od 31 sierpnia 2018 do walonego dziada za przeproszeniem (jeśli mogę użyć takiego słowa, twierdzenia) ziomeczku kochany.
      Nie wiem DLACZEGO nie chcesz go zdjąć nowy liderze TSA. Nie wiem. Nie mamy pojęcia.
      Dużo 'walił' w frakcji na randze MENADŻERZE (bo to ranga zarządowa).
      Dokładał cegły do frakcji, aby było w niej lepiej, aby żyła fajniej, lepiej, dodawał propozycje od Ciebie.
      Ba - prowadził EKSKORDĘ VIP. Po jego zniknięciu z lidera, z samej EKSKORDY też - EKSKORDA po prostu przestała istnieć tak naprawdę (a tak było fajnie). To też weź pod uwagę.
      I w ogóle. :( 
      Chcesz, to mogę Ci tu stworzyć DOKŁADNY, długi wpis, rozkładając na wiele czynników - plusów, minusów, wad, zalet, itd.
      Albo otworzę pm do Ciebie w jego sprawie...
      ...Po czym potłumaczę coś nie coś w tej sprawie/tych sprawach, bo po prostu bardzo to lubię robić w moim życiu (czyt. tłumaczyć w internecie).
      ((A tylko jestem na MTA. Nie mam innych gier. Tylko MTA i dwa serwy - ten i AFX serwer)).
      Wpis będzie podobny do postu właściciela serwa o UB @NeX'a, że @NeX niszczył ZbyK'a serwer ostro w 2016 roku.
      Jego apelacja: 

      Tyle. Pozdrawiam.

    3. KNX

      KNX

      A Ty @Grabsio311, @romeg.redd i @KRISU., nie wywalajcie mnie z biznesu mimo, że mam na discordzie, FB od Was to i owo. Będę w czerwcu na 4Life (bo wziąłem długi urlop). @Grabsio311 o tym wie, bo gadałem mu na fejsie. 
      Elo. Idę spać.
      PS. @KRISU., fajny awatar. Oby tak dalej.

    4. KiLLYouDeaD
    5. KiLLYouDeaD

      KiLLYouDeaD

      W sumie to już miesiąc temu się śmiałem że jak tylko zebra ogłoszenie doda o moim odejściu to będziesz pisał wniosek.

    6. RoXinex

      RoXinex

      daj kluczki do sanda

  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Fajnie na tym urlopie, prawie złamałem rękę dziś ;D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin