Skocz do zawartości

Zebra

Zasłużony
  • Postów

    22 634
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    110
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Zebra

  1. 19.03.2019 Administrator @kalahim odchodzi z rangi na własne życzenie. Support @Frixo odchodzi z rangi na własne życzenie.
  2. 17.03.2019 Support @KRISU. powraca na rangę po przerwie. Support @ams powraca na rangę po przerwie.
  3. 14.03.2019 Administrator @Limitless.zawieszka12d powraca na rangę po zawieszeniu.
  4. 10.03.2019 Support @Danboss.cj powraca na rangę po krótkiej przerwie. Support @Drosiu odchodzi z rangi na własne życzenie.
  5. 07.03.2019 Administrator @TheKruzii odchodzi z rangi na własne życzenie.
  6. Zebra

    Małe wyjaśnienie

    Trzymaj się Kruziak, wracaj jak nabierzesz chęci!
  7. 27.02.2019 Z przykrością informuję, iż @Garnek. opuszcza Komisję Spraw Frakcyjnych na własne życzenie. Jednocześnie pragnę mu podziękować za wkład włożony w funkcjonowanie KSF.
  8. 25.02.2019 Support @Tigerro odchodzi z rangi na własne życzenie.
  9. 24.02.2019 Administrator @Limitless zostaje zawieszony na okres 14 dni z powodu wpłynięcia słusznej skargi na niego. Support @Shiruu odchodzi z rangi na własne życzenie.
  10. Napisz to w dziale frakcji,. Jeżeli nie zgadzasz się z werdyktem jej Zarządu, bo uważasz, że doszło do nagięcia regulaminu - napisz skargę w tym dziale.
  11. Dlaczego nie napisałaś skargi w dziale SAFD, skoro to jest tylko jedna osoba, a nie cała frakcja?
  12. 24.02.2019 Support @Jojtek01 odchodzi z rangi na własne życzenie.
  13. Dziękuję @Tobiasz63 za spostrzegawczość. <3 

     

    rep.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. rvbnx

      rvbnx

      Mi również troszkę brakuje :c. 

    3. KNX

      KNX

      Zabawa na całego.

      @Zebra, nie ma za co kobitko. Przekazałem Ci to na konfie zarządu grupy Spryts Grups 4Life jak Ci wbił 11175 LAJK bo wszedłem na Twój profil. Od razu zobaczyłem tą cyfrę. A Twój PID pamiętam bardzo dobrze... <3

    4. Remsey

      Remsey

      Też chciałbym mieć tyle repki jakie mam ID ;D

    5. Alvnek^^
    6. CiasteK*
  14. Nie będzie mnie dłuższy czas. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  23 więcej
    2. tico.

      tico.

      Jasne. Miłego urlopu ;)

    3. JeunePolack

      JeunePolack

      @Zebradobra napisze do Łukasza :) tobie juz nie przeszkadzam :)) yoł

       

    4. Kirge

      Kirge

      a nie mowilem zebra nic nie robi

    5. AdiK..

      AdiK..

      1 minutę temu, Kirge napisał:

      a nie mowilem zebra nic nie robi

      Ty się jednak znasz na ludziach Kirge. 

    6. KNX

      KNX

      @Kirge jest spoko. Oby tak dalej. Wyrósł na porządnego człowieka.

  15. Widzę, że niektórzy tutaj się zapędzili i najwyraźniej nie pozwalają na wyrażenie swojej opinii. No i po co taki przytyk? Czy @Baker gdzieś napisał, że brzydkie, bo polskie? Napisał swoją opinię, do której jak najbardziej ma prawo w takim temacie. Skoro mają takie opisy to chcą takie mieć, wydaje mi się, że Baker się nimi nie zajmował. Nie potraficie uszanować czyjejś opinii, nie macie dobrych argumentów, więc czepiacie się pierwszej, lepszej rzeczy? Zdecydowanie żenująca postawa.
  16. Nie ma mnie do niedzieli. :4l:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
    2. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Delta wie :D  ?  

    3. ManiekPL
    4. Valentino_Minetti

      Valentino_Minetti

      1 godzinę temu, AdaSkoo napisał:

      Delta wie :D  ?  

      Nie wie, pewnie z kochankiem się umawia ;)

    5. AdaSkoo

      AdaSkoo

      @DeltaRon myślałem że z tobą Weekendzik albo coś ale muszę przyznać to mnie zaskoczyło :o  

    6. BarteckY
  17. @MrAsfurix coś dla Ciebie, co nie @michael789?
  18. 30k.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  21 więcej
    2. Remsey

      Remsey

      Jak nie masz czasu to chętnie zamienię się rangą :)

    3. KNX

      KNX

      Ale zabawy na 4Life. 

    4. Valentino_Minetti

      Valentino_Minetti

      8 godzin temu, Bolek. napisał:

      czym tu się chwalić? nicnierobieniem?

      <3

      Idzie w ślady Łukasza xD

    5. KNX
    6. mvrcin777

      mvrcin777

      No właśnie nie idzie. Tobiasz dobrze mówi. XDDD

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin