-
Postów
22 634 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
110 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Zebra
-
Żeby rozpatrzyć wszystkie wątki do mnie na forum musiałam poświęcić czas od godziny 13:00. Jest to (aż!) 6,5h przed komputerem z jedną, 30-sto minutową przerwą.
Naprawdę, niektórzy powinni to docenić, a inni zrozumieć, dlaczego poszczególne sprawy tak się dłużą z ich rozpatrzeniem.- Pokaż poprzednie komentarze 7 więcej
-
-
Ale nie aż tak długo przed komputerem siedzieć 6,5h.Ja byłem kiedyś młody i głupi siedziałem przed komputerem 8-10h i teraz muszę chodzić na rehabilitacje
-
-
Zebra jak Cię nie doceniają to zrób przerwę od rozpatrywania to zatęsknią.
-
-
Dzisiaj już raczej to wszystko co zrobiłam, rano mnie czeka wyjazd do Sopotu, więc nie mogę niestety zarwać nocy dla was:)
- Pokaż poprzednie komentarze 9 więcej
-
-
Odpocznij złotło. Należy Ci się.
-
Miłej podróży.
-
Mnie to ciekawi dlaczego ty w ogóle się tłumaczysz?
-
Po prostu informuję, bo niektórzy czekają tygodniami na moją pomoc.
-
Dobra, ważniejszymi wątkami typu włamanie czy skargi do ARCON zajmę się na dniach, nie mogę sobie wszystkiego zwalić na głowię w jeden dzień, przykro mi.
-
Ja tylko przypominam, że jeżeli udostępniacie linki do jakichkolwiek otwartych rekrutacji to nie chcę widzieć więcej niż jeden odnośnik na stronę statusów.
Będę za to karać.@Edit:
Oczywiście mówię o odnośnikach do jednej rekrutacji, jeżeli będą np. 2 odnośniki, ale do różnych - nie widzę problemu.
@Edit#2:
Starałam się dzisiaj rozpatrzyć tyle wątków ile mogłam, resztą zajmę się w środę, ewentualnie czwartek.
@Edit#3:
Prywatnych wiadomości jeszcze nie włączam, bo nie jestem gotowa na tą lawinę spamu. Sorry Winnetou.
-
To niezłe plotki, że wracam dopiero w styczniu
- Pokaż poprzednie komentarze 15 więcej
-
Wraca w lipcu, po urlopie macierzyńskim.
-
@DeltaRon nie musiałeś się tym chwalić tutaj.
-
A ja myślałem że w 2020 roku.
Bawimy się @Zebra_urlop w SG4L. -
@Tobiasz63 XDDDDDDDDDDDDD
-
XD63XD
-
Ja nie rozumiem dlaczego niektórzy mnie wszędzie oznaczają, skoro wyraźnie widać, że mam urlop.
-
- Pokaż poprzednie komentarze 17 więcej
-
a i jak będę chciał coś mieć na ręce czy na przedramieniu to nic z twojego Instagrama bo masz wielce prawa zastrzeżone a upubliczniasz to do miliony osób co korzystają z Instagrama ale ok .
-
7 minut temu, AdaSkoo napisał:
w sumie ładnie sie dałaś sprowokować bo nie zrobiłem sobie twojego dzieła i za nic nie musze płacić a 1,5k jest na dokończenie mojego rękawa na lewej ręce
Pozdrawiam
3 minuty temu, AdaSkoo napisał:a i jak będę chciał coś mieć na ręce czy na przedramieniu to nic z twojego Instagrama bo masz wielce prawa zastrzeżone a upubliczniasz to do miliony osób co korzystają z Instagrama ale ok .
Zachowujesz się teraz jak obrażony na cały świat przedszkolaczek, któremu mamusia nie kupiła zabawki.

-
Ważne że jakoś sie zachowuje
-
ale wyjaśniłem to że zainwestowałem 1,5k na dokończenie rękawa a jakbym mial zrobic od Zebry cos z jej kolekcji to bym napisał na priv xD
-
Żenujące zachowanie...
co do samego rysunku to bardzo ładny
-
Dla zainteresowanych moją twórczością, zgodnie z #inktober, codziennie dodaję rysunki tematyczne dla danego dnia wykonane tuszem: https://www.instagram.com/bloodmarryx/
- Pokaż poprzednie komentarze 3 więcej
-
Miałam okazję projektować tatuaż na zlecenie, ale moje prace raczej idą w ramki na ścianę.
-
to jak coś to zleconko ci dam XD
-
-
-
Wydrukuje sobie i będę miał za darmo takie rysuneczki.
-
Z przykrością informuję, iż rozpoczynam ~tygodniowy urlop. Nie mam niestety czasu przez najbliższe kilka dni na sprawy serwerowe.
Komunikator wyłączam, w nick'u będę miała zaznaczone, że jestem na urlopie.
-
Wydaje mi się, że jeden odnośnik do rekrutacji wystarczy.
Dodatkowo wydaje mi się, że kiedyś informowałam o tym, że link do rekrutacji udostępnia tylko lider.
Myślcie ludzie, bo robicie zbiorowy spam, a to nikomu nie jest potrzebne.