Skocz do zawartości

BuchMan

Gracz
  • Postów

    565
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez BuchMan

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. @Pan_Rulon kurde nie wiem co się dzieje strasznie dużo za********h ludzi odchodzi z serwera strasznie się serce kraje najpierw @FoCuS* teraz Ty. Szkoda bywało między nami różnie a szczególnie w ostatnich wydarzeniach ale na szczęście wyjaśniliśmy sobie to i owo na teamspeaku, więc co tu wiele dodawać żegnaj się będziemy mieli Cię zawsze w serduszku jako supka vixiarza, ale i przede wszystkim jako zajebistego ziomka i współgracza z serwera.
  3. BuchMan

    Mini Osiedle - LV :D

    Gubisz się kolego bo najpierw piszesz że nie jedną dostałem kare za wyzwiska rodziców.
  4. BuchMan

    Mini Osiedle - LV :D

    Ach prowadziłbym dalej rozmowę Tobą aczkolwiek zostałem postawiony pod ścianą @Borek ok ja luzuje majty ale gościa nie szanuje za to że wypisuje takie głupoty że dostaje liczne kary za wjazd na rodziców jak dostałem tylko jedną taką karę która nawet nie została wyjaśniona.
  5. BuchMan

    Mini Osiedle - LV :D

    Po pierwsze to grzeczniej bo typ to możesz do tatusia wołać jak w pysk nie wychaczysz, a po drugie to zważaj na słowa bo nie jesteśmy na "ty" żebyś używał słów często używanych przy określeniu prostytutki.
  6. BuchMan

    Mini Osiedle - LV :D

    Co z tego że tak nazwał sobie filmik ja wstawię jakiegos pornola z neta i napisze uprawiam sex z moją dziewczyna to tez bede ja na filmiku ?
  7. BuchMan

    Mini Osiedle - LV :D

    Ale on nic takiego nie napisał że chce żeby to weszło na serwer.
  8. Mimo że nie byłem w tej org czytając to tez się zakręciła.
  9. Prowokatorzy to była wspaniała organizajcja chciałem do niej dołaczyć ale niestety za mało serwer ogarniałem wtedy jeszcze a pamiętam jak sam @TheKruzii uczył mnie jak się to całe rp rozgrywa do czego jest /me do czego /do jeszcze za czasów jego suporta.
  10. BuchMan

    Logo SAMD

    Mi się nie podoba do tych czasowe lepsze, ale jest to tylko moje zdanie.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. BuchMan

    Paa

    @Umaga na tydzień lub dwa mam nadzieje że wrócisz po upływie tego czasu.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Chłopcze nawet nie wiem kim ty jesteś i nie wydaje mi się żebyś z nami jeździł.
  21. Nara kontakt był jest i będzie pamiętaj wwa 2k20
  22. No to było fajne spotkanko w miłym gronie bez spin z fajną zabawą i ogarniętymi ludźmi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin