Skocz do zawartości

ArthurFiNCH

Gracz
  • Postów

    363
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    1
  • Typ konta

    Zwykłe

Treść opublikowana przez ArthurFiNCH

  1. Nie fajnie, ZbyK z Twojej strony, że zamykasz moje pożegnanie w którym dużo osób zarzuciło mi wiele nie dając mi się z tego wytłumaczyć, dlatego też ten temat. Na początku, nic z tego co zostało w tamtym temacie nie zostało przeze mnie uznane jako nie prawda, wiele rzeczy które są tam udowodnione są prawdziwe, ba nawet się do nich przyznałem gdy mnie zapytano.(Tutaj zaraz mi ktoś napisze, że dopiero gdy mnie zapytano, ale komu miałem się przyznawać do spectowania, miałem zdawać raporty z każdego wpisanego /spec?) Jest to moja ostatnia odpowiedź dotycząca tego tematu. Jak wszyscy nie jestem bez wad, jak wszyscy robiłem złe rzeczy, sam ZbyK powiedział, że na każdego w administracji by się coś znalazło i każdy mógłby wylecieć. Jednak w tym przypadku szukano tylko u mnie, tylko moje logi były sprawdzane, dlatego też wychodzę teraz tutaj na tego " złego ". Baker - Dlaczego spectowałem Arabusa już w dniu napisania skargi? Hmm może dlatego, że już w tym dniu a nawet parę dni wcześniej wiedziałem, że jest on typowym skargopisaczem. Najpierw dowody tak więc: Jakiś czas temu Arabus w temacie " Pokaż Swoją Twarz! " wstawił swoje zdjęcia, niby nie ma to związku - póki co. http://mta4life.pl/topic/38-poka%C5%BC-swoj%C4%85-twarz/page-32 Jednak osoba która potrafi w internecie nieco więcej niż tylko przeglądać facebooka potrafi też znaleźć kilka fajnych informacji na temat innych osób. Mi udało się znaleźć coś takiego: http://screenshot.sh/m3gSjU89jaBJ8 http://screenshot.sh/ofkC983VVO4By http://screenshot.sh/odAxRyh6o3szu http://screenshot.sh/mMfNh7q9qV3x8 Jak po zdjęciu można poznać konto na jakimś minecraftowym forum należy do Arabusa, potwierdza to zdjęcie oraz pseudonim jakim się przedstawia. Zescreenowałem sobie to wszystko już jakiś czas temu bo miałem wrażenie, że mi się przyda i nie myliłem się. Bo dziś informacji z tych screenów już nie można znaleźć, Arabus ładnie wszystko pousuwał tak by wyjść na miłego gracza nie mającego sobie nic do zarzucenia. Bo nie ukrywajmy Arabus nie gra za długo na serwerze i dużo o nim powiedzieć nie można. Jednak jakiś czas temu starał on się o coś jakby Support tylko na serwerze minecraftowym. Co do podania nie ma się go co czepiać, jednak po komentarzach w jego podaniu można wyciągnąć już wstępne wnioski. Trzeci screen " Podanie całkiem ciekawe, ale momentami Twoje zachowanie nie było zbyt dobre. Głównie ze względu na Twoją historię daje coś między nie a neutral. Powodzenia. " Arabus, złe zachowanie i kiepska historia? Nie może być, przecież Arabus to biedny gracz nękany przez złego supportera. To musi być pomyłka! Czwarty screen " Pozwolę sobie zamknąć to podanie, ze względu na prowokacyjne zachowanie na chacie. Podanie odrzucone. " Niemożliwe! ARABUS I PROWOKACYJNE ZACHOWANIE? ALE JAK TO?! Przecież to tylko zły supporter Arthur uważał, że Arabus jest osobą która tylko prowokuje kłótnie... No, ale jak widać, nie tylko zły supporter tak uważa. Po zobaczeniu tego podania wyrobiłem sobie już o nim wstępną opinie, wiedziałem, że nie jest on taki biedny i miły. Z ciekawości uruchomiłem sobie jego profil i sprawdziłem jego ostatnie posty/tematy. Co zobaczyłem? http://screenshot.sh/mFuuQJej8iDde http://screenshot.sh/mFutCGJM2sv5G Muszę coś jeszcze pisać na temat tej osoby? Muszę jeszcze komuś udowadniać iż osoba ta zgrywa bardzo pokrzywdzoną? Kalahim - Sprawa Drosia. Tutaj nie mam zamiaru zbyt wiele pisać, pozdrawiam wszystkich którzy mówią mi, że w sprawie drosia zrobiłem dobrze, a za plecami nazywają mnie konfidentem, mówiąc o pozdrowieniach chodziło mi o pozdrowienia środkowym palcem. Wracając, nie każdy wie jak sprawa wyglądała, a ja już nie boje się tego upublicznić. Każda osoba, każda która nie znała Drosia po zobaczeniu tego nagrania powiedziała mi w prost, ten gość nie żartował. Z resztą, nie będę was trzymał w niepewności, sami sobie ten film zobaczcie i oceńcie czy według was było to żart czy też nie. https://www.youtube.com/watch?v=LOozODJw3Gw ZbyK - Co do spectowania go późnym wieczorem, wkleję to samo co było w pierwszej wersji tego tematu. " Tego samego dnia nieco wcześniej pisałem z nim na temat jego dziwnego minimalizowania gry bez minimalizowania. Chodziło o to, że minimalizował grę jednak skrypt odpowiadający za pokazanie tego " * Zminimalizowane od *** " nie wyłapywał dlatego też miałem lekkie podejrzenia czy czasami gracz nie omija w jakiś sposób tego skryptu co ma(miało) kluczowe znaczenie między innymi dlatego że gracz był w TSA i na służbie mógł sobie być zminimalizowany a administracja tego nie widziała. Nie wiedziałem w jaki sposób to robi dlatego też postanowiłem go spectować ponieważ podejrzewałem u niego również inne wspomagacze. Krótko mówiąc zrobiłem to samo co on ze mną na magazynie tylko że w ten sposób w jaki powinienem to zrobić. " Gracz dawał mi nawet screeny w celu weryfikacji tego, jednak jako, że już wtedy uważałem go za fałszywą osobę nadal spectowałem go. W logach możesz sprawdzić iż weryfikacja nie jest moim wymysłem i faktycznie miała miejsce. Co na cel ma ten temat? W sumie, co chodzi o sprawy serwerowe już nic. Chce się tylko wyczyścić z błota którym zostałem obrzuconym ze wszystkich możliwych kierunków by gracze nie myśleli, że bez podstaw po prostu siedziałem i go spectowałem. Pozdrawiam!
  2. Widzę, że zrobiła się ostra zadymka fiu fiu, tak więc poproszę o 2 godziny przerwy na lepszą linie obrony bo opór stawiacie sporo, jest was więcej a mam sporo ciekawych faktów do przedstawienia o waszym nowy pupilku.
  3. Tego samego dnia nieco wcześniej pisałem z nim na temat jego dziwnego minimalizowania gry bez minimalizowania. Chodziło o to, że minimalizował grę jednak skrypt odpowiadający za pokazanie tego " * Zminimalizowane od *** " nie wyłapywał dlatego też miałem lekkie podejrzenia czy czasami gracz nie omija w jakiś sposób tego skryptu co ma(miało) kluczowe znaczenie między innymi dlatego że gracz był w TSA i na służbie mógł sobie być zminimalizowany a administracja tego nie widziała. Nie wiedziałem w jaki sposób to robi dlatego też postanowiłem go spectować ponieważ podejrzewałem u niego również inne wspomagacze. Krótko mówiąc zrobiłem to samo co on ze mną na magazynie tylko że w ten sposób w jaki powinienem to zrobić.
  4. Przecież temu nie zaprzeczałem, mówiłem dlaczego to robiłem. Jednak powiem to jeszcze raz skoro nie wszyscy czytający ten temat wiedzą. Pewnego razu tepnąłem się do Arabusa zobaczyłem tam, jak Arabus za stereo policzył sobie 500PLN. stereo normalnie kosztuje 300PLN a jak wiadomo doliczyć można sobie maksymalnie 10%. I tutaj do zwolenników twierdzących, że chciałem go ud****ć. Możliwość taka była już w tamtym momencie, jednak postanowiłem być super pro kochanym supkiem i zwrócić mu grzecznie za to uwagę. Następnie po tym wielokrotnie sprawdzałem czy Arabus dolicza zgodnie z tym co mu napisałem czy więcej. Wiele razy musiałem go spectować bo trafić w moment kiedy był u niego klient nie było łatwo. Znów niech sobie wszyscy nie myślą że przez 10 godzin dziennie miałem na nim /spec. Jednak fakt spectów można sobie w bardzo fajny sposób przerobić bo niestety sprawdzić miejsca gracza spectowanego w tamtym czasie(prawdopodobnie) się nie da.
  5. Ty raczej się na ten temat wypowiadać nie powinieneś bo ile razy dostawałeś ode mnie prawko, w apelacji obiecywałeś mi że już nie będziesz a kilka godzin później dostawałeś prawko za to samo. Jesteś pewny że powinieneś się tutaj wypowiadać skoro Twoje słowo ma wartość równą zera?
  6. Użycie liczby mnogiej może było błędem, jednak jako przykład reakcji obrałem ten jeden przykład. Uwielbiam gdy zarzucana jest mi próba uwalenia kogoś mimo iż na MM powiedziałem Ci w prost że miałem takich okazji już wiele jak np ta 70-cio procentowa dolia na tune ale co tam na to przecież można przymknąć oko. Co do prowokacji już mówiłem, były one skutkiem a nie podstawą. Moje prowokacyjne zagrania były odpowiedziami na jego prowokacyjne zagrania, właśnie to co on robił mi robię Tobie. Jak wrażenia?
  7. Ta głupowkata ironia trochę też mi przypomina tobiaszka. To by się zgadzało, gdyby nie fakt że to nie ironia a fakt.
  8. Ludzie co z wami? Czemu się z tego śmiejecie? Co jest w tym śmiesznego? ZBYK TAK POWIEDZIAŁ! NIC W TYM ŚMIESZNEGO. Ludzie po prostu się mnie boją a wy się z tego śmiejecie?
  9. Yyyy emm... Sklep pipe?
  10. ArthurFiNCH

    No to w drogę!

    Na początek odpalcie to: https://www.youtube.com/watch?v=wY473jAptyw A teraz co się stało... Kilka dni temu dowiedziałem się od Zbyk'a... dowiedziałem się, że... że ludzie się mnie boją... Gdy mi to powiedział zacząłem rozmyślać czy jestem złym człowiekiem... Czy naprawdę tak zawiniłem i tak dużo zła narobiłem, że ludzie zaczęli się mnie bać? Chwilę po rozmowie mojej ze ZbyKiem siedziałem w łazience patrząc w lustro i zastanawiając się... zastanawiając się czy jestem aż takim potworem... Jednak skoro ZbyK tak powiedział musi to być prawda, nie zastanawiając się zabrałem się do działania... Zrezygnowałem z rangi by gracze nie bali się grać na serwerze przeze mnie. Reakcja graczy na moje odejście była jednogłośna... " Arabus [14]: <333 " Po tym co ten gracz napisał ewidentnie widać, że od zawsze się mnie bał... Przepraszam każdego który miał poczucie strachu przez moją osobę... Około 18:00 dodam coś jeszcze od siebie gdy sobie wszystko przemyślę.
  11. ArthurFiNCH

    [Mapa] Mech LV

    Fajny pomysł ale zapewne nie zostanie wgrany no bo " nie chcemy wprowadzać mechanika dla Frakcji " z tego co pamiętam był już jakiś czas temu podobny projekt. + Stacja jest nie potrzebna bo obok TSA jest druga.
  12. Nigdzie się nie wybieram to był jedyny serwer na którym grałem Nie znasz mnie, nie oceniaj. Pierwszy raz z Tobą rozmawiałem . To Ty nie znasz okoliczności zdarzenia, nie wiesz co działo się kilka dni wcześniej. "Gdyby miał to sprzedać to już dawno by to opierdolił" ~Kalahim 2k wczoraj Nie wiesz jak było, ze mną byłeś tylko przy jednym incydencie. Zapamietaj, że to tylko ŻART. Dobrze wiedziałem, że jesteś z ekipy serwera, wielokrotnie widziałem Cie na kanałach ekipy więc byłem tego świadom. Udawałem że to nie ty bo bym spali żart? Zastanawiałeś się nad tym? Czy gdybym chciał to sprzedać robiłbym to przy świadkach na dostępnym otwartym kanale?! Pomyśl trochę... Jeśli jesteś graczem od tak długiego czasu to powinieneś wiedzieć jak działa support. Postaw się na moim miejscu, siedzisz sobie na kanale, rozmawiasz z ziomkiem. A tu nagle wchodzi do Ciebie gość którego kompletnie nie znasz i mówi Ci poważnym tonem, ze szczegółami czy chce kupić Infka za 300PSC. Co robisz? Myślisz czy wchodził do innych na kanały i mówił o tym samym? A może zastanawiasz się czy wczoraj czasami nie było go na tym kanale i niby sobie żartował z handlu psc a następnego dnia tylko do tego nawiązywał? Wszyscy mi mówią, że zrobiłem dobrze bo tak powinienem się zachować w tej sytuacji. Czepiasz się mnie, a to nie ja podjąłem decyzję, ja tylko zrobiłem to co powinienem zrobić. Wysłałem bolkowi tylko to co Ty powiedziałeś do mnie, on sam ocenił to zachowanie jako niepoprawnie - NIE JA. Mimo, że według mnie takie było. Nic więcej do dodania nie mam.
  13. Wiele osób nie zna okoliczności tego zdarzenia, dlatego też traktują to jakby bolek przesadził z karą. Do tych wszystkich osób - mylicie się. Nie macie dobrego poglądu bo widzicie tylko to co przedstawia jedna strona. Mimo wszystko powodzenia na innym serwerze jeśli na takowy się wybierasz. Zrobiłem co musiałem zrobić, takie już są moje obowiązki.
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. W filmie przedstawiam nowy pojazd oraz domek. Przedstawiam też nową bazę ZGP oraz mechanika. Miłego oglądania! https://www.youtube.com/watch?v=li1FN5LxWH8 LINK DO FILMU: https://www.youtube.com/watch?v=li1FN5LxWH8 Like i sub mile widziany. :>
  17. W tym filmie przedstawiam event wielkanocny. Odpowiadam w nim też na pytania. Miłego oglądania. https://www.youtube.com/watch?v=pxn4NgZljec LINK DO FILMU: https://www.youtube.com/watch?v=pxn4NgZljec
  18. Więcej takich oznak pokazujących iż naprawdę coś się tam wydarzyło i jest to strefa bezprawia. Wraki pojazdów, drzewa na drogach, kartony. Jak dodasz coś takiego aktualizuj screeny, mimo aktualnego stanu jest to dla mnie must have na serwer, aktualna strefa DM to jeden wielki żart, 0 oznak że faktycznie coś się tam wydarzyło przez co stała się to strefa bez rządu.
  19. ArthurFiNCH

    Nitro?!

    Wszystko ładnie pięknie, ale napełnienie takiej butli powinno kosztować 15000PLN a nie 5000PLN. bo za dużo ludzi by tego używało " na pierdoły ".
  20. Skoro nie potrafisz nad sobą Panować może powinieneś się wybrać do jakiegoś doktora z tym problemem. Wbiłeś z przesterowanym mikro na prywatny kanał a gdy zwrócono Ci normalnie o to uwagę to zwyzywałeś wszystkich bez powodu - gj. Zbanowany zostałeś przez Hyaka na moją prośbę tak więc zmień nazwę tematu oraz jego treść. O tym czy zostaniesz odbanowany zdecyduje Hyak.
  21. Niepokoi mnie tylko ten napis w prawym dolnym rogu mapki lekko sugerujący, iż mapka jednak nie jest Twojego autorstwa...
  22. do zobaczenia za (max) tydzień.
  23. up za późno jednak mimo wszystko hyak również jej nie posiada.
  24. Dobrze o tym wiem, jednak mimo iż jest ich z dobre 50 jak nie więcej to bardzo trudno taką znaleźć. Jako, że już sam znalazłem tą bravurę 2.0 konkurs zamykam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin