Skocz do zawartości

Zebra

Zasłużony
  • Postów

    22 634
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    110
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Zebra

  1. Zebra

    Hejka

    Witaj, przyjemnej gry!
  2. Zebra

    Pokaż swoją twarz

    No w sumie to cześć
  3. 19.07.2018 Administrator @Baker zostaje zawieszony na okres 21 dni z powodu niewywiązywania się ze swoich obowiązków. Z powodu niewywiązywania się ze swoich obowiązków, na okres 14 dni zostają zawieszeni: Administrator @Wujcio_BS Administrator @TheTomson Support @|<3|NightMare*|<3| Support @Kasztan*
  4. Życzę wszystkim powodzenia i weny przy pisaniu podania. :) 

    1. Lunaris*

      Lunaris*

      Dziękuję, ja się staram teraz jak tylko mogę. 

    2. M@g!czny

      M@g!czny

      Ja nie piszę ale dziękuje xD

    3. Garnek.

      Garnek.

      Na pewno się przyda, powodzenia wszystkim :)

    4. BlackSkorpio69
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Możliwe, że dzisiaj już forum nie będę sprawdzała, proszę o wyrozumiałość od niektórych. 

    1. Garnek.
    2. XSuprime
    3. Axidus*

      Axidus*

      I tak dużo robisz, także zrób sobie przerwę.

    4. Hadion

      Hadion

      We odpocznij sobie naprawdę każdy wie jak dużo robisz. 

    5. MSL

      MSL

      Robisz bardzo dużo w tej sprawie. Czas wolny Ci się także należy :)
       

  7. Resztę forum sprawdzę jutro. Dobranoc. :P 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Garnek.

      Garnek.

      @Zebra proponuję Ci jutro abyś wyszła na dwór gdzieś i zapomnieć przez chociaż parę godzin o tym serwerze. Za dużo tu robisz ;)

    3. soesx

      soesx

      @Garnek. zupełnie się z tym zgadzam :)

    4. Zebra

      Zebra

      @Garnek. spokojnie, ja w ciągu dnia wychodzę z domu ze znajomymi.

    5. Garnek.

      Garnek.

      @Zebra żeby nie było, że myślę inaczej. Chodzi mi bardziej o to abyś wyskoczyła gdzieś na jakiś film do kina lub coś. Bo co wejdę na forum to widzę większości twoje posty. :(

    6. PeQe
  8. No i wada wzroku -3. ;(

    1. Pokaż poprzednie komentarze  28 więcej
    2. Cinecki
    3. Namik209

      Namik209

      Znam ten problem. 

      Na szczęście ja tylko około 800zl w ciągu 5 lat, wada utrzymuje się na -1.5 w lewym i -1.25 w prawym 

    4. CiasteK*

      CiasteK*

      No Zebra Mam to samo tylko ja mam wrodzoną :(

    5. KRISU.
    6. Kasia105

      Kasia105

      ja tam mam teraz -0.5 i mam głęboką nadzieję, że mi się tak nie pogorszy, bo to jest komedia jakaś tyle płacić 

  9. Postaram się do końca tygodnia ogarnąć dział pomoc. :( 

    1. KNX

      KNX

      Spokojnie, namęczysz się, a tego ja nie chcę. :(

      Tak dużo robisz, bo widać. 

    2. KRISU.

      KRISU.

      12 minut temu, Tobiasz63 napisał:

      Spokojnie, namęczysz się, a tego ja nie chcę. :(

      Tak dużo robisz, bo widać. 

      Dokładnie :) 

    3. nywis'

      nywis'

      Szacun dla Ciebie @Zebra, że tak zajmujesz się forum. :)

    4. Garnek.

      Garnek.

      @Zebra. Odkąd otrzymałaś awans forum nareszcie zaczyna być przejrzyste i ogarnięte. Aż czasami mi smutno patrząc na to co robisz i uświadamiając sobie, że robisz to sama. :(:(

    5. Kasia105

      Kasia105

      2 godziny temu, Kyzzw napisał:

      Szacun dla Ciebie @Zebra, że tak zajmujesz się forum. :)

       

      1 godzinę temu, Garnek. napisał:

      @Zebra. Odkąd otrzymałaś awans forum nareszcie zaczyna być przejrzyste i ogarnięte. Aż czasami mi smutno patrząc na to co robisz i uświadamiając sobie, że robisz to sama. :(:(

      dokładnie tak, szaaacun

  10. 12.07.2018 Administrator @Rudy97PL zostaje pozbawiony rangi z powodu zerowej aktywności.
  11. Zebra

    :D

    Witam serdecznie, przyjemnej gry.
  12. Reszta forum do ogarnięcia jutro. 

    P.S. pisanie skarg za wjazd zepsutym pojazdem na giełdę albo np. sweeperem jest już męczące ludzie

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. 13karoy
    3. PeQe
    4. KNX

      KNX

      Cytat

      P.S. pisanie skarg za wjazd zepsutym pojazdem na giełdę albo np. sweeperem jest już męczące ludzie

      Zareaguję to w taki sposób:

      Podobny obraz
      Znalezione obrazy dla zapytania Åmiech gif

      @AdiK.,
      ''Można napisać na czerwono pod działem, że od tak błahych spraw jest report.''
      Wtedy taki raport musiał być brany od razu żeby zauważyć to szybko, a nie po minucie, dwóch, trzech. Wtedy już tego nie widzimy, bo dany gracz robi np. coś innego już, albo jest na ZW, albo coś innego bez odwalania.

       

    5. KOV

      KOV

      Może jeszcze napisanie skargi z powodu braku wrzucenia kierunkowskazu :4l: 

      Patrzę, że niektórzy skupiają się na rzeczach które nie mają żadnego znaczenia.

      @AdiK. Dobrze mówi czy ktoś kto ma rozbite auto i wjeżdża na giełdę od razu jest odwalaczem?

    6. AdiK..

      AdiK..

      @Tobiasz63 Jeżeli ktoś celowo taranuje/odwala, to robi to kilka razy i celowo- raczej to widzimy. Jeżeli ktoś zrobi coś raz, to możemy tego nie zauważyć, ale jest też mała szansa, że ktoś zrobił screena. A większość dowodów w tych skargach, to: Osoba wjeżdża przed lawetę i twierdzi, że została staranowana. (???) Wymuszona sytuacja aby mieć jakikolwiek dowód. 

  13. Tradycyjnie, resztę forum ogarnę dzisiaj po południu. :angel:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. KNX
    3. Zebra

      Zebra

      Teraz, BOCHA. napisał:

      Że Ci się Zeberka chce tyle tego robić 

      Jak nie ja to kto? :P 

    4. KNX

      KNX

      Jest sprytna. Rozkosz i te sprawy. Dzisiaj ponad grubo 100 postów było. :) 

    5. Smutny_Hrvdziu
    6. Frixo

      Frixo

      Spokojnie Zebra, żebyś się nie 'wypaliła' :- )

  14. 09.07.2018 Administratorzy @TheKruzii i @Grabsio311 powracają na rangi po zawieszeniu.
  15. Zebra

    Siemanko!

    Miłej i bezproblemowej gry!
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin