Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Trzymajcie się ~ Namik


Namik209
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

"Cisza wokół mnie, zapada zmrok" Te słowa ma wiekszość ludzi w głowach. Dzieki namik za wszystko co zrobiles... Za jazde sultanem z turbo, za te akcje RP oraz spiny z SAPD. Mam nadzieje ze wyzdrowiejesz, zycze ci tego ja i moja kochana org F&F. Mam nadzieje ze odezwiesz sie kiedys, pozdrow swoja laske (napewno fajna du*a ruchal bym ^^)

Nie chce z toba stracic kontaktu ( pm forum)

ZDROWIEJ I POWODZENIA!

  

Mordo, to Ty jeszcze pamiętasz mojego Sultana? Tą legendę? Nie źle. Chcesz to pisz do mnie na PW, jak chcesz mojego FB np to też mi napisz na forum, Tobie zawsze odpisze <3

 

 

 

 

Bardzo dobrze mu powiedziałeś! :D. On ma wiecznie coś do powiedzenia ;-;

 

 

Nie nawidze i nie znosze ludzi, którzy są mocni w gębie tylko na jedną wiadomość, do tej pory nie odpisał , a jestem ciekaw jak by mi odpisał. Takich trzeba tępić, aby 4life nie zszedł na "psy"

 

 

Uhuhuhu zostalem wyrozniony. Szybkiego powrotu na serwer zycze :)

Dzięki za szansę w Monteneros, jeśli mogę w tej org jeszcze być byłoby miło, zostawiam wam moje autka pod opieka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

 

Nie nawidze i nie znosze ludzi, którzy są mocni w gębie tylko na jedną wiadomość, do tej pory nie odpisał , a jestem ciekaw jak by mi odpisał. Takich trzeba tępić, aby 4life nie zszedł na "psy"

 

 

 

 

nie odpisalem dlatego ze olalem to, sam mialem wypadek ale nie chwalilem sie tym ze "jestem poszkodowany, boze swiety musze byc oczkiem w glowie" Chcesz? pokaze ci wszystkie papiery z wypadku cwaniaku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie odpisalem dlatego ze olalem to, sam mialem wypadek ale nie chwalilem sie tym ze "jestem poszkodowany, boze swiety musze byc oczkiem w glowie" Chcesz? pokaze ci wszystkie papiery z wypadku cwaniaku

ch**a mnie obchodzi twój wypadek, ale ja w porównaniu do Ciebie miałem co robić na serwerze, a jak nie wiesz o co chodzi to pisałem Ci już wcześniej, nie wpierdalaj się do nie swoich spraw, bo ja się do twoich nie wpieprzam.

Pożyczałem kase kazdemu, kto mnie o to poprosił, pozyczalem nawet kwoty 150k i własnie dlatego moja dziewczyna napisala wtedy ten temat. Wejdz w niego i przeczytaj jeszcze raz, bo widac ze nie umiesz czytac ze zrozumieniem. A ty pożyczyles komus kase? Ilu osobom? Jesli pozyczales, to na pewno oddawali w terminie.

 

I jeszcze jedno: nie żale sie ze mialem wypadek, w luj ludzi na swiecie je ma. Nie wiem jak ty, ale ja nie przejmuje sie tym, co inni o mnie gadaja, chyba ze mnie bardzo zdenerwują np tak jak ty.

 

Co jeszcze mi zarzucisz? Byl bol du*y o suppa, teraz jest o to, ze sie zale, co jeszcze wymyslisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin