Skocz do zawartości

Skipper*

Gracz
  • Postów

    505
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Skipper*

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Wzór: 1. Najlepszy Support: Nominowani: @NetworkTrouble @Wr77zeR* 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @hjpr @PolakoVskY* 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @spokomichas @LUVR @TheArasik. 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Kubula 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @XQward 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Sheeker 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: TSA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @SlippinJimmy @Gryczuu @klonek12391 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4FIGHT 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @klonek12391 @Tomxcio 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: @CrystaleQ 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @Hubs* 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Extreme 14. Najbogatszy Gracz: @sqah @AdekUchiha 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @Gangster1312_SpeedRun 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: domki na whitewood
  3. @dzik2k @klonek12391 @Kamil0xp
  4. Nick funkcjonariusza: SMARK Data i godzina zdarzenia: 09.05.2024 23;44 Pełen opis sytuacji: Podczas pościgu jakiegoś tam gracza na strefie dm, biegałem po strefie jakby gdyby nic. Zauważyłem kogoś z jednostki SWAT wypychającego pojazd gracza z pościgu, więc rzuciłem się z pomocą lecz SMARK uprzedził mnie i użył w moją stronę lls. Po obaleniu i zakuciu miał przetransportować mnie do pojazdu frakcyjnego. Wszystko byłoby w porządku, lecz SMARK nie chciał udać się do najbliższego wyjścia i rozkuł mnie po czym przeskoczył przez siatkę i zakuł mnie znów ( moja postać została zakuta z drugiej strony) nie było to moim zdaniem na miejscu, w życiu realnym funkcjonariusz nie rozkułby mnie, przeskoczył przez płot zakuł znów i zostałbym przeniesiony na drugą stronę. Mam nadzieję że sytuacja która się wydarzyła nie będzie miała miejsce ponownie. Po całym zajściu słusznie trafiłem do więzienia, lecz nie powinno się tak robić, funkcjonariusz moim zdaniem nie zachował się zbyt dobrze w tej sytuacji. Pozdrawiam. Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/qD1qqK3 ( mam tylko ss, nie włączyłem nagrywania) Ja, Skipper* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuję.
  5. siema, gramy w dm?

  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Wzór: 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Giendek @Likoss123 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @hjpr @PolakoVskY* 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Matie18 @EloBenc6969 @Sheeker 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Princessa* @DeltaRon 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @XQward @Greyna.gg 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Pamefloxe 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: TSA 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @LoliCaretaker @Uwierzwmarzenia @SlippinJimmy 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: Buildings4you 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @dzik2k @Luj_dl @LoliCaretaker 11. Najlepszy Prezenter 4Music: Nominowani: @CrystaleQ 12. Najlepszy Lider: Nominowani: @Hubs* 13. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: Extreme 14. Najbogatszy Gracz: @sqah @PerkuleZ. 15. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @h4sL0* 16. Najlepsza aktualizacja na serwerze: Bydgoszcz
  8. Super gala, widzimy się na następnej. Bądźcie w strachu, Extreme nie śpi
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin