Skocz do zawartości

Zebra

Zasłużony
  • Postów

    22 634
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    110
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Zebra

  1. Na dzisiaj koniec z forum, nie spodziewałam się tylu spraw do rozpatrzenia. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  16 więcej
    2. KNX

      KNX

      @AdiK., nie. To zwykła rozmowa. 

      @Zebra, dokończ mi lajkowanie tutaj. Pokaż że Cię na taką zabawę stać. 

      Jak będzie 5k LIKE u mnie - robię ostrą imprezę. O tym powiem wkrótce. 

    3. KNX

      KNX

      Pokaż że Cię stać. :)

    4. AdiK..

      AdiK..

      3 minuty temu, Zebra napisał:

      Od kiedy rozmowa to przemoc? 

      Przemoc psychiczna!!!!!!!!!!

    5. KNX
    6. KNX

      KNX

      Bawimy się @Zebra na 4Life. Auu.

  2. Dni otwarte - San Andreas Medical Department W imieniu zarządu oraz pracowników frakcji SAMD, chciałabym serdecznie was wszystkich zaprosić do wzięcia udziału w dniu otwartym organizowanym przez frakcję SAMD. Przewidziane atrakcje: - różnego typu konkursy wraz ze specjalnymi nagrodami, - spotkanie z pracownikami frakcji SAMD, - pokaz wyposażenia oraz pojazdów frakcji SAMD, - podstawowy kurs pierwszej pomocy dla graczy oraz pokaz w wykonaniu pracowników frakcji, - możliwość darmowego przelotu helikopterem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. A także wiele ciekawych rzeczy, o których dowiecie się na miejscu! Plan dnia: >> 16:00 - Rozpoczęcie wydarzenia. >> 16:10 - Pierwsze konkursy wraz z pytaniami. >> 16:45 - Spotkanie z pracownikami oraz zarządem frakcji. >> 17:00 - Pokaz wyposażenia oraz pojazdów frakcji. >> 17:15 - Darmowe loty helikopterem LPR (do końca eventu). >> 17:30 - Kurs pierwszej pomocy z pokazem. >> 18:00 - Zakończenie dnia oraz zrobienie jednego wspólnego zdjęcia. - Audycję poprowadzi Manager Radia 4Music @TheMistrzuu*, któremu dziękujemy za pomoc. - Serdecznie zapraszamy Główny Zarząd Zarząd Pracownicy Frakcji SAMD
  3. Oficjalnie wracam z urlopu, więc plan odnośnie forum na dzisiaj:

    1. Wnioski o odzyskanie hasła.
    2. Apelacje od nałożonych kar.
    3. Skargi do ARCON. 
    4. Dział pomoc.
    5. Pomoc z synchronizacją konta. 
    6. Sprawdzenie wiadomości prywatnych.
    7. Prawdopodobne sprawdzenie skarg na członków ekipy. 

    Okej, wyjaśniając, jeżeli coś jest niejasne - forum sprawdzam zgodnie z wyżej wymienioną kolejnością.
    Nie podaję ram czasowych, bo po prostu nie jestem w stanie. Nie wiem ile mi zajmie to, a ile tamto. Muszę także sobie robić przerwy od komputera, ze względu na wzrok.
    W czasie sprawdzania forum będę dostępna na serwerze, ale nie będę odpowiadała na żadne reporty. (Takie będą usuwane przez resztę administracji)
    Proszę już dzisiaj do mnie nie pisać wiadomości prywatnych, żebym coś sprawdziła. 
    Sprawami frakcyjnymi zajmę się dopiero w przyszłym tygodniu, ze względu na zapracowany weekend oraz z powodu wolontariatu na rzecz WOŚP w niedzielę.

    Witam po przerwie oraz życzę udanych i przede wszystkim bezpiecznych ferii tym, którzy od dzisiaj je zaczynają!

  4. Zaraz 10 000 polubień. :4l:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  40 więcej
    2. KubsoneK.ogf

      KubsoneK.ogf

      No zebra a ja pamiętam czasy jak jeszcze miałaś rangę Admin hah

      A tutaj już tyle likow tyle odpowiedzi :)

    3. Remsey

      Remsey

      @Zebra_urlop obserwuj mnie bo czuję się menelem

    4. .MateuszDafGames.

      .MateuszDafGames.

      Mnie również możesz @Zebra_urlop zaobserwować. 

    5. krapeq

      krapeq

      A pamiętam kiedy zaczynałas grę! :)

    6. Stuba

      Stuba

      Już prawie 12k :O

  5.  

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. AdiK..

      AdiK..

      Muzyka jest słuchana, a skargi niesprawdzone. 

    3. Zebra

      Zebra

      @AdiK. tyrałam przez całe święta, więc chyba mogę mieć chwilę spokoju. 

    4. AdiK..

      AdiK..

      5 minut temu, Zebra_urlop napisał:

      @AdiK. tyrałam przez całe święta, więc chyba mogę mieć chwilę spokoju. 

      Nie. 

    5. KRISU.
    6. _Chris

      _Chris

      zebra co to kurna jest 

  6. 21.08.2017 @DeltaRon <3

    Mój Ty Delcioszku kochany! :wub:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
    2. Valentino_Minetti

      Valentino_Minetti

      Skarbeńku kochany, co dla Ciebie zrobić? 

    3. Zebra
    4. AdiK..

      AdiK..

      Zebra – nazwa stosowana na określenie ssaków z rodziny koniowatych charakteryzujących się obecnością białych pasów na czarnej sierści. Zwierzęta te należą do rodzaju Equus.

      Do zebr zalicza się zwykle trzy gatunki z licznymi podgatunkami:

      zebra stepowa (Equus quagga)

      zebra równikowa (Equus q. boehmi)

      zebra sawannowa (Equus q. borensis)

      zebra damarska (Equus q. burchelli)

      zebra pręgonoga (Equus q. chapmani)

      zebra równinna (Equus q. crawshayi)

      zebra kwagga (†Equus q. quagga)

      zebra pręgowana (Equus grevyi)

      zebra górska (Equus zebra)

      zebra namibska (Equus zebra hartmannae)

      zebra przylądkowa (Equus zebra zebra)

      Integrated Taxonomic Information System grupuje zebry w podrodzaju Hippotigris C. H. Smith, 1841, lokując w nim także Equus hartmannae Matschie, 1898 – takson, który przez Mammal Species of the World oraz publikację „Polskie nazewnictwo ssaków świata” Muzeum i Instytutu Zoologii PAN w Warszawie jest oznaczany jako zebra namibska (Equus zebra hartmannae), podgatunek zebry górskiej.

      Początkowo wierzono, że zebry mają białą sierść z czarnymi pasami, ponieważ niektóre zebry mają białe podbrzusza. Badania embriologiczne dowiodły jednak, że kolor tła zwierzęcia to czarny, białe paski i brzuchy są dodatkami, powstałymi wskutek różnych czynników. Zebry żyją stadnie na trawiastych terenach Afryki, na południe od Sahary.

    5. .szybki

      .szybki

      O NIE ZEBRA TY ZLA JESTEŚ XDDD

    6. MikiYTONG
  7. Super, cieszę się, że KSF wzbudza jakieś zainteresowanie. Jednocześnie dziękuję @Garnek.za te miłe słowa, doceniam to.
  8. Smutne, że połowa ludzi wyzywa 4Life, a tu gra. X D Zawsze możesz liczyć na moją pomoc Szenderku!
  9. Komunikacja miejska w Grudziądzu nie spodziewała się porannego ataku śniegu. ;D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. mxcioo.redd

      mxcioo.redd

      Hmm, a w Warszawie dalej stoi sie 2 godziny w korkach :) 

       

    3. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Mówisz że zaatakował cie żar z nieba 

    4. Damianero.

      Damianero.

      Tam jest komunikacja miejska? :O

    5. szreku420

      szreku420

      Sprawdziła byś moją apelację o UB?

    6. stefan009

      stefan009

      @Zebra_urlop Ja Ci cały Grudziąc odsnieżę za supporta :3

  10. Komunikacja miejska jest zaskakująco pusta. 

    1. BOCHA

      BOCHA

      Kac morderca nie ma serca

    2. Frixo

      Frixo

      U mnie zaskakująco się spóźnia ;- )

    3. Kacper^,^

      Kacper^,^

      43 minuty temu, Frixo napisał:

      U mnie zaskakująco się spóźnia ;- )

      To lubie :D

    4. MaReCKi

      MaReCKi

      Nie ma się co dziwić dopóki im się z liścia w pysk nie strzeli to się nie naucza 

  11. Czy mój nick nie jest wystarczającą informacją, że jestem na urlopie i nie macie mnie oznaczać? Chociaż oznaczanie to nic, lepsze są pretensje o to, że nic nie robię, well :4l:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  10 więcej
    2. dopplerpolo

      dopplerpolo

      Ja np. mam pretensje do RCONów, którzy nie zajmują się sprawami, które są im przeznaczone a za to siedzą na serwerze i zajmują się pracą Suporterów nadając jakieś bzdurne kary za skracanie itp. Miłego urlopu zebra.

    3. Brodaty.

      Brodaty.

      Będę Cię oznaczał gdzie się da XD 

    4. Remsey

      Remsey

      Hahahaahaha a to ja myślałem, że jestem durny ;D

      Czyli jestem bo pytałem się o przelew gdy byłaś na urlopie.

    5. Zebra

      Zebra

      @DrakeU* każdy RCON ma swoje wyznaczone obowiązki, tylko ja jestem od sprawdzania np. działu pomoc, wniosków o hasła i skarg na graczy. :)

    6. hejo145

      hejo145

      sprawdz moj wniosek o odzyskanie hasla prosze pierwszy mi odrzucilas bo niby nie mialem wzoru chociaz mialem lol

       

  12. 28.12.2018 Support @EpiK. powraca na rangę po zawieszeniu. Support @TheArasik. powraca na rangę po krótkiej przerwie.
  13. Ok, Aquaman odhaczony z listy do obejrzenia. :4l:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Byłaś na Planecie Singli 2 ? 

    3. Brodaty.

      Brodaty.

      Marvel >>> inne filmy >>>>>>> M jak miłość >>>>>>>>>>>>>>>>>>> DC

    4. _ADI_:)

      _ADI_:)

      #@Zebra_urlop podobał ci się z Deltą byłaś czy sama. Jak z deltą to podobało mu się czy nie.

       

    5. Zebra

      Zebra

      @_ADI_:) byłam z mamą.

      @Brodaty.* wolę uniwersum DC ze względu na same komiksy i wspaniałe animacje, które są lepsze niż Marvela, ale fakt faktem, Marvel ich wyprzedza o dekady w świetności filmów. :P 

    6. Brodaty.

      Brodaty.

      @Zebra_urlop dla mnie Marvel nie ma szans tylko pod względem samych postaci. Postacie od DC są dużo barwniejsze i mają zawsze lepszy rys. Poza tym... no jednak nie XD

  14. Nie tknę już karpia: 

    Kocham was za tą szczerość:)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  16 więcej
    2. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Karp to tradycja  i  każdy kto ma ochote może go zjeść lub nie 

    3. 13karoy

      13karoy

      a ty taka dobroduszna, rozpatrywałaś apelke choć miał pisać w lutym ;-;

    4. Fantus.<3

      Fantus.<3

      To co teraz będziemy mieli na święta mamo?

    5. ENOMEK.

      ENOMEK.

      BABAGGAGAHAHAHAHAHHAA

    6. Johnny*
  15. Na jakieś dwa tygodnie idę na urlop, będę się zajmowała tylko bardzo ważnymi sprawami. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  10 więcej
    2. KRISU.

      KRISU.

      Udanego wypoczynku.

    3. TypowySeba007

      TypowySeba007

      Do roboty a nie urlopy wam w głowie 

    4. PeQe
    5. ManiekPL
    6. t0mtom12

      t0mtom12

      @TypowySeba007 żałosne, ciesz się że i tak chce jej się użerać z takimi jak ty.

  16. Przejedzenie. Ale dla krokietów warto. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  11 więcej
    2. AdiK..
    3. Zebra
    4. AdiK..

      AdiK..

      11 minut temu, Zebra napisał:

      @Tymin.cj krokiety z grzybami. 

      Ile ich zjadłaś, z zaokrągleniem do setek możesz. 

    5. Skipciu
    6. Johnny*

      Johnny*

      Krokiety to najlepsze co można dostać na święta. 

  17. Życzę wszystkim spokojnych świąt, a tym, którzy niestety nie spędzają ich spokojnie - życzę wytrwania i żeby szybko zleciało. 

  18. Dawno nie było

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  11 więcej
    2. AdiK..

      AdiK..

      Narysowałabyś najpiękniejsze zwierzątko na świecie:

      Spoiler

      Znalezione obrazy dla zapytania Åysy szczur

       

    3. .MateuszDafGames.

      .MateuszDafGames.

      Adik bardzo dobre pomysły daje. 

    4. Zebra

      Zebra

      4 minuty temu, Stuba napisał:

      Czym się inspirowałaś ? Czy twój pomysł ? A tak to bardzo ładne.

      To co AdiK. Postać z ulubionej kreskówki z dzieciństwa.

    5. Fantus.<3

      Fantus.<3

      Boź, zakochać się można <3

    6. AdiK..

      AdiK..

      2 minuty temu, Zebra napisał:

      To co AdiK. Postać z ulubionej kreskówki z dzieciństwa.

      A narysuj Gryfice Gnilde from Kuce z Bronksu

      Tak wygląda:

      Znalezione obrazy dla zapytania gryfica gnilda

  19. 23.12.2018 Na konta pełnoprawnych pracowników każdej frakcji zostały przelane premie świąteczne! Jeżeli ktoś nie otrzymał ode mnie przelewu to proszę się zgłosić w wiadomości prywatnej na forum.
  20. 22.12.2018 Support @Kasztan* powraca na swoją rangę po przerwie. Administrator @Wujcio_BS odchodzi z rangi na własne życzenie. Administrator @ENOMEK odchodzi z rangi na własne życzenie. Support @Jojtek01 zostaje zawieszony na 14 dni z powodu niekompetentnego wywiązywania się ze swoich obowiązków. Support @EpiK. zostaje zawieszony na 7 dni z powodu nadużywania rangi.
  21. 20.12.2018 Support @YankeeS odchodzi z rangi na własne życzenie.
  22. Ten pomarszczony grzbiet książki pali moje serce. Zdecydowanie emocje podczas czytania były zbyt duże. ;(IMG_20181220_135556.jpg

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Kapitan__Bomba

      Kapitan__Bomba

      Amarena Amarena
      4 złote i masz temat
      Amarena Amarena kocham ją!! 
      XD

    3. AdiK..

      AdiK..

      36 minut temu, Zebra napisał:

      @AdiK. 555 stron pochłonięte w ok. 2,5 dnia. 

      Spoiler

       

      On pochłonął 0.7 l w 14 sekund. 

    4. M@g!czny
    5. Skipciu

      Skipciu

      Bardzo fajnie Ewa, pozdrawia ciocia Halinka z Grzegrzelic 

    6. NightMare*

      NightMare*

      Przez pierwsze słowa myślałem, że 50 twarzy greya czytasz ;D;D;D

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin