Skocz do zawartości

matvs.

Gracz
  • Postów

    630
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez matvs.

  1. Fajnie zrobione, czekam na więcej takich relacji.
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Bardzo fajna gazetka, cieszę się, że tak to ładnie wyszło!
  4. Fajnie się czytało, a zarazem dziwnie, haha. Ogółem, fajny wywiadzik.
  5.  Zapraszam do pisania podań!

  6. Ryszard oddawaj passata zlodzieju!!!!!!!!!!!
  7. Zapraszam, do pisania podań! 

     

  8. Dzięki! Dzięki bardzo, trzeba chyba ochrzanić zimę, haha Superancko
  9. Nie jest to warte 480k, i dam 450k maksymalnie, bo chce jej lampki zmienić i nitro walnąc, jak się uda.
  10. Dzięki. Cieszę się, że ci się podoba!
  11. 1. Najlepszy Support: @Winter. @japkooo. 2. Najlepszy Moderator/ka: @Emiljusz @Princessa* 3. Najlepszy Administrator/ka: @Iguana @Kacperix3 4. Najlepszy Starszy Administrator/ka: @LuKi16 5. Najlepszy Administrator/ka RCON: @XQward @Zebra 6. Najlepszy Biznes: Redakcja 4Life News 7. Najlepsza frakcja: TSA 8. Gracz non stop grający na serwerze: @Winter. 9. Najlepsza Organizacja: chillwagon 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: --- 11. Eventowiec miesiąca: @Minotaur* 12. Najlepszy pracownik Frakcji: @zloty113 13. Najlepszy prezenter: --- 14. Najlepszy Redaktor: @Alaneczek 15. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": --- 16. Najlepszy tuner: @NukeR:) 17. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Nowe lampy. 18. Najlepsza praca na serwerze: Kopalnia. 19. Przegryw miesiąca: @[BOT]WhiteShadow 20. Najbogatszy Gracz: @adus12135 21. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @ZbyK.gg
  12. Cześć, z tej strony Młodszy Redaktor matvs., a dzisiaj przychodzę do was z wywiadem, z Supportrem serwera @Winter.. Zapraszam do czytania! M - matvs. W - Winter. M: Witam, z tej strony Młodszy Redaktor matvs., z Redakcji 4Life News, czy ma pan czas, na udzielenie mi wywiadu? W: Jasne, pytaj śmiało. M: Świetnie, zatem przejdźmy, do pytań. Co możesz opowiedzieć, o sobie? W: Nazywam się Szymon, mam aktualnie ukończone 16 lat, pochodzę z województwa pomorskiego i interesuje się sportami zimowymi, co można zauważyć między innymi, po moim pseudonimie, z gier. M: Kiedy zacząłeś rozgrywkę, na serwerze i w jakich okolicznościach, na niego trafiłeś? W: Rozgrywkę rozpocząłem dnia 29 Października 2016 roku, na serwer napotkałem się tak naprawdę przypadkowo. M: Co możesz opowiedzieć, o swojej rozgrywce, na serwerze? W: Na samym początku rozgrywki, tak jak każdy początkujący gracz, zdobywałem swoje pierwsze pieniądze, na pierwszy pojazd, a także serwerowe Life Points'y, na prace w kopalni, którą w tamtych czasach, oczywiście była kompletnie inna i cieszę się, że została ona, po latach usunięta oraz zmodernizowana, ponieważ wyszło, to tylko i wyłącznie na lepsze. Następnie miałem długą przerwę, od MTA i w 2018 roku, wróciłem na nowo, doszedłem do pierwszej frakcji i grałem regularnie, aż do tego momentu. M: Interesujące, ale przejdźmy dalej. Wiemy, że jesteś we frakcji San Andreas Police Department, jaka panuję, w niej atmosfera? W: We frakcji San Andreas Police Department znajduje się, od ponad roku, a dokładniej kwietnia 2019 roku. Jest to moim zdaniem, najlepsza frakcja na serwerze, a panuje tam świetna atmosfera, można poznać wiele wspaniałych osób oraz dowiedzieć się wielu informacji zarówno, na temat amerykańskiej policji, jak i również nauczyć się rozgrywki Role-Play. Obecnie posiadam tam stopień detektywa trzeciego stopnia i zasilam miejsce w jednostce Training Staff, która zajmuje się szkoleniem świeżych Officerów. M: Na pewno, jest to wymagająca frakcja. Jaki masz obecnie majątek? W: Mój majątek nie jest jakiś wygórowany, posiadam zaledwie Sabre 2.4 Sport, Cheetah'a 2.2 FT bez nitra oraz gotówke. Mój majątek to około 3.500.000 PLN. M: Całkiem, spory majątek. Skąd wziął się twój pseudonim Winter.? W: Mój nick, wziął się głównie z tego, że moją ulubioną porą roku jest Zima, a powodów jest wiele, ale główne jest to, że uwielbiam zimną temperaturę oraz jazdę na nartach, czy snowboardzie. M: Jesteś w organizacji Silver Hawk, czy panuję w niej fajna atmosfera? W: Tak, zgadza się, aktualnie jestem, w organizacji Silver Hawk, a nawet zasilam tam miejsce zarządu organizacji, moim zdaniem, jest tam świetna atmosfera, i każdy traktuje siebie, po koleżeńsku, myślę, że to jest najważniejsze, polecam oczywiście każdemu rozmyślenie, nad pojawieniem się, w jej szeregach. M: Obecnie, nie jesteś w żadnym biznesie, na serwerze. Czy kiedyś byłeś w jakimś i czy rozglądasz się, żeby do jakiegoś dołączyć? W: Aktualnie nie rozglądam się, nad żadnym biznesem, z uwagi na to, że mam już obowiązki frakcyjne, jak i organizacyjne. Byłem kiedyś, w biznesie "Studio Filmowe 4Life" i pełniłem tam stanowisko operatora kamery, wspominam to bardzo dobrze, lecz odszedłem, z powodu około miesięcznej przerwy od sceny MTA. M: Dobrze, zbliżamy się do końca wywiadu, lecz jeszcze przed nami, ostatnie pytanie. Czy masz na serwerze, jakiś cel? W: Moim celem, na serwerze jest dążyć tylko i wyłącznie w górę, awansować na wyższy stopień, we frakcji oraz reprezentować ją dobrze, tak samo, jak organizacje oraz ekipę serwera. M: To koniec wywiadu, dziękuję ci za poświęcony czas, i udzielenie mi odpowiedzi, na pytania. Czy chciałbyś kogoś pozdrowić? W: Chciałbym pozdrowić @NVXER @Ferdel1111 @WerkaGamerka @deluXe @LuKi16 @Wiesi3k. @Bilu. @Aksiu @KropsoN @Nicholaz @Iguana @Kenny.gg @K4nciasty - całą frakcję SAPD, organizacje Silver Hawk, ekipe serwera oraz czytelników.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Temat do zamknięcia, jeśli ktoś będzie chciał grafikę, pisać mi prywatnie na forum. Wiele się nauczyłem robiąc, dla was te grafiki.
  15. @stampi* Grafika zrobiona, wysłana na discord'a, lecz tutaj też wstawię, dla poglądu, dla innych.
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin