Skocz do zawartości

Zebra

Zasłużony
  • Postów

    22 634
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    110
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Zebra

  1. Przecież Twoim obowiązkiem jest zapoznanie się z regulaminem frakcji.
  2. Żeby rozpatrzyć wszystkie wątki do mnie na forum musiałam poświęcić czas od godziny 13:00. Jest to (aż!) 6,5h przed komputerem z jedną, 30-sto minutową przerwą. 
    Naprawdę, niektórzy powinni to docenić, a inni zrozumieć, dlaczego poszczególne sprawy tak się dłużą z ich rozpatrzeniem.

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. Zebra

      Zebra

      @Sarius oszczędzałam się przez miesiąc, teraz musiałam to wszystko nadrobić. 

    3. Black.*

      Black.*

      Ale nie aż tak długo przed komputerem siedzieć 6,5h.Ja byłem kiedyś młody i głupi siedziałem przed komputerem 8-10h i teraz muszę  chodzić na rehabilitacje

    4. Zebra

      Zebra

      Nie siedzę tak codziennie, to jest naprawdę bardzo rzadka sytuacja właśnie przez wzgląd na mój wzrok i plecy. Z reguły przy komputerze spędzam max. 2-3h na dwa/3 dni. 

    5. QumiK.ogf

      QumiK.ogf

      Zebra jak Cię nie doceniają to zrób przerwę od rozpatrywania to zatęsknią.

    6. KNX

      KNX

      Dzisiaj około 200 postów @Zebra dzisiaj napisałaś. Ogarniasz dużo nadal, bo widać.

  3. 04.11.2018 @Syriusz* zostaje umieszczony na Czarnej liście KSF z powodu przebywania na czarnej liście każdej frakcji.
  4. 02.11.2018 Support Turek. zmienia nick na @ams.
  5. Dzisiaj już raczej to wszystko co zrobiłam, rano mnie czeka wyjazd do Sopotu, więc nie mogę niestety zarwać nocy dla was:)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
    2. CampeQ.ogf

      CampeQ.ogf

      Czyżby na jutrzejszy koncert?

      Też mam w planach się tam udać ;)

    3. KNX

      KNX

      Odpocznij złotło. Należy Ci się. 

    4. .MateuszDafGames.
    5. olafq

      olafq

      Mnie to ciekawi dlaczego ty w ogóle się tłumaczysz?

    6. Zebra

      Zebra

      Po prostu informuję, bo niektórzy czekają tygodniami na moją pomoc. 

  6. Zebra

    [Witam]

    Kogo moje oczy widzą?
  7. Dobra, ważniejszymi wątkami typu włamanie czy skargi do ARCON zajmę się na dniach, nie mogę sobie wszystkiego zwalić na głowię w jeden dzień, przykro mi. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
    2. Zebra
    3. Synned

      Synned

      @Zebra oy nawet nie zobaczyłem :) Świetnie 

    4. Kirge

      Kirge

      o ktoś tu dalej nic nie robi

    5. AdaSkoo

      AdaSkoo

      To ty nie masz urlopu macierzyńskiego ? 

    6. Patyczeq

      Patyczeq

      Możesz  sprawdzić mój włam ? czekam pare tygodni . 

  8. Ja tylko przypominam, że jeżeli udostępniacie linki do jakichkolwiek otwartych rekrutacji to nie chcę widzieć więcej niż jeden odnośnik na stronę statusów. 
    Będę za to karać. 

    @Edit:

    Oczywiście mówię o odnośnikach do jednej rekrutacji, jeżeli będą np. 2 odnośniki, ale do różnych - nie widzę problemu. 

    @Edit#2:

    Starałam się dzisiaj rozpatrzyć tyle wątków ile mogłam, resztą zajmę się w środę, ewentualnie czwartek. 

    @Edit#3:

    Prywatnych wiadomości jeszcze nie włączam, bo nie jestem gotowa na tą lawinę spamu. Sorry Winnetou. ;D

     

    1. Masellko

      Masellko

      Chyba wiem o kogo chodzi, przepraszam :)

    2. MrAsfurix
    3. Kirge

      Kirge

      standardzik nic nie robisz 

  9. Ja nie rozumiem dlaczego niektórzy mnie wszędzie oznaczają, skoro wyraźnie widać, że mam urlop. 

  10.  

    1. Pokaż poprzednie komentarze  17 więcej
    2. AdaSkoo

      AdaSkoo

      a i jak będę chciał coś mieć na ręce czy na przedramieniu to nic z twojego Instagrama bo   masz wielce prawa zastrzeżone a upubliczniasz to do  miliony osób co korzystają z Instagrama ale ok . 

    3. AdiK..

      AdiK..

      7 minut temu, AdaSkoo napisał:

      w sumie ładnie sie dałaś sprowokować bo nie zrobiłem sobie twojego dzieła i za nic nie musze płacić  a 1,5k jest na dokończenie mojego rękawa na lewej ręce 


      Pozdrawiam ;)  
       

       

      3 minuty temu, AdaSkoo napisał:

      a i jak będę chciał coś mieć na ręce czy na przedramieniu to nic z twojego Instagrama bo   masz wielce prawa zastrzeżone a upubliczniasz to do  miliony osób co korzystają z Instagrama ale ok . 

      Zachowujesz się teraz jak obrażony na cały świat przedszkolaczek, któremu mamusia nie kupiła zabawki. ;D

    4. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Ważne że jakoś sie zachowuje  :D 

    5. AdaSkoo

      AdaSkoo

      ale wyjaśniłem to że  zainwestowałem 1,5k na dokończenie rękawa a  jakbym mial zrobic od Zebry cos z jej kolekcji to bym napisał na priv  xD 

    6. DreeY

      DreeY

      Żenujące zachowanie...

      co do samego rysunku to bardzo ładny :) 

  11. 04.10.2018 Support @Skipciu powraca na na rangę po zawieszeniu. Support @Kasztan* powraca na rangę po zawieszeniu.
  12. Dla zainteresowanych moją twórczością, zgodnie z #inktober, codziennie dodaję rysunki tematyczne dla danego dnia wykonane tuszem: https://www.instagram.com/bloodmarryx/

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Zebra

      Zebra

      Miałam okazję projektować tatuaż na zlecenie, ale moje prace raczej idą w ramki na ścianę. 

    3. Ra1n.

      Ra1n.

      to jak coś to zleconko ci dam  XD 

    4. BlackSkorpio69

      BlackSkorpio69

      @Zebra juz jeden mam :D wczoraj zrobiłem :D jak bd myślał nad kolejnym to sie zgłoszę :D 

    5. AdaSkoo

      AdaSkoo

      @Zebra moge sobie zrealizować projekt nr 2 z 70 serduszkami jako dziarę bo uwielbiam góry a pozwolenie potrzebne :D 

    6. AdiK..

      AdiK..

      Wydrukuje sobie i będę miał za darmo takie rysuneczki.

  13. Z przykrością informuję, iż rozpoczynam ~tygodniowy urlop. Nie mam niestety czasu przez najbliższe kilka dni na sprawy serwerowe. 

    Komunikator wyłączam, w nick'u będę miała zaznaczone, że jestem na urlopie. :)

  14. Rozkaz personalny z dnia 28.09.2018 do: Odejścia, awanse @Sosna odchodzi ze struktur San Andreas Fire Department na własne życzenie, jednocześnie Administracja RCON wraz z Komisją Spraw Frakcyjnych pragnie mu podziękować za ogromny wkład oraz czas poświęcony na rozwój frakcji. Z przyjemnością informuję, iż @DreeY zostaje awansowany do stopnia
  15. Wydaje mi się, że jeden odnośnik do rekrutacji wystarczy. 

    Dodatkowo wydaje mi się, że kiedyś informowałam o tym, że link do rekrutacji udostępnia tylko lider.

    Myślcie ludzie, bo robicie zbiorowy spam, a to nikomu nie jest potrzebne. 

     

    1. Black.*
    2. Skipciu
    3. Zebra

      Zebra

      @Skipciu z dedykacją dla Ciebie powinni dodać na forum "wrr" 

    4. KiLLYouDeaD

      KiLLYouDeaD

      TEEE co mi rekrutacje szkalujesz suporterko co ty sobie myślisz?

    5. Grabsio311

      Grabsio311

      Twoje słowo jest dla mnie rozkazem ;D

  16. 26.09.2018 Administrator @Infernus. zostaje zawieszony na okres 30 dni z powodu niegodnego reprezentowania ekipy serwera. Administrator @Grzengol odchodzi z rangi na własne życzenie.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin