Skocz do zawartości

BuchMan

Gracz
  • Postów

    565
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez BuchMan

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie czy grałeś w gta china town ?
  3. @Baker no nieźle się bawisz dochodzą mnie słuchy że swoim podnóżkom mówisz że jestem taki i owaki i żeby mi cytuje "stara zdechła"

    1. Pokaż poprzednie komentarze  20 więcej
    2. BuchMan

      BuchMan

      Widocznie zabolało skoro godzinę zbierałeś się by napisać tak prostą i krótką odpowiedź 

    3. Frixo

      Frixo

      Xd? A ty 8 godzin i co teraz

    4. .szybki
    5. Avillen

      Avillen

      zostawcie go w spokoju bo go baker obgaduje za plecami

      biedaczek :/

    6. Ra1n.

      Ra1n.

      @BuchMan nie siedzę 24h na du**e sorki ;/ 

  4. Szczęśliwego Nowego Roku wszystkim wam życzę!!

    Dużo szczęścia, zdrowia, miłości, pieniędzy i przede wszystkim spełnienia marzeń.

    NAJLEPSZEGO 4LIFE :4l:<3 

  5. No zachowanie godne jak na byłego admina
  6. Gadaj sobie chcesz i uważaj kogo nazywasz pajacem
  7. hahaha czujesz się do wartościowany?
  8. Życzę Wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT. Oczywiście spędzonych z rodziną i w miłej atmosferze. Bogatego gwiazdora, spełnienia wszystkich marzeń i oczywiście coś co jest najważniejsze w życiu i nie zapominajcie o tym dużo dużo zdrowia. <3 :4l:

  9. @Lukasz1393 dziś wigilia nie dałoby rady tego dziś załatwić obiecuje, więcej takich testów nie robić. Pliska :) 

  10. Ehhh jak ja to uwielbiam moja apelacja została zamknięta za niewinność, albo za to że ponad 50% serwera to moi wrogowie <3<3 

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. BuchMan

      BuchMan

      Pewnie masz racje. 

    3. Lukasz1393

      Lukasz1393

      Wcale nic nie zrobiłeś i to ja zbanowałem Ciebie bez powodu bo połowa serwera Ciebie nie lubi. 300 IQ

    4. KNX
    5. .szybki

      .szybki

      @BuchMan szanuję mordeczko i zgadzam się z tobą

    6. PAPAJA2137
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. JEDNAK NIE WRACAM BO JAK WIDZĘ ROZUMOWANIE I POSTĘPOWANIE NIEKTÓRYCH CZŁONKÓW ADMINISTRACJI TO SIĘ PŁAKAĆ CHCE A NAJGORSZE JEST TO ŻE BYLE JAKI KONFIDENT PRZEZ WYLIZANIE DUPCI I CIPCI DOSTAŁ SUPPORTA Z POWAŻANIEM BuchMan
  13. Gycuś Ciebie to akurat zawsze szanowałem
  14. A jak Siema Maruś Mordeczko normalnie będzie skakane Tahomoą
  15. Siema Siema wracam na 100% zachciało mi się grać więc wracam i jak to się zawsze mówiło JSAPD lecimy z tematem chłopaki @Davio* @MaReCKi @ShorpY~ODWLACZ
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. BuchMan

    Wracam

    Czekam na rekru
  19. BuchMan

    Wracam

    Buszek to jest wkuzony po obejrzeniu wyników rekrutacji na suppa chyba pewna osoba z administracji się w głowę uderzyła wybierając co niektórych
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin