Skocz do zawartości

Skipper*

Gracz
  • Postów

    505
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Skipper*

  1. bardzo fajny, ciekawy film, Pozdro
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Witamy!

    Zarząd Transport of San Andreas ma przyjemnością ogłosić wyniki rekrutacji w szeregi frakcji Transport of San Andreas.

    Wybór był bardzo ciężki, ale przede wszystkim pod uwagę w pierwszej kolejności braliśmy: zastosowania się do wzoru, ilość kar, ilość przegranych godzin na serwerze, wiarygodność treści, a kończąc na zachowaniu w grze.

     Spośród wszystkich podań wybraliśmy następującą osoby, które otrzymały szansę:

    To ten no, widzimy się ptysie :)

      @Adriano.
     @koks123911
     @wonderxoxo
     @Abush
     @Skipper*
     @Aksenolek
     @ToNieKubson
     @rajz
     @kartovelek.
     @Ufolud
     @Rezonoxo
     @Kamil0xp
     @FIXEL44
     @Prohomik
     @R4eax.
     @R!cO
     @PIxELEK_23451
     @Grzesiu.
     @Wexter
     @KoMplik
     @Crunchips*
     @Didi..
     @demogamma
     @Artur105
     @Pulpi421
     @Wujek_Transporter
     @GarseNN
     @Wasior
     @tunob
     @Szfado
     @404Polonez
     @matinoxo
     @Filetzkurczaka7
     @PralkaSan
     @MRGH.
     @Michael*
     @Wazgii96
     @szavteec
     @plkacperpl
     @Kacpercrx
     @Maister.
    @Aseptic
     @Kubisztalo
     @blaki
     @ModereK
     @s4_b5
     @Exp0.
     @elsigma
     @Phxntxm
     @amoll-_-
     @Mefio

  4. @maciek2010PL @RYBATOPKA @BadiQ
  5. Nie znalazłem się może wyżej w liście, ale widziałem że były głosy na mnie, dzięki
  6. Brawo Zbyk, świetna akcja wrzucam od siebie symboliczną dyszkę, jak co roku - przekonałeś mnie
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Wzór: 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Wr77zeR* @Mefju4 @Pamefloxe 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @Sheeker @Matie18 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @Lisa_ @PerkuleZ. 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Masellko @DeltaRon @Princessa* 5. Najlepszy Administrator RCON: Nominowani: @XQward @Grzengol 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @kzedo 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: SAPD 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @Linshi @Refelek* 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: Buildings4You 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @dzik2k @Owocowy 11. Najlepszy Lider: Nominowani: @QumiK.ogf 12. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: BLOODS 13. Najbogatszy Gracz: @AdekUchiha 14. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): @[email protected] 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: -
  9. 40k i wbijam teraz na serwer
  10. mmm puu
    Z jakiego powodu taka nagla zmiana profilowego łot?

  11. Kolejny rok za nami, nie powiem że nie, ten rok był bolesny, radosny i można by wymieniać tego więcej ale po co.
    W tym roku poznałem wiele osób na serwerze, z niektórymi mam kontakt do dziś ale reszta... Po prostu zerwała kontakt.
    Dziękuje następującym osobom za to że były, są i zawsze mogę na nie liczyć:

    - @maciek2010PL
    - @Ad1*
    - @Rychu(Gr.Zduniak)
    - @KaktuseQQ.
    - @hyper. 
    - @BadiQ
    - @Otton187
    - @RYBATOPKA
    - @sylwobox 
    - @ig;oghabibii
    - @Marsherox 
    - @Owocowy
    - @Laykxs
    Jeśli o kimś zapomniałem, przepraszam. 
    4LIFE SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU <3 

  12. GRATULACJE, ja tez mam autyzm!
    ps: twoj bind bardzo mnie urazil, to ze nasz odcien skory jest ciemny to oznacza ze jestesmy gorsi?
    popadlem w depresje :(  :(  :( 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin