-
Postów
565 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez BuchMan
-
Ciekawe kiedy wyjdzie jakaś konkretna aktualizacja dla graczy z poza frakcji.
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
Też mi się tak wydaje.
-
A jaka to jest konkretna aktualizacja... i jaką konkretną aktualizacje otrzymały frakcje?

Kilka dni poświęcone na zaległe zasoby frakcyjne i już ból... -
Przecież ostatnio wyszedł ten kozacki tor i próby czasowe.
-
@Minotaur* faktycznie tu masz racje, ale myślę że dużo graczy czeka na jakąś prace nową.
-
@ZbyK.gg nie chodzi to że frakcje otrzymały coś konkretnego a o to, że oni cały czas coś dostają co umila im prace. A osoby z poza frakcji cierpliwie czekają, tylko pytają kiedy jakaś nowa praca. Wiem że napisanie nowej pracy czy nawet odświeżenie starej jest czasochłonne, dlatego też cierpliwie czekamy i tylko dopytujemy kiedy. Będziemy zadowoleni jak chociaż zdradzisz nam mały okruszek z całego projektu nad którym na pewno pracujesz.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Witam droga administracjo RCON. @ZbyK.gg @Greyna.gg @XQward @DreeY @hoopak Bardzo szanuję waszą pracę i wkład jaki dajecie w aktualizacje na serwerze i myślę, że każdy inny gracz również, ale chcielibyśmy dostać jakąś aktualizacje na której skorzystamy my gracze bez organizacji czy biznesu. Ktoś powie, że były eventy (świąteczny, halloween itp.), ale mam na myśli aktualizacje które będą na stałe. Nie odbierzcie mnie jakbym wam mówił co macie robić, ale jak rozmawiam z graczami i zostaje poruszony temat aktualizacji serwerowych, to można usłyszeć to: "Znowu SAFD dostało aktualizacje" ; "Znowu jakaś bezużyteczna aktualizacja dla biznesu". Mam nadzieje że nie zdenerwujecie się na mnie przez ten status, bo jak pisałem wyżej nie jest to polecenie do was, że macie coś zrobić, a raczej jakaś sugestia, że warto by było wprowadzić coś nowego dla graczy bez frakcji czy biznesu. Dziękuje za zrozumienie i z cierpliwością oczekujemy. Pozdrawiam!
-
Witam, zmiany handlingów w pojazdach na trochę szybsze, regulacje skrętu i poprawa trakcji jazdy w pojazdach to by było coś
Pozdrawiam.
-
Zmiana na lepsze? To doceniamy i staramy się dopilnować, aby każdy czuł się bezpiecznie.
-
Imo duży + do tego co kolega napisał, sam jestem tu nowy i w sumie spoko sie pracuje na lawecie, ale jakaś odskocznia by się przydała, bo aktualnie bez premium+ nie ma nic do roboty, bo wbijanie LP zajmuje za dużo (żeby dołączyć gdziekolwiek poza frakcją, do której z małym stażem godzinowym też może być ciężko), a nawet z premium+ ciągłe jeżdżenie lawetą niby spoko, ale fajnie by było mieć jakieś zajęcie poboczne
-
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Gdyby ktoś szukał śmieszniej osoby do wspólnej gry razem wraz z jakąś ekipą śmiało pisać bo nie ma chęci do gry i potrzebna motywacja.
Pw Forum
Discord: BuszeQ#2323
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło