-
Postów
22 634 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
110 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Zebra
-
Na dzisiaj koniec z forum, nie spodziewałam się aż tylu spraw do rozpatrzenia.
- Pokaż poprzednie komentarze 16 więcej
-
-
-
-
Nie prawda.
-
-
Oficjalnie wracam z urlopu, więc plan odnośnie forum na dzisiaj:
1. Wnioski o odzyskanie hasła.
2. Apelacje od nałożonych kar.
3. Skargi do ARCON.
4. Dział pomoc.
5. Pomoc z synchronizacją konta.
6. Sprawdzenie wiadomości prywatnych.
7. Prawdopodobne sprawdzenie skarg na członków ekipy.Okej, wyjaśniając, jeżeli coś jest niejasne - forum sprawdzam zgodnie z wyżej wymienioną kolejnością.
Nie podaję ram czasowych, bo po prostu nie jestem w stanie. Nie wiem ile mi zajmie to, a ile tamto. Muszę także sobie robić przerwy od komputera, ze względu na wzrok.
W czasie sprawdzania forum będę dostępna na serwerze, ale nie będę odpowiadała na żadne reporty. (Takie będą usuwane przez resztę administracji)
Proszę już dzisiaj do mnie nie pisać wiadomości prywatnych, żebym coś sprawdziła.
Sprawami frakcyjnymi zajmę się dopiero w przyszłym tygodniu, ze względu na zapracowany weekend oraz z powodu wolontariatu na rzecz WOŚP w niedzielę.Witam po przerwie oraz życzę udanych i przede wszystkim bezpiecznych ferii tym, którzy od dzisiaj je zaczynają!
-
Zaraz 10 000 polubień.

- Pokaż poprzednie komentarze 40 więcej
-
-
@Zebra_urlop obserwuj mnie bo czuję się menelem
-
Mnie również możesz @Zebra_urlop zaobserwować.
-
-
Już prawie 12k :O
-
- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
Muzyka jest słuchana, a skargi niesprawdzone.
-
-
-
-
zebra co to kurna jest
-
21.08.2017 @DeltaRon
Mój Ty Delcioszku kochany!
- Pokaż poprzednie komentarze 8 więcej
-
-
-
Zebra – nazwa stosowana na określenie ssaków z rodziny koniowatych charakteryzujących się obecnością białych pasów na czarnej sierści. Zwierzęta te należą do rodzaju Equus.
Do zebr zalicza się zwykle trzy gatunki z licznymi podgatunkami:
zebra stepowa (Equus quagga)
zebra równikowa (Equus q. boehmi)
zebra sawannowa (Equus q. borensis)
zebra damarska (Equus q. burchelli)
zebra pręgonoga (Equus q. chapmani)
zebra równinna (Equus q. crawshayi)
zebra kwagga (†Equus q. quagga)
zebra pręgowana (Equus grevyi)
zebra górska (Equus zebra)
zebra namibska (Equus zebra hartmannae)
zebra przylądkowa (Equus zebra zebra)
Integrated Taxonomic Information System grupuje zebry w podrodzaju Hippotigris C. H. Smith, 1841, lokując w nim także Equus hartmannae Matschie, 1898 – takson, który przez Mammal Species of the World oraz publikację „Polskie nazewnictwo ssaków świata” Muzeum i Instytutu Zoologii PAN w Warszawie jest oznaczany jako zebra namibska (Equus zebra hartmannae), podgatunek zebry górskiej.
Początkowo wierzono, że zebry mają białą sierść z czarnymi pasami, ponieważ niektóre zebry mają białe podbrzusza. Badania embriologiczne dowiodły jednak, że kolor tła zwierzęcia to czarny, białe paski i brzuchy są dodatkami, powstałymi wskutek różnych czynników. Zebry żyją stadnie na trawiastych terenach Afryki, na południe od Sahary.
-
O NIE ZEBRA TY ZLA JESTEŚ XDDD
-
XD
-
Komunikacja miejska w Grudziądzu nie spodziewała się porannego ataku śniegu.

-
Komunikacja miejska jest zaskakująco pusta.
-
Czy mój nick nie jest wystarczającą informacją, że jestem na urlopie i nie macie mnie oznaczać? Chociaż oznaczanie to nic, lepsze są pretensje o to, że nic nie robię, well

- Pokaż poprzednie komentarze 10 więcej
-
Ja np. mam pretensje do RCONów, którzy nie zajmują się sprawami, które są im przeznaczone a za to siedzą na serwerze i zajmują się pracą Suporterów nadając jakieś bzdurne kary za skracanie itp. Miłego urlopu zebra.
-
Będę Cię oznaczał gdzie się da XD
-
Hahahaahaha a to ja myślałem, że jestem durny

Czyli jestem bo pytałem się o przelew gdy byłaś na urlopie.
-
@DrakeU* każdy RCON ma swoje wyznaczone obowiązki, tylko ja jestem od sprawdzania np. działu pomoc, wniosków o hasła i skarg na graczy.
-
-
Ok, Aquaman odhaczony z listy do obejrzenia.

- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
Byłaś na Planecie Singli 2 ?
-
Marvel >>> inne filmy >>>>>>> M jak miłość >>>>>>>>>>>>>>>>>>> DC
-
#@Zebra_urlop podobał ci się z Deltą byłaś czy sama. Jak z deltą to podobało mu się czy nie.
-
@_ADI_:) byłam z mamą.
@Brodaty.* wolę uniwersum DC ze względu na same komiksy i wspaniałe animacje, które są lepsze niż Marvela, ale fakt faktem, Marvel ich wyprzedza o dekady w świetności filmów.
-
@Zebra_urlop dla mnie Marvel nie ma szans tylko pod względem samych postaci. Postacie od DC są dużo barwniejsze i mają zawsze lepszy rys. Poza tym... no jednak nie XD
-
Nie tknę już karpia:
Kocham was za tą szczerość:)
-
Na jakieś dwa tygodnie idę na urlop, będę się zajmowała tylko bardzo ważnymi sprawami.
- Pokaż poprzednie komentarze 10 więcej
-
Udanego wypoczynku.
-
Do roboty a nie urlopy wam w głowie
-
Smacznego
-
Miłego wypoczynku.
-
@TypowySeba007 żałosne, ciesz się że i tak chce jej się użerać z takimi jak ty.
-
Przejedzenie. Ale dla krokietów warto.
-
Życzę wszystkim spokojnych świąt, a tym, którzy niestety nie spędzają ich spokojnie - życzę wytrwania i żeby szybko zleciało.
-
Dawno nie było
- Pokaż poprzednie komentarze 11 więcej
-
-
Adik bardzo dobre pomysły daje.
-
-
-
2 minuty temu, Zebra napisał:
To co AdiK. Postać z ulubionej kreskówki z dzieciństwa.
A narysuj Gryfice Gnilde from Kuce z Bronksu
Tak wygląda:

-
- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
-
-
i ?
-
-
Przez pierwsze słowa myślałem, że 50 twarzy greya czytasz



