-
Postów
565 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez BuchMan
-
Polecam organizacje Sinaloa. Fajna zgrana ekipka porządek z samochodami ( nie są porozwalane po całej mapie), noi co najważniejsze nie ma składek jest tylko tak zwane wpisowe w wysokości 4k chyba że masz auto warte 300k+ i chcesz je przepisać to nie musisz płacić wpisowego. Gdyby ktoś chciał dołączyć zapraszam do składania podań na naszym discordzie organizacyjnym https://discord.gg/KmNZYuw2 . W linijce kto polecił Ci organizacje, możecie wpisać mój nick. ZAPRASZAMY.
-
A co Ciebie pokusiło żeby wrócić na stare śmieci?
- Pokaż poprzednie komentarze 5 więcej
-
Nie czepiajmy się przeszłości ok?
-
-
-
buchman wielki fan bakera
-
Kochał pisać na mnie skargi za głupoty
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło