-
Postów
1 895 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Typ konta
Zwykłe
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez DaszeK
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
-
Jaki jest sens odejścia z serwera na którym gra ponad 200 graczy dziennie, na serwer na którym gra może 10 ? Wytłumaczy mi to ktoś ?
-
Może admin XDXDXD
-
Może myśl o tym, że nowy serwer, 10 - osobowy może się jakoś rozwinąć, nic innego mi do bani nie wlatuje
-
dostanie rcona
-
Nie chce nikogo obrażać ale kilka razy doświadczyłem ze Eryk nie myśli tak jak powinien, to chyba jest odpowiedź.
Poza tym on nie odszedł bo się ukrywał

-
No racja, ale wiedział na co się pisze, łamiąc regulamin serwera

-