-
Postów
22 634 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
110 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Zebra
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Możliwe, że dzisiaj już forum nie będę sprawdzała, proszę o wyrozumiałość od niektórych.
-
Resztę forum sprawdzę jutro. Dobranoc.
-
No i wada wzroku -3.

- Pokaż poprzednie komentarze 28 więcej
-
Gratulacje
-
Znam ten problem.
Na szczęście ja tylko około 800zl w ciągu 5 lat, wada utrzymuje się na -1.5 w lewym i -1.25 w prawym
-
No Zebra Mam to samo tylko ja mam wrodzoną

-
-
ja tam mam teraz -0.5 i mam głęboką nadzieję, że mi się tak nie pogorszy, bo to jest komedia jakaś tyle płacić
-
Postaram się do końca tygodnia ogarnąć dział pomoc.
-
-
-
-
-
2 godziny temu, Kyzzw napisał:Szacun dla Ciebie @Zebra, że tak zajmujesz się forum.
1 godzinę temu, Garnek. napisał:@Zebra. Odkąd otrzymałaś awans forum nareszcie zaczyna być przejrzyste i ogarnięte. Aż czasami mi smutno patrząc na to co robisz i uświadamiając sobie, że robisz to sama.


dokładnie tak, szaaacun
-
-
-
Reszta forum do ogarnięcia jutro.
P.S. pisanie skarg za wjazd zepsutym pojazdem na giełdę albo np. sweeperem jest już męczące ludzie
- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
xD.
-
JES
-
Cytat
P.S. pisanie skarg za wjazd zepsutym pojazdem na giełdę albo np. sweeperem jest już męczące ludzie
Zareaguję to w taki sposób:

@AdiK.,
''Można napisać na czerwono pod działem, że od tak błahych spraw jest report.''
Wtedy taki raport musiał być brany od razu żeby zauważyć to szybko, a nie po minucie, dwóch, trzech. Wtedy już tego nie widzimy, bo dany gracz robi np. coś innego już, albo jest na ZW, albo coś innego bez odwalania. -
-
@Tobiasz63 Jeżeli ktoś celowo taranuje/odwala, to robi to kilka razy i celowo- raczej to widzimy. Jeżeli ktoś zrobi coś raz, to możemy tego nie zauważyć, ale jest też mała szansa, że ktoś zrobił screena. A większość dowodów w tych skargach, to: Osoba wjeżdża przed lawetę i twierdzi, że została staranowana. (???) Wymuszona sytuacja aby mieć jakikolwiek dowód.
-
Tradycyjnie, resztę forum ogarnę dzisiaj po południu.

- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
-
Teraz, BOCHA. napisał:Że Ci się Zeberka chce tyle tego robić
Jak nie ja to kto?
-
-
-
