Skocz do zawartości

Skipper*

Gracz
  • Postów

    505
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    3
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Skipper*

  1. Wzór: 1. Najlepszy Support: Nominowani: @Pamefloxe @juzek. 2. Najlepszy Moderator: Nominowani: @j00lcia @spokomichas @KavKa* @Grabi. 3. Najlepszy Administrator: Nominowani: @PerkuleZ. @DanielRB @Artizo@kzedo 4. Najlepszy Starszy Administrator: Nominowani: @Princessa* @Argen @Wonder. @Kubula@Voxber 5. Najlepszy: Administrator RCON: Nominowani: @ZbyK.gg @XQward 6. Eventowiec miesiąca: Nominowani: @Pamefloxe 7. Najlepsza Frakcja: Nominowani: San Andreas Police Department 8. Najlepszy pracownik Frakcji: Nominowani: @piuro @Evo47 9. Najlepszy Biznes: Nominowani: 4WARS 10. Najlepszy Pracownik Biznesu: Nominowani: @kondu32 11. Najlepszy Lider: Nominowani: QumiK^,^ 12. Najlepsza Organizacja:  Nominowani: BLOODS 13. Najbogatszy Gracz: @PerkuleZ. 14. Najlepszy rozmówca na chacie globalnym (/g): (W szyscy) minecraftmaciek2010pl 15. Najlepsza aktualizacja na serwerze: hallowen
  2. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  3. Dlaczego? co bylo powodem Lisa... :( :c ;c

    1. Lisa_
    2. Skipper*

      Skipper*

      No dobra, ale obiecaj ze wrocisz do nas szybciutko :d

  4. alez piekny baner uwu

  5. Nick funkcjonariusza: @MFifa Data i godzina zdarzenia: cos ok 23;30 10.11.2023 Pełen opis sytuacji: potracenie podczas poscigu(pieszego) ktore ulatwilo MFifie zlapanie mnie oraz zaszla tu tzw PROBA zabojstwa. Mialem poscig i nie ukrywajac wjechalem na strefe dm ale po chwili porzucilem pojazd i zaczalem uciekac na piechotke MFifa to zauwazyl potracil mnie i strzelil do mnie z less lethal(chyba tak to sie nazywalo?) Co sprawilo ze moje hp z 5% uroslo do 100%. Nie wiem czy taki typ potracenia jest dozwolony, ale nie bylo to na poziomie. Pozdrawiam Dowód, który to potwierdza całe zajście: https://imgur.com/a/bAOm4Zk Z gory przepraszam za scinki ale moja machina nie wytrzymuje na dmie Ja, Skipper* zapoznałem się z regulaminem odnośnie składania skargi, rozumiem go i w pełni akceptuje
  6. "Ile to bym dal by zapomniec te wszystkie chwile te ktore sa na nie bo chce"
    Renooo 2021-2023 
    zegnaj przyjacielu :(

    1. KrazyOne

      KrazyOne

      jeszcze kiedys sie spotkamy

       

    2. Skipper*
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Zapraszam!! 

     

    1. Spidi.

      Spidi.

      Nie wiem jak można było nie potrafić przejść tego za 1 razem bez tutoriala xd, ale wiem że były takie osoby

    2. Skipper*

      Skipper*

      no wiem ze latwe ale dla nowych :) 

  9. Brawo Zbysiu, mam nadzieję że będzie tak fajny jak rok temu :d
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin