Skocz do zawartości

matvs.

Gracz
  • Postów

    630
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez matvs.

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. matvs.

    Oceń avatar osoby wyżej.

    Lubię kotki, więc dam 7/10.
  5. 1. Najlepszy Support: @Nudzio. @Winter. 2. Najlepszy Moderator/ka: @Princessa* 3. Najlepszy Administrator/ka: @LuKi16 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: @AcoreQ 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @Zebra @XQward 6. Najlepszy Biznes: Redakcja 4Life News 7. Najlepsza frakcja: Transport Of San Andreas 8. Gracz non stop grający na serwerze: @Veeito @Verago. 9. Najlepsza Organizacja:  - 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Princessa* 11. Eventowiec miesiąca: @Nudzio. 12. Najlepszy pracownik Frakcji: @Veeito @Verago. @  13. Najlepszy prezenter: - 14. Najlepszy Redaktor: @pawelik001 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": - 16. Najlepszy tuner: @Kenny.gg 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Auto S2/S3  18. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia 19. Przegryw miesiąca: @[BOT]WhiteShadow 20. Najbogatszy Gracz: @adus12135  21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Veeito
  6. No niestety, artykuł był robiony na komputerze, jak i zdjęcia, więc jest to możliwe. Możliwe, haha Może kiedyś będzie, ale to się zobaczy
  7. Dziękujemy, furmana jest akurat moja, ale w artykule, wykorzystana jako auto Ojca Jasia. Po tym jak napisałeś, to zdanie, mogę wywnioskować, że chyba piszesz o sobie, bo poziom jak to napisałeś, jest śmieszny. Proszę nie obrażaj @pawelik001 i mnie, że mieliśmy jakąś trepanacje czaszki, jak jej nie mieliśmy. Jest to obraźliwe, dla nas i mam nadzieję, że za tą obrazę zostaniesz ukarany, ale to już nie ode mnie zależy. I szczerze, to nie wiem gdzie ty widzisz tam dialog, jak już piszesz takie rzeczy, to przynajmniej dowiedź się, co to dialog, a co artykuł..
  8. A ja szanuję, za wypowiedź, dzięki! Dziękujemy i dzięki za bycie Ludwiczkiem Dziękujemy bardzo, będziemy starać się robić więcej takich artykułów i jeszcze raz, dzięki za miłe słówka
  9. No widzisz, został uratowany, podziękuj @Nudzio. A dziękujemy! Cieszę się
  10. Dziękujemy bardzo! W końcu, na coś się te enb przydało A dziękujemy
  11. Zapraszam do czytania! 

     

  12. @Veeito @Wydymiarz chłopaki kasa do wygrania!
  13. A dziękuję Dzięki i wyczekuj na kolejny, bo za niedługo będzie kolejny z Młodszym Reporterem @pawelik001 To git
  14. A dzięki, dzięki Dzięki! To sztosiwo! No i jedziemy, haha Dziękuję Ty też gruby, jesteś piękny
  15. matvs.

    Potrzebuje Grafika

    Jestem zainteresowany, podjąć się tego. Pisz na discord - matvs.#5060
  16. A dziękujemy bardzo Dzięki i wzajemnie. No niestety, to wina aparatu, trochę stary jest, haha. Następnym razem kupimy lepszy
  17.  Zapraszam do czytania :)

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin