No to cóż pora się pożegnać wielu na to czekało. Dzięki wszystkim za wszystkie spiny, odwalania eventy, akcje RP i wiele wiele innych. Chciałbym bardzo mocno podziękować z tego miejsca całej KG SAFD i zarządowi również za tak miłe przyjęcie mnie niegdyś we frakcji było wyśmienicie, a szczególnie Tobie @DreeY. @4Ever*999 i @Vesp3r Dzięki za danie mi szansy w akademii, ale ja jak to ja musiałem coś odwalić . To może umieszczę tu kilka osób które zapamiętałem przez cała moją kariere.
@TheMistrzuu* - Dzięki wariacie za spiny i za koleżeństwo pamiętaj zawsze będziesz kaczorem donaldem @Vesp3r - Między nami bywało lepiej i gorzej, ale dzięki za wszystko. @4Ever*999 Ty tak samo. @kalahim@Bartex_ i was nie mogło zabraknąć dzięki za wszystkie gierki w PUBGA kontakt jest. @egzo_11Ciebie co prawda poznałem kilka dni temu, ale spoko z Ciebie wariat i oczywiście @xWolfQ_ Ty również. @MrRIV3LL@MrsRIV3LL poznałem was również kilka dni temu. Dobra z was parka dzięki za wszystko wytrwania w związku kontakt jest.
@DreeY I Ciebie nie mogło zabraknąć DreeY'u prawie jak geju nie zapomnę tego nigdy dzięki za wszystko kontakt jest.
@ShorpY Jest kontakt wariacie my to się raczej nie rozstajemy
@DejvideK* Była mała spina ale dzięki za granie i akcje na DM
Więcej osób które nie były moimi wrogami ani ja ich nie pamiętam jeśli kogoś pominąłem to przepraszam. I tak każdemu WIELKIE DZIĘKI ZA GRE.
PS: Info dla tych co czekali nie bójcie się i tak pewnie wrócę.
EDIT: @TeamForEver mój ty doradco finansowy narka