Skocz do zawartości

Zebra

Zasłużony
  • Postów

    22 634
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    110
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Zebra

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Forum w miarę ogarnięte, jeżeli czegoś nie dotknęłam to już się tym nie zajmę. 

  3. Tylko wino mnie rozumie. (ewentualnie Nutella, ale ona ma w składzie olej palmowy) 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. krejzowsky

      krejzowsky

      Wino nie pyta, wino rozumie. 

    3. ENOMEK.

      ENOMEK.

      witam czy pani zamawiala pizze

    4. PerPani

      PerPani

      @KiLLYouDeaD za dużo popiłeś wczoraj i jakieś urojenia miałeś 

    5. _ADI_:)

      _ADI_:)

      Pizza do odbioru halo 

    6. AdiK..

      AdiK..

      18 minut temu, KiLLYouDeaD napisał:

      We ogarnij @DeltaRon bo mi nocą auta kradnie ... A i jeszcze z hydry do mnie strzelał. To jest skandal. O pisaniu z mojego konta do mnie nawet nie wspomnę xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

      Mnie dzisiaj zabił jak miałem 11 kg w kopalni i nie oddał pieniędzy :<.

  4. Jak wrażenia kochani?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. RasTi
    3. Kacperix3

      Kacperix3

      Gracze czekają aż surowce się odnowią :D

    4. KRISU.

      KRISU.

      Jest ok, lecz za duży tłum na chwilę obecną lepiej wejść wieczorkiem na spokojnie.

    5. FragusS

      FragusS

      Super!! Uwielbiam tą pracę. <3 

    6. K4per

      K4per

      Wiesz bym chciał popracować ale banicja.. 

  5. Opóźnione pociągi to zdecydowanie zbyt często towarzyszące mi zjawisko. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Bregon.

      Bregon.

      Life is brutal of zasaksas

    3. mireczek.
    4. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Pora zrobić prawo jazdy 

    5. K4per

      K4per

      Czekam,  1 miesiąc na odpowiedź w apelce.. 

    6. QumiK.ogf

      QumiK.ogf

      Zebra tu o pociągach a wy o apelkach...

  6. Widzę, że niektórzy mają ciekawe teorie spiskowe co do mojej orientacji seksualnej. ;D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. KiLLYouDeaD

      KiLLYouDeaD

      Nie rozumiem żeby baba z babą?? Jak wy to robicie kiełbasą? 

    3. Zebra
    4. PerPani
    5. PeQe

      PeQe

      3 palce w natalce 4 w.....

    6. Trito

      Trito

      No nie, wszyscy wiedzą że to o mnie chodzi... "Rozsiewanie plotek na temat orientacji seksualnej Zebry"
      Hm... Zaletą jest to, że gdyby nie ja ten status by się nie pojawił xD... 
      Zebra, nie chciałem Cię urazić ani nic. Nie chce Cię urażać ani nic w tym stylu, porostu chciałem się zwrócić o poradę, bo po zdjęciu wywnioskowałem to co wywnioskowałem... ;-;

  7. Na wstępie, @4Ever*999 nie poniesie żadnych konsekwencji, otrzymuje jedynie ponowne ostrzeżenie słowne, ponieważ przeprowadziłam z nim już rozmowę na ten temat. Moja decyzja jest taka, a nie inna ze względu na pierwszą sytuację tego typy. Uznajmy, że oskarżony jest przykładem dla innych, czego nie wolno robić.
  8. 22.11.2018 Z przykrością informujemy, iż Dyrektor Szpitala @Vesp3r opuszcza szeregi frakcji na własne życzenie. Jednocześnie w imieniu Komisji Spraw Frakcyjnych pragnę mu serdecznie podziękować za wkład oraz czas włożony w rozwój frakcji SAMD. Z przyjemnością informuję, iż decyzją Komisji Spraw Frakcyjnych Ordynator Interny @Pitu.. zostaje awansowany na stanowisko Dyrektora Szpitala. Życzymy bezproblemowego zarządzania frakcją!
  9. Jeżeli wiadomości z Discorda nie były wysłane na Discordzie frakcyjnym, tylko jako prywatna korespondencja - nie biorę ich w ogóle pod uwagę. Poproszę zrzut ekranu przedstawiający domniemaną wiadomość z Discorda KSF.
  10. 19.11.2018 Support @Skipciu odchodzi z rangi na własne życzenie.
  11. 18.11.2018 Support @Kacperix3 zostaje zawieszony na okres 14 dni z powodu niekompetentnego wywiązania się ze swojego obowiązku.
  12. Zebra

    Odejście - Namik

    Przede wszystkim życzę powodzenia w zabiegu, ogólnie ze zdrowiem, żeby było w porządku i nic się nie popsuło. Życie prywatne i zdrowie jest najważniejsze. Jednocześnie bardzo dziękuję za Twój czas poświęcony na naszym serwerze, za to jak sumiennie wykonywałeś swoje obowiązki i za to, że zawsze można było liczyć na Twoją pomoc. Powodzenia w życiu, powodzenia ze zdrowiem, powodzenia ze wszystkim czego potrzebujesz. Trzymaj się, oby do zobaczenia na serwerze.
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. I już po narodzinach nowego członka rodziny! :wub:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  20 więcej
    2. ZbyK.gg
    3. Axidus*

      Axidus*

      No to życzę :)

      Dużo zdrowia i uśmiechów, pisków, wrzasków i zabawy moc, sporo radości z tupotu malutkich nóżek, łez szczęścia z pierwszego uśmiechu, ząbka, słowa i kroku,  porozrzucanych wszędzie klocków, przytulenia okrągłej główki i uścisków małych rączek.
       

    4. AreczeK*
    5. BarT.
    6. Mikixxd

      Mikixxd

      Pogratuluj siostrze i gratulacje dla podwojnej cioci ;)

  18. 06.11.2018 Support @Magulon* powraca na rangę po zawieszeniu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin