Skocz do zawartości

Pi.....

Gracz
  • Postów

    2 749
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    8
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez Pi.....

  1. Konkurs Fotograficzny pt. Udział w konkursie ma każdy (nawet i członkowie frakcji,ale oceniani są w innej kategorii) Zdjęcia mają przedstawiać pracę służb mundurowych, głównie Państwowej Straży Pożarnej, Państwowego Ratownictwa Medycznego,oraz Policji, a także i służby drogowej. (Czytaj : SAFD,SAMD,SAPD,SARA) Nagrody : I . Kategoria Gracze : 1. Miejsce : 6 tysięcy PLN'ów 2. Miejsce : 5 tysiące PLN'ów 3. Miejsce : 3500 tysiąca PLN'ów II . Kategoria Pracownicy Służb Mundurowych : 1. Miejsce : 4,5 tysiąca PLN'ów 2. Miejsce : 3,5 tysiąca PLN'ów 3. Miejsce : 2 tysiące PLN'ów Dlaczego służby mundurowe mniej? - Ponieważ, wy pełnicie służbę,więc dodatkowe pieniądze wam lecą Maksymalnie do wstawienia są 3 zdjęcia, z czego wybieram jedno,które może wygrać. Wzór wzięcia udziału : ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kategoria I Nick: Login: Kategoria: Zdjęcia : ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Kategoria II Nick: Login: Frakcja: Zdjęcia: ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Przykład : Nick : Pitu112 Login : Pitu112 Kategoria : II (Mundurowe) Frakcja : PSP Zdjęcia : (linki w Imgurze) ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ CZAS MACIE DO PIĄTKU,DO GODZINY 13.00 Wyniki w niedzielę o 15:00
  2. Przypominam o dzisiejszej akcji "Korytarz Ratunkowy", prosiłbym spojrzeć w ogłoszenia od KG PSP w dziale SAFD. Kto chce wziąć udział ma czas do godziny 17 by się zgłosić do mnie na prywatną wiadomość na forum. Nie bójcie się coś na pewno dostaniecie ;]

    Wymagania : auto naprawione w 100%, komunikatywność

    Miejsce zbiórki : Stacja paliw koło SGSP. 

    Godzina 20.30

    Dlaczego naprawione? Ponieważ wszystko będzie nagrywane. 

    1. TiVo.
    2. krejzowsky

      krejzowsky

      Juz dawno myślałem, aby taką akcję zorganizować. Napewno przybęde. 

    3. Ola500

      Ola500

      ale to tylko frakcje czy jak bo nie rozumiem

       

    4. BidoN

      BidoN

      kiedy film dostępny będzie?

  3. Czołem dzisiaj na godzinę 20.30 potrzebuje 40 graczy, mam ciekawa propozycje, bądźcie autami, na stacji benzynowej koło koszar Szkoły Głównej Służby Pozarniczej. Nie bójcie się dostaniecie coś na 100%, jakies pieniążki ;] (Auta naprawione i ładnie zaparkowane B)) Prosiłbym też o przybycie jednej karetki z SAMD @Kariz  @RogaczPL @Macio717 (Zaznaczyłem was bo prawie codziennie na serwerze was widzę, tylko karetka, bez patrolu ) 

  4. Ciśniemy, może się uda zakończyć na trzech akcjach,do 7.30 parę godzin jest ;D

  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. I pyk jutro I zmiana auuuu <3

    1. Karny.
    2. kubociak

      kubociak

      Super ! Pozdrawiam cieplutko z rodzinka <3

    3. krejzowsky

      krejzowsky

      Bezpiecznej służby <3 Więcej os, mniej pożarów. 

    4. krejzowsky

      krejzowsky

      Bezpiecznej służby <3 Więcej os, mniej pożarów. 

    5. x7ucKy

      x7ucKy

      2 godziny temu, KubotyJeremiasza napisał:

      Super ! Pozdrawiam cieplutko z rodzinka <3

      Ja również pozdrawiam cieplutko z rodzinką <3

  9. To zaczynamy służbówkę.......od ćwiczeń na zalewie....znowu pływanie łódką ;D 

    1. Placuszek

      Placuszek

      Lepsza łódka niż wpław 

  10. Czas na przymusowy urlopik od roboty na 5 dni :( Potłuczony człek po rowerze.... Jak pech to pech :(

    1. CudaK*

      CudaK*

      mowili zwolnij, a piotrek nie zwolnił

    2. xAvenes*

      xAvenes*

      Czy był odgrywany Piotr jumper? ;D

  11. Oooo tak, dzisiaj tylko (OBY)  wieczorem akcje z szerszeniami i osami, nie mamy co robić to pojeździmy,a OSP niech odpoczywa ;D  5 akcji z owadami błonkoskrzydłymi na wsiach, taka służba to przyjemność <3 Kochany Dyspozytor z CPR'u i PSK B)

    1. krejzowsky

      krejzowsky

      Teraz to już każdy ma dzieci i uczulenia XD 

  12. Podoba mi się TWÓJ powrót do szeregów frakcji SAMD ! <3:D Ale myślę, że egzaminek trochę nie potrzebny, ale regulamin najważniejszy ! Co nie @Kariz, @Macio717, @SP. ? :P

     

  13. Służba zakończona i całkiem, całkiem - 10 wyjazdów zaliczonych.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. Esperanzo

      Esperanzo

      serio stefan od dobrych paru lat robi w PSP 

       

    3. stefan009

      stefan009

      widzisz xd ja zacofany jestem i tak zbytnio nie interesuje się zyciem innych heh, ale moje opóźnione GRATULACJE :3 

    4. Pi.....

      Pi.....

      Uaaa @stefan009 , myślałem, że wiesz haha, ale co tam, też o większości osób nie wiem :P Na serwerze, jest 1 osoba co robi w PSP, a 10 jeździ pełnoprawnie do pożarów w OSP, a 24 w Młodzieżowej Drużynie Pożarniczej, chociaż 9 osób chciało mnie oszukać,ale my dostęp mamy  :P

       

    5. stefan009

      stefan009

      @Pitu112 Kurła, sorry xd Ile lat już służysz ? i jaką tam masz beleczke xd

    6. stefan009

      stefan009

      @Pitu112 Ja jestem w tej 24 :3 No scam 100% legit

  14. Zaczynamy służbówkę od wyjazdu do.......śmietnika ;D

    1. _ADI_:)
    2. Esperanzo

      Esperanzo

      Hehe koło cmentarza?? 

    3. Pi.....

      Pi.....

      @Esperanzo na osiedlu, dzieciaki się nudziły

    4. Esperanzo

      Esperanzo

      bywa też i tak ale przynajmniej sb pogasiłeś :)

  15. Tivo dobra powrótka,z zawieszką na 7 dni ;D

     

    1. TiVo.

      TiVo.

      no 2 dni temu wróciłem i już za wiecha;D

      Wracaj do frakcji bo zaraz mi  dadzą na cały rok ;D

       

  16. Najnudniejsza służba EVER :/ 24 godziny i tylko 2 wezwania :(  

    1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
    2. Placuszek

      Placuszek

      Mimo wszystko im mniej tym lepiej, ludzkie życie nie jest stawiane na szali. :)

    3. 4Ever.
    4. kreol

      kreol

      Ja bym tam nie narzekał na brak zgłoszeń xD

    5. Winter.
    6. Pi.....

      Pi.....

      @4Ever. nie wspomniałem o 4 wcześniej ;D@scarl ale jakbyś miał siedzieć 24 godziny i nic nie robić to inaczej byś mówił ;)

       

  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. UWklcrD.jpg

    Tyle w temacie. B)

    1. Suchy2132
    2. BeastXS

      BeastXS

      święta prawda 

       

    3. Limitless

      Limitless

      Oh, Pitosławie Wielki coś narobił! Aż skargę dostałeś, która w rzeczy samej jest tak samo śmieszna jak ten memik XD <3

    4. ||DaFi||

      ||DaFi||

      omg, jak Ty mogłeś, to podchodzi pod kryminał chyba napiszę skargę jak @21cm

    5. Pi.....

      Pi.....

      Auuuuuuuuuuuuuuu <3

       

  19. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  20. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin