Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Cześć ;D

    Witam Cię serdecznie. Miłej gry!
  2. KNX

    _Klocek_

    Wiram Cię.
  3. KNX

    Siema

    Siema Wam.
  4. KNX

    Takie tam o poranku

    Wyjdźcie z stąd Wy dwaj. Idźcie odwalać gdzie indziej.
  5. Halo, halo ziomek: To Ty odwalasz, tak robisz, a nie @Bolek., nie dziw się że jesteś banowany, tak traktowany. Ja już się ogarnąłem, szczególnie w tym roku. I co? Nie jestem karany. Raz byłem tylko na serwie karany w tym roku - banem od @ZbyK'a na 60 dni. A Ty? Się sam zobacz. Kto Ci każe takie rzeczy robić? Tylko WYŁĄCZNIE Ty.
  6. On ma bana na 14 dni na serwie, bana na forum na chyba perma. To nie wiem jak z tym będzie. PS. Nie wiem czy ban na serwie nie został przypadkiem przedłużony NIE WIEM na ile. . .
  7. KNX

    Teraz To Dowalił. . .

    Rozmowa na porządku dziennym na czacie organizacji Montoneros: Była rozmowa że Seba kazał mu przyjść do biura. Pozdrowienia dla osób: @ciacho191, oraz . Będę przy Was do końca mojego życia.
  8. KNX

    Military of San Andreas

    Pięknie to. Rozbudowany wątek. Cieszę się. 10/10.
  9. Szkoda że to tak się stało. Ale sam do tego doprowadzałeś. Żegnam Cię.
  10. KNX

    M3fisto Wita serdecznie :)

    Cześć ponownie. Już teraz są inne prace niż te ''noszenia części samochodowych''. Tej pracy już dawno nie ma. Sobie sprawdź ile rzeczy się pozmieniało. Cię dużo ominęło.
  11. KNX

    Hejuniaa :D

    Witam serdecznie. Miłej gry życzę.
  12. KNX

    Siema jestem nowy.

    Witam Cię serdecznie. Miłej gry.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin