Skocz do zawartości

BuchMan

Gracz
  • Postów

    565
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez BuchMan

  1. Model: CometID: 8095 10 dostępny na serwiePojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 65.2kDodatki: Up 1,2,3| Nitro| Lampy|Licznik|LPG-75L| 2 dodatkowe klucze.Cena: Aukcja zaczynamy 900kCoś od siebie: Bardzo fajny samochód. Przejeździłem nim dziesiątki tysięcy kilometrów jak widać i z czystym sumieniem mogę polecić ten pojazd na daily cara. Jak mi się nie spodoba ofa końcowa to nie selam.SS’y: https://imgur.com/a/Xi7lzJq
  2. Ciekawe kiedy wyjdzie jakaś konkretna aktualizacja dla graczy z poza frakcji.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. BuchMan

      BuchMan

      Też mi się tak wydaje.

    3. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      A jaka to jest konkretna aktualizacja... i jaką konkretną aktualizacje otrzymały frakcje? :)
      Kilka dni poświęcone na zaległe zasoby frakcyjne i już ból...

    4. Minotaur

      Minotaur

      Przecież ostatnio wyszedł ten kozacki tor i próby czasowe.

    5. BuchMan

      BuchMan

      @Minotaur* faktycznie tu masz racje, ale myślę że dużo graczy czeka na jakąś prace nową.

    6. BuchMan

      BuchMan

      @ZbyK.gg nie chodzi to że frakcje otrzymały coś konkretnego a o to, że oni cały czas coś dostają co umila im prace. A osoby z poza frakcji cierpliwie czekają, tylko pytają kiedy jakaś nowa praca. Wiem że napisanie nowej pracy czy nawet odświeżenie starej jest czasochłonne, dlatego też cierpliwie czekamy i tylko dopytujemy kiedy. Będziemy zadowoleni jak chociaż zdradzisz nam mały okruszek z całego projektu nad którym na pewno pracujesz.

  3. Witam @Zebra 8 lutego rozpatrzyłaś moją apelkę. Kara została zdjęta a jednak nie została, ponieważ nadal nie mogę pisać na chatboxie 

     

     

  4. BuchMan

    Comet 8095

    Mam ofe 1.06 chce dostać za niego 1.1kk i selam kto pierwszy tyle da to sellam i tak ciężko mi się z nim rozstać bo bardzo lubie to auto ale nie chce mi się zarabiać na dorywczych wiec trzeba na giełdzie pozarabiać
  5. BuchMan

    Comet 8095

    Model: CometID: 8095Pojemność silnika: 2.2Przebieg pojazdu: 64056Dodatki: Modyfikacje pojazdu: atrapa nitro (1008), stereo, felgi (1078), moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, tablica rejestracyjna (SF 8095 ), niestandardowe lampy (███), kolor felg (███), podświetlenie licznika (███), ogranicznik prędkości, nitro, lpg 75, 2 dodatkowe klucze,Cena: 1.500.000 (do negocjacji)Coś od siebie: Bardzo przyjemnie się nim jeździ ładnie polakierowany na włączonym nitro jedzie tyle ile infernus.SS’y:
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Witam droga administracjo RCON. @ZbyK.gg @Greyna.gg @XQward @DreeY @hoopak Bardzo szanuję waszą pracę i wkład jaki dajecie w aktualizacje na serwerze i myślę, że każdy inny gracz również, ale chcielibyśmy dostać jakąś aktualizacje na której skorzystamy my gracze bez organizacji czy biznesu. Ktoś powie, że były eventy (świąteczny, halloween itp.), ale mam na myśli aktualizacje które będą na stałe. Nie odbierzcie mnie jakbym wam mówił co macie robić, ale jak rozmawiam z graczami i zostaje poruszony temat aktualizacji serwerowych, to można usłyszeć to: "Znowu SAFD dostało aktualizacje" ; "Znowu jakaś bezużyteczna aktualizacja dla biznesu". Mam nadzieje że nie zdenerwujecie się na mnie przez ten status, bo jak pisałem wyżej nie jest to polecenie do was, że macie coś zrobić, a raczej jakaś sugestia, że warto by było wprowadzić coś nowego dla graczy bez frakcji czy biznesu. Dziękuje za zrozumienie i z cierpliwością oczekujemy. Pozdrawiam!

    1. zbychu997

      zbychu997

      Witam, zmiany handlingów w pojazdach na trochę szybsze, regulacje skrętu i poprawa trakcji jazdy w pojazdach to by było coś ;) Pozdrawiam. 

    2. CzarnaAnecia

      CzarnaAnecia

      Zmiana na lepsze? To doceniamy i staramy się dopilnować, aby każdy czuł się bezpiecznie.

    3. Koronaswir

      Koronaswir

      Imo duży + do tego co kolega napisał, sam jestem tu nowy i w sumie spoko sie pracuje na lawecie, ale jakaś odskocznia by się przydała, bo aktualnie bez premium+ nie ma nic do roboty, bo wbijanie LP zajmuje za dużo (żeby dołączyć gdziekolwiek poza frakcją, do której z małym stażem godzinowym też może być ciężko), a nawet z premium+ ciągłe jeżdżenie lawetą niby spoko, ale fajnie by było mieć jakieś zajęcie poboczne :D

       

  8. 1. Najlepszy Support: Nominowani: @DanielRB 2. Najlepszy Moderator/ka: @Drasiek 3. Najlepszy Administrator/ka: @Wiesi3k. 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: --- 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @XQward 6. Najlepszy Biznes: Studio Filmowe 4 Life 7. Najlepsza Frakcja: TSA 8. Największy No-life Serwera: @Krystian6076 9. Najlepsza Organizacja: Dirty Angels 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: ???? 11. Najlepszy Lider: @KAMIL720 12. Eventowiec miesiąca: ??? 13. Najlepszy pracownik Frakcji: ????  14. Najlepszy prezenter: @Emialski 15. Najlepszy Redaktor: ???? 16. Najlepszy Pracownik Biznesu: ???? 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Wszystkie są fajne 18. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia ale trochę nudna 19. Najbogatszy Gracz: @RIPSONx 20. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): ????
  9. Witam Panie Maczeto to ty jeszcze grasz? odezwij się do mnie na discordzie BuchMan#2323

  10. Zostawiłem reakcje i napisałem komentarz.
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Dziś na 6:00 miałem egzamin praktyczny na prawko i udało się zdać za 1 razem. Wreszcie administracja będzie miała co zabierać xD

    1. Deilo

      Deilo

      O kurde xd dzisiaj przyszło mi powiadomienie o tym. LoL

      Gratki :D

       

       

       

    2. bertsiema
  15. Wszystkim osobom mnie obserwującym chciałbym życzyć spóźnione wesołych świąt zdrowych spokojnych spędzonych w gronie najbliższych.

  16. Gdyby ktoś szukał śmieszniej osoby do wspólnej gry razem wraz z jakąś ekipą śmiało pisać bo nie ma chęci do gry i potrzebna motywacja.

    Pw Forum

    Discord: BuszeQ#2323

  17. piękne mogliby to dodać szczególnie, że miejsca na mapie jest w ch i jeszcze więcej a domków brakuje
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin