Skocz do zawartości

BuchMan

Gracz
  • Postów

    565
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez BuchMan

  1. BuchMan

    Wracam

    Cześć Hej Siemanko. Wracam na serwer wielu osobom się to na bank nie spodoba, ale po zobaczeniu wyników na suppa stwierdziłem, że muszę co niektóre osoby ujeb***. Także szykujcie mocne nerwy bo będzie mocne strzelanie z ucha z mojej strony na co niektóre osoby. @Patyczeq @Yeov2 @RemV
  2. BuchMan

    Yeo mówi papa :3

    OBRAŻAM SIĘ BO NIE ZOSTAŁEM UMIESZCZONY W TYM POŚCIE CO DO DANBOSA HA TFU I CO DO MIKSIA HA TFU x3
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. My to się na innej platformie zobaczymy jak kursor naprawie
  6. @Hasiu.* Jeszcze o Tobie zapomniałem NAJLEPSZY ADMINIE
  7. Ole Ole Ole Ola Baker ma bana sialalala

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Baker

      Baker

      Mnie tu szanują, gorzej z Tobą. Kiedyś po banie na mumblu czekałem 45 minut na odpowiedź, Ty dalej czekasz. Obecne zdjęcie bana zajęlo mi aż 8 minut, wow! 

      Piszesz odejście z serwera, na które wszyscy czekali; dalej się tu wypowiadasz. Wow.

      Zanim puścisz autodissa na siebie, wyprzedzę Cię - ja odszedłem tylko z frakcji. Wow.

    3. BuchMan

      BuchMan

      Yyyyyy to, że pisze odejście nie oznacza tego że nie będę na forum

    4. Baker

      Baker

      nawet mi cie nie zal XDXD

    5. BuchMan

      BuchMan

      Powiedz mi jedno zawsze będziesz taki no nie dokończę 

    6. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Baker spoko morda i nikomu ten owy człowiek nie zaszkodził w grze 

      Pozdrawiam.

  8. I co tam Bakusiu do kieszonki jak tam z banikiem tyle razy mi groziłeś i co nico kto wyleciał z baniksem TY ! Pamiętaj jedno kto z BuchMan'em wojuje ten od BuchMan'a ginie :* 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  10 więcej
    2. Danboss.cj

      Danboss.cj

      Żal mi cie, nic się nie zmieniłeś.
      Dalej zachowujesz się, naprawdę bardzo idiotycznie, pokazując to tym wpisem.


       Wujcio Google nie boli, nawet masz tu fajna stronę http://język-polski.pl/zasady-ortograficzne

       
    3. ludolog
    4. Baker

      Baker

      Stulejarz, w dodatku pusty jak blondynka w galerii. Brzmi znajomo, co? Pewnie nawet bardzo znajomo jak dla Ciebie.

    5. BuchMan

      BuchMan

      Nie porównuj mojego życia do swojego, bo to co ty tam sobie robisz to twoja sprawa.

    6. Baker
  9. No pewnie tak napisałem i tak że wrócę chyba nawet szybciej niż myślałem po tym jak zobaczyłem że BAKUŚ DO KIESZONKI NA BANA
  10. No do usłyszenia trzeba jakiegoś pubga zagrać czy coś
  11. Spokojnie kiedyś tam zawitam jeszcze
  12. Do usłyszenia się raz zgadamy na jakiegoś pubga z bartexem
  13. Napisałbym co myślę ale pkt nie chcę
  14. Wrócę wrócę pamiętaj o naszych planach na sylwka
  15. Jak ub dostane to wbije nie bój się za wróće na 4L jeszcze
  16. Ty tam wiesz pal wroty ale wyzywać cie nie będę bo pkt nie chce bo na forum se posiedzę często
  17. Aj i tego Pana zabraknąć nie mogło aj Bakusiu do kieszonki ja słuchaj wychodzę z mojej nory więc proszę Cię abyś nie pisał takich głupot ale przyznam Ci racje upierdalanie ludzi mnie za bardzo pochłonęło
  18. No cześć cześć apelka aktualna jak coś
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin