Skocz do zawartości

Zebra

Zasłużony
  • Postów

    22 634
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    110
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Zebra

  1. Przepraszam za moją nieplanowaną nieobecność przez sprawy prywatne. W sumie to nie ja powinnam przepraszać, a osoby, które w prywatnych wiadomościach obrażały mnie, że nic nie robię i ile oni muszą czekać przeze mnie. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. lypik000

      lypik000

      @Zebra nie przejmuj się tymi co cię obrażają lub wyzywają to było po 1 a po 2 jesteś najlepsza Administratorką RCON i więcej robisz niż inni.Ja cie bardzo doceniam i doceniam twoja pracę.Pozdrawiam cie @Zebra buziaki dla cb!

       

    3. Orbit

      Orbit

      A potem się wyżywają jedni na drugich... Co nie @Zebra ? :) 

    4. atrex
    5. Kirge

      Kirge

      a to ty cos robisz??

    6. BuchMan

      BuchMan

      Zebra sr*j za przeproszeniem na takich ;) 

       

  2. 06.09.2018 Administrator @DareK. odchodzi z rangi na własne życzenie. Administrator @Pitu.. powraca na rangę po przerwie.
  3. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  4. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Pojazdy rozdane, gratuluję i dziękuję za udział w evencie!
  7. Trudno pojąć w końcu, że ja jestem jedna, a was, graczy - setki? 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. KiLLYouDeaD

      KiLLYouDeaD

      No Zebra jako nowa supporterka powinnaś się postarać ^^

    3. Kirge

      Kirge

      co sie nerwujesz i tak nic nie robisz

    4. Damianeg.
    5. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Godzinę temu, Namik209 napisał:

      Z całym szacunkiem Zeberko, ale po ch**a Ty sie przejmujesz osobami, które non stop siedzą w monitorze? 

      Mi by było szkoda na takich nerwów, a po co to komu. 

      Trudno się nie przejmować, jak tych ludzi jest tak wiele.

    6. Namik209

      Namik209

      @ZbyK.gg wiem, że jest ich zbyt wiele, dlatego uważam, że nie warto każdemu powtarzać tego samego. Sam fakt, że każdemu odpisujesz to samo sprawia, że jest to tak irytujące. 

  8. Zaczyna się spam z oznaczeniami na forum. 

    1. KubsoneG
    2. danjooo

      danjooo

      Współczuję, a za razem życzę miłego wieczoru i cierpliwości na przyszłość :o

    3. .MateuszDafGames.
  9. jednak nie dam rady sprawdzić forum. 

  10. Forum sprawdzę ok. godziny 21. 

    1. Grabsio311

      Grabsio311

      Nic się nie stanie jak sobie odpoczniesz.Nie musisz im się spowiadać :D 

    2. Zebra

      Zebra

      Tak, tylko wczoraj obiecałam, że dzisiaj sprawdzę. ;) 

    3. Grabsio311

      Grabsio311

      Gdyby każdy tak pracował jak Ty :P.

    4. .Jack

      .Jack

      Apelacje zeberko ? :(

       

    5. Miszczu5221

      Miszczu5221

      @Zebra we mnie zaakceptuj na fb 

  11. Wnioski o przywrócenie haseł postaram się sprawdzić jutro. 

    1. .Jack

      .Jack

      A apelacje pani zebro :( Przperaszam ze mecze ..

       

    2. Zebra

      Zebra

      Tez jutro postaram się sprawdzić, niestety mam ograniczony czas @.Jack

    3. .Jack

      .Jack

      Dobrze ja jeszcze raz przepraszam ze cie mecze ale naprawde zalezy mi niestety ehh .. @Zebra
      Dobranoc :)

       

  12. Powiem tak, otrzymałam bardzo dużo screenów od KYD, na których wyraźnie widać, jak go obrażasz, szydzisz z niego. Z czego później przed nim mówisz, że przecież nic nie robisz ani nic. Decyzja o czarnej liście została podjęta wraz ze mną, uważam, że osoba należąca do frakcji nie powinna w taki sposób wypowiadać się i obrażać kogoś za plecami przy osobach trzecich. Z góry przepraszam za brak ładu i składu w mojej wypowiedzi.
  13. Jeżeli chcecie poznać mnie trochę lepiej i dowiedzieć się parę rzeczy to serdecznie zapraszam! 

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Miszczu5221

      Miszczu5221

      Wywiad kozak, Ewcia ale we zaakceptuj zaproszenie na Facebooku @Zebra

    3. AreczeK*

      AreczeK*

      Adasko, mylisz się... Robiłem wywiady i na żywo. Jeśli interesuje was taka forma to może być 

    4. AdaSkoo

      AdaSkoo

      dawaj wywiad na zywo  a nie historiaa zycia 

    5. AreczeK*
    6. AdaSkoo

      AdaSkoo

      no brak słów bo daje ci pomysły fajne kozak a ty nic xD 

  14. 02.09.2018 Support @achiless90 powraca na swoją rangę po dłuższej przerwie.
  15. Tradycyjnie, nie ma mnie do niedzieli. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Axidus*
    3. PeQe

      PeQe

      okkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk

    4. Kirge

      Kirge

      no nic nie robisz na tym forum bezzzzzkitu co chcwile jej nie ma

    5. Damianero.

      Damianero.

      Znów idziesz chlać -_-

    6. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Pewno Delta idzie kupić ci świnkę morską i zrobić jej podmiankę kozacką 

  16. Ja jestem naprawdę cierpliwą osobą i oczywiste jest, że dużo osób tego nie docenia.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
    2. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Co Ty tam wiesz o cierpliwości Arbez9.

    3. Namik209

      Namik209

      Nie mam i zapewne RCONa nigdy mieć nie będę, ale przez długi okres czasu byłem Administratorem i pomimo tego, że jestem cierpliwy, zdarzało się wybuchnąć po cichu. 

       

      Po za tym, kto teraz docenia pracę innych? Większość to nerdy, które uważają, że im się należy. Sam nim byłem, dopóki nie dostałem szansy na randze. 

       

      Póki nie poczują na własnej skórze, nigdy się nie nauczą. 

    4. Frixo

      Frixo

      Men to Ty chyba w SAPD nie byłeś, jak Ci typ przychodzi piszę JP, wjeżdża w auto taranuje, a NIEKTÓRZY z administracji to jajca takie odwalają że to szok.

    5. xyzu

      xyzu

      7 godzin temu, Frixo napisał:

      Men to Ty chyba w SAPD nie byłeś, jak Ci typ przychodzi piszę JP, wjeżdża w auto taranuje, a NIEKTÓRZY z administracji to jajca takie odwalają że to szok.

      nie typ, tylko prawilny chłopak

    6. Frixo

      Frixo

      Spoczko sorrki meeen

  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  19. 30.08.2018 Support @Grabsio311 powraca na rangę po krótkiej przerwie.
  20. Jeżeli chcesz zwiększyć swoje szanse na Supporta to kup Zebrze świnkę miniaturkę. 

    swinka.jpg

    1. Pokaż poprzednie komentarze  15 więcej
    2. KRISU.

      KRISU.

      /me Wchodzi do sklepu zoologicznego 

      /me Bierze świnkę

      /me Wychodzi z sklepu

      Proszę @Zebra do usług ;D

    3. Kirge
    4. Davlo

      Davlo

      7 minut temu, Kirge napisał:

      lsNo9jy.jpg

      HAHAHAHAH XDDDDDDDDDDDD

    5. Krul.wd

      Krul.wd

      Przecież @DeltaRon to taki knur miniaturka xd 

    6. Grabsio311
  21. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  22. 29.08.2018 @Iguana zostaje umieszczony na Czarnej liście KSF z powodu szkodliwego działania na rzecz frakcji oraz nieprzestrzegania regulaminu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin