Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

★Graphics by MaTiPL★


MaTiPL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Typ Grafiki: Sygnatura


Co ma się znajdować na pracy: Moje osiągniecia i marzenia.


Osiągnięcia:


Frakcja SAMD


Starszy Aspirant w SAPD


Milion w gotówce


Dużo przyjaciół


Marzenia:


Ranga Support


Infek z niebieskimi lampami


 


Rozmiar: Na forum


Coś od siebie:  Licze ze szybko to wykonasz.


Tu masz tło na jakim ma byc to wykonane. Chciałbym aby z jednej strony byly osiągniecia, z drugiej marzenia, gdzies fajnie umiesc moj nick: ProGilow i gdzies daj znaczek 4life


tło:http://imgur.com/OHOwtmU


Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace): 1k


 


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Typ Grafiki: Sygnatura

Co ma się znajdować na pracy: Moje osiągniecia i marzenia.

Osiągnięcia:

Frakcja SAMD

Starszy Aspirant w SAPD

Milion w gotówce

Dużo przyjaciół

Marzenia:

Ranga Support

Infek z niebieskimi lampami

 

Rozmiar: Na forum

Coś od siebie:  Licze ze szybko to wykonasz.

Tu masz tło na jakim ma byc to wykonane. Chciałbym aby z jednej strony byly osiągniecia, z drugiej marzenia, gdzies fajnie umiesc moj nick: ProGilow i gdzies daj znaczek 4life

tło:http://imgur.com/OHOwtmU

Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace): 1k

 

Masz może to tło większe ? :/ Bo jak rozciągnę to będzie brzydkie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Typ Grafiki: Avek

Co ma się znajdować na pracy: sX

Rozmiar: Na forum

Coś od siebie: Taki jak ten 70IlKXb.png

Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace

 

Co mój avek na yt się spodobał :D tego tła już nie mam ale coś takiego wykminiłem ;)

Cltjgz9.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Typ Grafiki: Banner, oraz awek


Co ma się znajdować na pracy: Ładny mega 3- d napis " Satis "


Rozmiar: AWek: 250 x 250 a banner nie weim jakie wymiary ma.


Coś od siebie: Coś podobnego do SX Tylko lepsze xD ( większe wynagrodzenie)


Wynagrodzenie (Nie zmuszam do tego lecz fajnie by było wynagrodzić za prace): nu sypne z 5 pinc kafla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin