Skocz do zawartości

Karafik

Gracz
  • Postów

    1 349
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Karafik

  1. Tyle ile będzie trzeba, najpierw pokaż pracę
  2. Nick:Karafik<3 Rodzaj pracy: Tło na forum, może być też profilowe na forum. (2 pracę) Wymiary: Takie jak na tło i takie jak na profilowe. Tematyka: Obojętna Dodatkowe informację: Fajnie jakby się coś poruszało etc. Sposób wynagrodzenia: Gotówka w grze
  3. No i pyk 700 repki pękło. Dzięki, a tutaj konkurs 

     

  4. Zostawiając tu 4like zwiększasz swoją szansę 

    1. veqzo

      veqzo

      Drugi raz dodajesz 

    2. AdrianoItaliano

      AdrianoItaliano

      Ty to będziesz losował, czy wybieral osobę która zostawiła ci najwiecej reakcji? xD

    3. Karafik

      Karafik

      Losuje, ale szczególne nie będę zdradzał 

    4. Karafik

      Karafik

      A z doświadczenia wiem że największe szanse mają te osoby który zostawily reakcje pod każdym statusami 

  5. No to zapraszam. Zostawiając 4like pod moimi statusami zwiększacie swoje szansę. 

  6. Karafik

    LOCK

    Siemka Z powodu takiego iż ostatni wygrany spóźnił sie z odbiorem nagrody, ja postanowiłem iż konkurs zrobię jeszcze raz. Co zrobić aby mieć szansę? 1. Kliknąć 4like. 2. Zostawić komentarz "Nawzajem" (XD). 3. Zaobserwować mój profil. (Opcjonalne) Wyniki Wyniki ukażą się po około tygodniu od wstawienia tego postu. Powodzenia
  7. Zwycięzca zostaje:

    @AdamPolak 

    Po nagrodę zgłoś się do mnie na pw na forum. Masz czas do 15 inaczej nagroda przepadnie.

    Miał on dość duże szanse, ponieważ zostawił 4like pod każdym statusem.

    Reszcie życzę powodzenia w kolejnych konkursach.

    Screen potwierdzający wygraną: https://imgur.com/a/cUihNrW

  8. Na konkursie pod którym jest ogromna aktywność muszą zamknąć..

    Wyniki niebawem.

    Zostawiając 4like zwiększasz swoją szansę .

    1. krejzowsky

      krejzowsky

      Zostawiając 4like zwiększasz swoją szansę . - Jak to weryfikujesz, że ktoś ma większe szanse? Takie coś piszesz chyba 4 raz. 

    2. Karafik

      Karafik

      @krejzowsky ma sie sposoby, i sie i to nie martw 

    3. krejzowsky
    4. Karafik
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Oczywiście zostawiając tutaj 4like zwiększasz swoją szansę 

     

  11. Zostawiając tutaj 4like zwiększasz swoją szansę. 

  12. Karafik

    Konkurs 1400pp.

    Siemka Z okazji świąt postanowiłem zrobić konkurs. Do wygrania jest 1400pp. Co zrobić aby mieć szansę? 1. Kliknąć 4like. 2. Zostawić komentarz "Nawzajem" (XD). 3. Zaobserwować mój profil. (Opcjonalne) Wyniki Wyniki ukażą się po około tygodniu od wstawienia tego postu. Powodzenia i Wesołych Świąt.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Ja mam Conquette 1.6 ma: -fele -ogranicznik -podświetlony licznik -rejke -up1 -CB -kolor felg Ogólnie 220km/h v-max, bardzo fajne autko. Ma zaledwie 1500km przebiegu no i co no drugi właściciel.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin