Witam.
Z racji, iż lubicie konkursy, postanowiłem zrobić kolejny!
Do wygrania będzie pojazd marki Esperanto!
Zwycięzca konkursu zostanie wyłoniony poprzez Losowanie!!
Aby wziąć udział w konkursie należy:
-Zaobserwować mój profil na forum.
-Napisać dowolny komentarz pod tym tematem
-Zostawić reakcję pod tym postem.
Pisanie więcej niż jednej wypowiedzi karane jest dyskwalifikacją.
| Odpowiedzi można dodawać do piątku [17.12.2019 do godziny 22:20] |
Wszystkim biorącym udział życzę powodzenia i Wesołych Świąt!
JEŚLI BĘDZIE DUŻO REAKCJI ZROBIĘ KOLEJNY KONKURSIK