Skocz do zawartości

Zebra

Zasłużony
  • Postów

    22 634
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    110
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Zebra

  1. 25.09.2019 Administrator Limitless zmienia nick na @Detektyw.
  2. Oddane po raz pierwszy, 450ml z pełną satysfakcją B)

    IMG_20190923_135618.jpg

     

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
    2. concamatrix

      concamatrix

      No to  dzisiaj na serwer nie wchodzisz tylko odpoczywasz.

    3. mateuszaty
    4. Esperanzo

      Esperanzo

      No i takie zachowanie się szanuje. Dali Ci chociaż czekoladę?? 

    5. Placuszek

      Placuszek

      Wszyscy wiemy, że krew oddaje się tylko dlatego, że czekolada jest za darmo..

    6. Zebra

      Zebra

      @Placuszek słaba ta czekolada, raczej ją rozdam, bo żadna w mój smak haha

  3. Forum ponownie sprawdzę w niedzielę. :4l:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Ping.
    3. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Zapomniałaś wspomnieć 

       

      Zakazuje się wspominania oraz proszenia administracji o rozpatrzenie wniosków na forum.
    4. _Mefjuszek_

      _Mefjuszek_

      Nie zapomnij sprawdzić mojej apelki xD 

    5. beenet

      beenet

      No okej rybuś <3 

       

    6. RZULTY*

      RZULTY*

      @MefjuszeK. jak Ty już masz unbana

       

  4. Forum sprawdzę jutro  

    1. Chorywacja

      Chorywacja

      a ok bo bug fajny znalazlem z trawa a reszte napisalem na błedach

    2. brus00l

      brus00l

      No zebruś pliskaa

    3. Heliox
    4. Esperanzo

      Esperanzo

      Na spokojnie wszystko ma swój czas ;)

  5. Forum sprawdzę jutro, cierpliwości proszę :( 

    1. michael789

      michael789

      A komuś się spieszy?

    2. Esperanzo
    3. Purmur

      Purmur

      Godzinę temu, michael789 napisał:

      A komuś się spieszy?

       

    4. AdiK..

      AdiK..

      34 minuty temu, Purmur napisał:

       

      To chyba nie jest sprawa do Zebry. 

    5. BidoN
  6. To niezła Warszawa... 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
    2. CiasteK*

      CiasteK*

      Pij wodę będziesz zdrowy!

    3. Stanik*

      Stanik*

      Przynajmniej się poziom wody podniesie.

    4. Stuba

      Stuba

      No co, bombelki i tak sikają do Wisły, co to za różnica? :P 

    5. Pawi.

      Pawi.

      Do Grudziądza doszło pewnie zanieczyszczenie z Wisły 

    6. mxcioo.redd

      mxcioo.redd

      cho na maka jutro ewka

  7. SAKURA VERVERER" jeśli przeczytałeś "SAKURA VERVERER" jest na tobie "Klątwa ŚMIERCI".....Jak wkleisz to do tej i 10 innych gier ona minie..Jeśli tego nie zrobisz to po nocy się ni e obudzisz bo zamorduje cię blada dziewczynka

    1. Pokaż poprzednie komentarze  22 więcej
    2. Zebra

      Zebra

      Teraz, Shiruu napisał:

      Rconi serwera 4life X-D

      Brak poczucia humoru X D

    3. Shiruu

      Shiruu

      za******e masz te poczucie humoru, naprawdę duży poziom xD zamorduje Cię blada dziewczynka woow

    4. Zebra

      Zebra

      Ogarnij się, bo jedyne co to Ty szukasz na tym forum to problemu 

    5. Kapixooon
    6. Shiruu
  8. Quentin Tarantino chyba nigdy nie wyjdzie ze swojej świetności! Serdecznie polecam "Pewnego razu w Hollywood" B)

  9. 19.08.2019 Support Kendrick* zmienia nick na @Pauli*.
  10. A takim grubasem jest Zebera po nocach

    IMG_20190818_234745.jpg

    1. Pokaż poprzednie komentarze  13 więcej
    2. Szender

      Szender

      Zeberka zbiera tłuszczyk na zimę

    3. ZbyK.gg
    4. Zebra

      Zebra

      @ZbyK.gg dlatego musicie uzupełnić po brzegi lodówkę, jak przyjedziemy :*

    5. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Jasne! Jak Czaki nie zdąży zjeść!

    6. Szender

      Szender

      @Zebra A w czasie pobytu jeszcze ze 2 razy xD

  11. Trzymaj się Boruś, zawsze w kontakcie. Stare znajomości nie przepadają!
  12. w piątki leżę w wannie

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Aefiks47

      Aefiks47

      @.Revo nie wiem jak ale okejXD chodziło o tych co specjalnie idą na miasto bo piontek

    3. CAT

      CAT

      Zebrze raczej chodzi o piosenkę :D

    4. Zebra

      Zebra

      @CAT 10 punktów dla Ciebie!

    5. Kubox*

      Kubox*

      W piątki leżę w wannie bo nie mam siły tańczyć ani chlać ;D

    6. deluXe

      deluXe

      Ja np w niedzielę leżę w rowie też jest fajnie

  13. Zebra

    Pokaż swoją twarz

    Zebera w krótszym wydaniu, 27 cm włosów poszło na peruki dla kobiet chorych na raka
  14. Zebra

    Pokaż swoją twarz

    Przyjemne spotkanko z @ZbyK.gg, @Greyna.gg, @Limitless oraz @Czaki
  15. 2. Najlepszy Administrator/ka: @Worthless 8. Najbardziej pomocny gracz serwera: @Worthless Jestem ARCON, mój głos zawsze musi być brany pod uwagę. to żart jak coś
  16. Macie ładne kwiatki na dobranoc

     

    AirBrush_20190814234338.jpg

    1. MrAsfurix
    2. Zebra

      Zebra

      Ale to dla tych co idą spać, a nie, że ja idę spać. 

    3. MrAsfurix
    4. stefan009
    5. Esperanzo

      Esperanzo

      Takie róże ale jednak nie róże :)

  17. 14.08.2019 Support Pauli* zmienia nick na @Kendrick*.
  18. Zebra

    Screeny z innych Gier :>

    @MrAsfurix prototyp pierwszej taksówki TSA, koloryzowane
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin