Skocz do zawartości

matvs.

Gracz
  • Postów

    630
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez matvs.

  1. Witam, z tej strony Redaktor @matvs. oraz Młodszy Reporter @pawelik001 z Redakcji 4Life News. Tym razem przedstawiamy wam dzień z życia Pracownika TSA. Zapraszam do czytania! Po przyjechaniu do pracy taksówkarz wchodzi do szatni, by przebrać się w elegancki ubiór, który ma zawsze w szafce i przebiera się w niego. Przed wyjechaniem taksówką z bazy, taksówkarz idzie sobie wypić kawę, by mieć siłę na cały dzień pracy. Gdy już wypiję poranną kawę, pracownik wyjeżdża z bazy na postój, który znajduję się w San Fierro, Ocean Flats. Taksówkarz dojechał na postój, przy czym może sobie odpocząć od podróży. Jedyne co mu zostało, to oczekiwać na klienta, który będzie potrzebował transportu. Około 10 minut później... Po długim oczekiwaniu w końcu przyszedł klient, który chciał się udać do Banku w San Fierro. Kierowca nie zastanawiając się, od razu wyruszył, by dostarczyć klienta na docelowe miejsce. Gdy kierowca dojechał do celu, klient podziękował za podróż i wyszedł z taksówki. Po wyjściu klienta taksówkarz pojechał z powrotem na postój i wyczekiwał kolejnych klientów lub zgłoszeń przez aplikację /TAXI. Kilka godzin później... Po wyczerpującym dniu nastała chwila powrotu na bazę. Przed odstawieniem pojazdu na swoje miejsce, trzeba najpierw ją naprawić oraz zatankować. Taksówkarz naprawionym oraz zatankowanym pojazdem wraca na bazę i idzie się przebrać w swoje ciuchy. Ubranie, które używał przez cały dzień, składa na kostkę i wkłada z powrotem, do szafki. Po przebraniu wsiada on do swojego samochodu i jedzie prosto do swojej rodziny, spędzić z nimi miło wieczór i odpocząć od pracy. To już wszystko w tym artykule. Staraliśmy się go wykonać, jak najlepiej umiemy i mamy nadzieję, że się wam spodoba.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. 1,3kk sentyment został i był robiony przeze mnie do 2.2 FT. Nawet rejka została
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Bardzo fajna i ciekawa gazetka, miło się czyta
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Dziękuję za oddanie głosów na moją osobę, a pozostałym serdecznie gratuluję
  8. Robotem nie jestem, więc jakieś błędy, zawsze się znajdą, ale dzięki za opinie. A dziękuję bardzo
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. matvs.

    LOCK

    @LOCK sprzedane.
  11. matvs.

    LOCK

    Model: ZR-350 (477) ID: 24542 Pojemność silnika: 2200cm3 Przebieg pojazdu: ~31k Dodatki: Full Tune - bez nitra, baki 50/50, szyby 60%, rejka ( grubas ), lampy oraz licznik - ICE.Cena: 790k - oczywiście, cena podlega negocjacji. Coś od siebie: Fajna bryczka, na ładnych lampach. Rozwija swoją prędkość, aż do 230km/h, więc godna polecenia. Auto stoi, na giełdzie w LV, od 250k, można sobie zajrzeć i zobaczyć pojazd, na żywo. SS’y:
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Jak spoczko, to się cieszę Dzięki bardzo
  14. Cieszę się, że podoba ci się
  15. Siemka, z tej strony Młodszy Redaktor matvs., a dzisiaj przeprowadziłem wywiad z Założycielem oraz Właścicielem Biznesu Gold Car Leasing Sasuczke. Zapraszam serdecznie do czytania! M: matvs. S: Sasuczke M: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor matvs., z Redakcji 4Life News. Czy masz czas na udzielenie mi wywiadu? S: Witam. Pewnie, chętnie ci udzielę wywiadu. M: Znakomicie, to proszę, opisz się, jak tylko możesz. S: Jak niektórzy wiedzą na imię mi Bartek, urodziłem się przeszło 18 lat temu. Od małego zamieszkuję w województwie lubuskim. Zainteresowania do komputerów pozostały niezmienne, stąd właśnie nauka jako technik informatyk w szkole średniej. Dawniejsi gracze mogą pamiętać mnie z radia bądź SAPD, gdzie spędzałem sporo czasu. Odrywając się od komputera, spędzam czas w tematach motoryzacyjnych, czy to przy naprawach, czy samym prowadzeniu pojazdów. M: Jak trafiłeś na serwer 4Life? S: Śmieszna sytuacja, ale chętnie ci o niej opowiem. W 2017 albo i 2018 roku. Kolegowałem się z innym graczem, wtedy jeszcze w CS:GO, chciał on właśnie rozpocząć grę na serwerze. Akurat z tego, co się dowiedziałem z odcinków, doszedłem do wniosku, że wszyscy są tutaj zbyt bogaci i ciężko będzie się wybić, przez co odradziłem mu grę na serwerze. Minęło trochę czasu, zdecydowałem się wejść na ten serwer, no i tak zaczęła się moja przygoda na serwerze. M: Jak wiemy, aktualnie nie jesteś w żadnej frakcji. Jeśli miałbyś jakąś wybrać, to jaka by to była? S: Zdecydowanie SAPD. Byłem w tej frakcji jeszcze za czasów @Baker i od tamtego momentu polubiłem tę frakcję, poznałem jej działanie i chciałbym właśnie tam wrócić. Powiedzenie co prawda mówi, że dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi, ale wyjątki trzeba robić. M: Jesteś Założycielem oraz Właścicielem biznesu Gold Car Leasing. Jaka panuje atmosfera w biznesie? S: Atmosfery, jaką mamy, to szczerze chciałbym życzyć każdemu, czy to w pracy, w domu, czy organizacji lub biznesie. Osoby zostały dobrane spośród graczy na serwerze, jednak mam wrażenie, że trafiłem na perełki. Od kiedy biznes stoi, nikt na nikogo nie nakrzyczał, czy też nie odmówił pomocy, kiedy tylko mógł jej udzielić. Wiadomo, czasami nie jesteśmy w stanie każdemu dogodzić, jednak staramy się dotrzeć jak najlepszą i najszybszą drogą do rozwiązania problemu, aby obie strony były zadowolone. Pytania w biznesie pojawiają się często, jednak to jest coś, co lubię, dzięki temu wiem, że w biznesie pracownicy wszystko wiedzą na wylot i są w stanie działać samodzielnie. M: Jak można zauważyć, masz ciekawy/nietypowy pseudonim, mowa tutaj o "Sasuczke". Czy mógłbyś opowiedzieć historię jego powstania? S: Haha! Masz rację, nick mam nietypowy, jednak pochodzenie jest tym bardziej nietypowe, że kiedyś byłem zmuszony kupić konto na platformie z grami. Kupiłem je od kolegi fana Anime i był tam nick "Sasuke Uchiha", po jakimś czasie zrezygnowałem z drugiego członu i zostało samo "Sasuke". Grałem na takim nicku bardzo, bardzo długo, aż trafiłem na jakiś serwer albo grę, gdzie nick był zajęty. Długo nie myśląc, zdrobniłem nick, wszyscy się przyzwyczaili, ja zresztą też i tak już to ze mną zostało, aż do dzisiaj. M: Bardzo ciekawa i interesująca historia, ale kontynuując. Czy jesteś zadowolony, z tego co osiągnąłeś na serwerze? S: Szczerze, to jestem bardzo zadowolony i nie sądziłem nigdy, że będę posiadał swój biznes, tak rozległe znajomości pośród graczy oraz, co najważniejsze, nie sądziłem, że przez grę znajdę taką kobietę, mówię oczywiście o @NaTalaa^. Jedyne, co mi się nie podoba w tym, co osiągnąłem podczas gry, to kilka z kar podczas przerw, trochę mi się przewracało w głowie, no i robiłem to, czego nie polecam nikomu. M: Wspomniałeś, o swojej dziewczynie @NaTalaa^, więc za pozwoleniem. Czy wasze kontakty w świecie realnym, są normalne, jak u zwyczajnej pary? S: Śmiało możesz nas nazywać normalną parą, hah! Co do kontaktów, to jest ich bardzo dużo, gdzie nawet niektóre spotkania, przyjazdy, czy wyjazdy przychodzą spontanicznie, zresztą już za niedługo będziemy obaj pełnoletni, więc nie widzę problemu, aby kontakt utrzymywać częściej oraz dłużej, jak każdy wie, prawo jazdy ułatwia dużo sprawę. Staram się przebywać z nią jak najwięcej czasu, kiedy tylko jest to możliwe, jak każdy wie bez prawa jazdy i w obecnej sytuacji na świecie nie było to proste, ale udało się wyciągnąć ładne tygodnie, nawet podczas pandemii. M: Cieszę się i życzę wiele, wiele szczęścia, ale przejdźmy dalej. Na serwerze przegrałeś już prawie 1000 godzin, więc jaki, na obecną chwilę, jest twój majątek? S: Właśnie u mnie majątek to nie jest taki prosty, bo pod F5 mam pojazdy warte dużo więcej, niż posiadam majątku. Wiadomo, jak mam pojazd za dwa miliony, ale z rat dostanę jeszcze tylko pięćset, to mój majątek rośnie o pięćset tysięcy. Podliczałem majątek na początku lipca i oscylował on w okolicach czterech albo pięciu milionów. Myślę, że aktualnie mam go więcej, jednak nie podliczałem go przez ostatnie dni. M: Jest to bardzo imponująca kwota, jak na 1000 godzin gry, nie jeden gracz by ci zazdrościł, ale dalej. Czy masz jakieś wspomnienia, z najciekawszym leasingiem oraz najdroższym, który udzielałeś kiedykolwiek? S: Najciekawszy leasing? Było ich kilka, ale zawsze śmieszą mnie osoby, które po zaakceptowaniu regulaminu, nie wywiązują się z niego, dostają według niego karę, po czym wyzywają cały biznes i mnie, a następnie rezygnują z gry. Mnie szkody tym nie zrobią, a co do hejtu, to akurat jestem na to w wysokim stopniu odporny. Mój najdroższy leasing, to aktualnie leasing @Szadek, gdzie kwota przekracza ponad dwa miliony PLN, jednak już mam klienta na prawie cztery miliony, jednak przez wczorajszą sytuację, nie starczyło mi gotówki na udzielenie mu go. M: W tym momencie skończyliśmy wywiad, chciałbym ci bardzo podziękować za poświęcony czas oraz za odpowiedzenie na moje pytania. Czy chciałbyś może kogoś pozdrowić? S: Chciałbym pozdrowić całą ekipę swojego biznesu, ekipę redakcji, z tobą na czele oraz sięgnąć trochę wstecz i pozdrowić ekipę z SAPD i 4Music, kiedy miałem tam okazję przebywać.
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. matvs.

    Off-Topic "Grafiki"

    Jeżeli sam to robiłeś, od zera, to bardzo dobra praca, i też chciałbym mieć, taki talent. Ogółem, bardzo ładne.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin