Skocz do zawartości

Zebra

Zasłużony
  • Postów

    22 634
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    110
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Zebra

  1. Jakie macie plany na sylwestra? ;]

    1. Pokaż poprzednie komentarze  20 więcej
    2. KNX
    3. AdiK..

      AdiK..

      Teraz, Tobiasz63 napisał:

      Xdddddd 

      Nie pij za dużo Tobiaszku.

    4. KNX

      KNX

      No wiem... Umiary w tym. 

      Ale nam zamiar dobrze się bawić w tym dniu.

    5. AdiK..
    6. MacieG

      MacieG

      Mam ustaloną datę

  2. @DeltaRon jest wspaniały i tak w ogóle to go kocham 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
    2. ZbyK.gg
    3. Valentino_Minetti

      Valentino_Minetti

      28 minut temu, Tata_Only*998 napisał:

      Pewnie "karniak" :D

      Właśnie o dziwo nie.

    4. Zebra

      Zebra

      Nie mogę wyznawać miłości na forum?! 

    5. Tata_Only

      Tata_Only

      Tez go kocham, ale za Sabre<3

    6. BarteckY

      BarteckY

      Ale no sprzeda ktoś to rumpo 

  3. Nawet, nawet to forum.

    1. Davlo
    2. Limitless

      Limitless

      słabe i brzydkie jak ty

    3. Niuniek

      Niuniek

      16 minut temu, LimitRon napisał:

      słabe i brzydkie jak ty

      xDDDDDDDDDDDDDD

  4. człowiek dopiero wrócił i już go obrażają, ojoj

    1. Kapitan__Bomba

      Kapitan__Bomba

      Wiesz, Kozak w necie to pi**a w świecie. Tylko za pośrednictwem klawiatury są tacy mądrzy.

    2. Tata_Only

      Tata_Only

      Widzialem wlasnie apelacje, brak slow.

    3. Szender

      Szender

      Kto Cie obraża? Zaraz go walimy na morde :D

    4. Kasztan*
  5. Zebra

    Odejście - hoopak

    Kontakt mamy, nadal czekam na meeting z Tobą i Kasztanem.
  6. Zebra

    Odejście

    W koncu! Jaki spokój będzie :3 Pisze to ktoś, kto nie może się doczekać, żeby mnie zobaczyć.
  7. Zebra

    Odejście

    Witam i w sumie żegnam, nie lubię pisać takich rzeczy, ale wypadałoby. Jak można zauważyć na serwerze już mnie prawie w ogóle nie widać, nie mam zupełnie czasu na granie, przyszła mi nowa szkoła, co za tym idzie - nowe obowiązki, wyżej postawiona poprzeczka, niestety czy też stety jestem zmuszona do odejścia. Nie wiem nawet sama, raczej to nie jest odejście na stałe, za parę miesięcy, a może tygodni wrócę, zobaczymy jak to będzie. Na pewno na forum będę wchodzić, bo od 2 lat ten serwer jest nieodłączną rzeczą w moim życiu, w końcu poznałam tu najbardziej wartościowe mi osoby, mojego partnera, chłopaka, drugą połówkę, jak kto to nazywa - DeltaRon'a. Najlepszego przyjeciela Limitless'a, czy tez Kirge, Hoopaka i Kasztana. Jest pełno osób, ale nie ma sensu wymieniać - każdy wie, że miał dla mnie jakąś wartość, poza tym jak wspomniałam wyżej nie jest to raczej rozłąka na nie wiadomo jak długi okres czasu. Tak więc, do następnego wszystkim, powodzenia, trzymajcie się, nie rezygnujcie z serwera i tak dalej.
  8. Z tego co się dowiedziałam to omijałeś bana.
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. W takim poproszę o wypowiedź lidera tejże frakcji.
  11. Kanał: Prywatny, organizacyjny, biznesowy. Nazwa kanału: Święta Trójca Czy kanał jest używany minumum 2 razy w tygodniu?: TAK Czy kanał ma zostać usunięty?: NIE
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Papa Krzysiu, zawsze możesz do mnie napisać na fb jak będziesz chciał, jesteś bardzo sympatyczną i miłą osobą, nie zmieniaj się na gorsze i oczywiście powodzenia w życiu prywatnym!
  15. Zebra

    Pokaż swoją twarz

    Posty bez zdjęć - punkty.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin