-
Postów
1 349 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
6 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Karafik
-
Piszcie byczki

- Pokaż poprzednie komentarze 13 więcej
-
Czy coś napisałem, że nie możesz napisać? Napisałem tylko, że to zły pomysł czy coś takiego, ja musiałem czekać 5-6 miesięcy żeby dołączyć w szeregi PD. Przez ten okres strasznie się starałem więc nie wiem czy się tak szybko dostaniesz.
-
Nie jestem kinderkiem
-
Napisane, może się uda 

-
Kinder czy nie Kinder to wiecie co? "Gracz" xD
-
@_radoslawek_ powodzenia
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło

