Skocz do zawartości

Grabsio311

Gracz
  • Postów

    2 791
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    4
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Grabsio311

  1. Wspomnienia z bycia w ekipie serwera. Yankess, hector, Namik209 i wiele innych członków ekipy :D.
  2. Model: MananaID: 12767Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 216 k jakoś.Dodatki: stereo, felgi (1073), wydech (1019), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, wykrywacz fotoradarów, radio CB, baki 90/75, szyby 20%. W skrócie wszystko chyba prócz kluczyka, atrapy i nitra.Cena: Licytacja od 400k.Coś od siebie: Piękny pojazd, lecz muszę oddać pieniążki, więc interesuje mnie tylko gotówka. Ss kradziony od veenixa, chyba się nie obrazi.
  3. Jeśli ktoś osądza mnie o bana to przeczytajcie regulamin rat, mój majątek musiał wynosić te 50%, nie @mxcioo.redd. Pieniądze ureguluje w ciągu 2 dni zapewne, więc nie osądzajcie. Bana nie mam, kolega też. Pozdrawiam.

    1. Kacperix3

      Kacperix3

      króciutko, pozdrawiam i trzymaj się.

    2. mxcioo.redd
  4. 30 min wbijania, 2 minuty grania. Crash przy pobieraniu jakiejś areny czy coś XD.

  5. Całkiem fajny i śmieszny ten nowy event. @ZbyK.gg musisz pilnować swoich zabawek xD.

  6. Ranga to nie wszystko. Też straciłem admina i byłem supportem i nie poddałem się. Teraz minął mi czas w którym mogłem wrócić na rangę i dalej od czasu sobie zagram. Ranga to nie wszystko, tak naprawdę bez niej poznajesz internetowych kolegów jacy są naprawdę .
  7. Niestety, ale w ten dzień będę obchodzić dalej walentynki, więc mnie nie będzie . Co do ekipy to dobre mordki . Dobrze wspominam pobyt w ekipie i czasami chciałoby się aż wrócić .
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Gdzie ten farming za darmo? xD

  10. Witaj, nie kojarzę ale mój rocznik to dobra morda .
  11. Wszystkim nowym gratulacje. Wszyscy którym się nie udało nie poddawajcie się, kiedyś musi się udać ;)

  12. Grabsio311

    Turismo 1.6-2.2

    Za mało, takie auta nie są na zarobek, by tak tanio oddać.
  13. Grabsio311

    Turismo 1.6-2.2

    Turismo 2.2 na ice lampach, nie ma chyba tylko rejki, baku nie jestem pewien, oraz nie posiada zbędnego UP2. Oczywiście bez nitra.ID 48418
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Było coś ciekawego w salonach? 

    Zostało coś ciekawego? xD

    1. davio'

      davio'

      1 infek 2 turki 2 stingery I to na tyle z ciekawych rzeczy XC

    2. Happa

      Happa

      Infek, Turek, Stinger i parę Bulletów
      Nic fajnego nie zostało

    3. mxcioo.redd

      mxcioo.redd

      salon bez longa to nie salon 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin