-
Postów
505 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
3 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Skipper*
-
siema papryka
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Witamy!
Zarząd Transport of San Andreas ma przyjemnością ogłosić wyniki rekrutacji w szeregi frakcji Transport of San Andreas.
Wybór był bardzo ciężki, ale przede wszystkim pod uwagę w pierwszej kolejności braliśmy: zastosowania się do wzoru, ilość kar, ilość przegranych godzin na serwerze, wiarygodność treści, a kończąc na zachowaniu w grze.
Spośród wszystkich podań wybraliśmy następującą osoby, które otrzymały szansę:
To ten no, widzimy się ptysie
@Adriano.
@koks123911
@wonderxoxo
@Abush
@Skipper*
@Aksenolek
@ToNieKubson
@rajz
@kartovelek.
@Ufolud
@Rezonoxo
@Kamil0xp
@FIXEL44
@Prohomik
@R4eax.
@R!cO
@PIxELEK_23451
@Grzesiu.
@Wexter
@KoMplik
@Crunchips*
@Didi..
@demogamma
@Artur105
@Pulpi421
@Wujek_Transporter
@GarseNN
@Wasior
@tunob
@Szfado
@404Polonez
@matinoxo
@Filetzkurczaka7
@PralkaSan
@MRGH.
@Michael*
@Wazgii96
@szavteec
@plkacperpl
@Kacpercrx
@Maister.
@Aseptic
@Kubisztalo
@blaki
@ModereK
@s4_b5
@Exp0.
@elsigma
@Phxntxm
@amoll-_-
@Mefio -
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
dz za obsa pozdro
-
Kolejny rok za nami, nie powiem że nie, ten rok był bolesny, radosny i można by wymieniać tego więcej ale po co.
W tym roku poznałem wiele osób na serwerze, z niektórymi mam kontakt do dziś ale reszta... Po prostu zerwała kontakt.
Dziękuje następującym osobom za to że były, są i zawsze mogę na nie liczyć:
- @maciek2010PL
- @Ad1*
- @Rychu(Gr.Zduniak)
- @KaktuseQQ.
- @hyper.
- @BadiQ
- @Otton187
- @RYBATOPKA
- @sylwobox
- @ig;oghabibii
- @Marsherox
- @Owocowy
- @Laykxs
Jeśli o kimś zapomniałem, przepraszam.
4LIFE SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU
-
GRATULACJE, ja tez mam autyzm!
ps: twoj bind bardzo mnie urazil, to ze nasz odcien skory jest ciemny to oznacza ze jestesmy gorsi?
popadlem w depresje