Skocz do zawartości

Zebra

Zasłużony
  • Postów

    22 634
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    110
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Zebra

  1. 17.04.2020 Support @Jasiekk odchodzi z rangi na własne życzenie.
  2. Widzę, że nawet w czasie świąt muszę sprawdzać forum i siedzieć na gierce, bo zostanę zwyzywana od nierobów 

  3. 10.04.2020 Moderator @NVXER powraca na rangę po przerwie.
  4. W ramach e-lekcji wf dbam o swoją kondycję B)

    Bez tytułu.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. ZbyK.gg
    3. fitrox'

      fitrox'

      Po co się męczyć lepiej lodówke do pokoju przepchać.

    4. Moszu

      Moszu

      To i tak dobrze ja robię od kompa do kibla only hah

    5. Drasiek
    6. YankeS*

      YankeS*

      Pamiętaj o kurczaku i kreatynie! 

  5. 30.03.2020 Support @Orbi. zostaje zawieszony na okres 14 dni z powodu niedostosowania się do regulaminu członka ekipy.
  6. 29.03.2020 Administrator @Kacperix3 powraca na swoją rangę po zawieszeniu.
  7. Jak tam event się podoba? Co sądzicie o takiej formie zamiast zwykłego szukania obiektów za PLN?

    1. Pokaż poprzednie komentarze  25 więcej
    2. JAGUARR187

      JAGUARR187

      3h szukania dildo i nic ;C

    3. Alaneczek
    4. JAGUARR187

      JAGUARR187

      +1 xD a jeśli jest pod samochodem? Administracja tego nie przemyślała! Czyżby? (Smieszkuje tylko proszę nie nadawać punktów)

    5. JAGUARR187

      JAGUARR187

      Depresja przez dildocha xDddd

    6. kikik

      kikik

      spoko ale 4h szukania to lekka przesada bo był tak schowany że hohoho

  8. 27.03.2020 Administrator @VENOMEQ zostaje zawieszony na okres 7 dni z powodu wykorzystywania rangi.
  9. 25.03.2020 Moderator @Lewanek* powraca na swoją rangę po przerwie. Moderator @ZTMF powraca na range po zawieszeniu.
  10. 22.03.2020 Support @Happa odchodzi z rangi na własne życzenie.
  11. 19.03.2020 Starsza Administratorka @Lisa_ odchodzi z rangi na własne życzenie. Dziękujemy za czas spędzony w Administracji.
  12. > Oryginalny temat < Lista przedstawia najczęściej używane skróty i skrótowce przez graczy oraz administrację serwera. Obok skrótowców budzących wątpliwości pojawią się ich wyjaśnienia, obok skrótów zaś ich rozwinięcia. Skrótowce zapisywane będą kursywą, za to skróty zostaną podkreślone. Lista będzie wciąż rozwijana Skróty i skrótowce dotyczące pojazdów Full Tune Vizu (FTV) / Full Tune Wizu (FTW) / Full Vizu (FV) - Pojazd posiadający wszelkie możliwe do montażu w warsztacie tuningowym dodatki wizualne do pojazdu. Full Tune (FT) - Pojazd posiadający wszelkie możliwe do montażu w warsztacie tuningowym dodatki wizualne oraz następujące dodatki w najlepszej dostępnej opcji (jeżeli są możliwe do montażu): moduł UP1, moduł UP2, moduł UP3, instalacja LPG, stereo, wykrywacz fotoradarów, cb radio, ogranicznik prędkości, niestandardowy bak, zmieniony kolor licznika, niestandardowy kolor świateł przednich, instalacja nitro, butla podtlenku azotu, przyciemnione szyby. V-max / vmax - Prędkość maksymalna pojazdu. Tune - Tuning, odnosić się może zarówno do warsztatu tuningowego jak i poszczególnych części tuningowych. Skróty i skrótowce dotyczące kar i administracji Administrator RCON / Administracja RCON (ARCON) - Rozwinięcie: Remote Console Administrator; tu: członek zarządu serwera. CBK - Całkowity brak kultury. BK - Brak kultury. PDCP - Rozwinięcie: Praca do celów prywatnych; tu: Korzystanie z pojazdów prac jedynie w celu dotarcia do określonego punktu. WNTZ - Wjazd/Wejście na teren zamknięty. BMA - Bez możliwości apelowania Skróty traktowane jako wulgarne bądź obraźliwe Twórca wątku: ZbyK Zakazuje się kopiowania na inne fora bądź serwery. Informacje zawarte w wątku mogą być podstawą do roszczeń wobec naruszeń przez graczy, lecz dopiero po wprowadzeniu skrótu / skrótowca do listy. 
  13. To ja, gdy mnie gracze wyzywają, a później chcą wrócić na serwer
    Znalezione obrazy dla zapytania: cute zebra

  14. Resztę działu pomoc i apelacje sprawdzę jutro po południu. :4l:

  15. 15.03.2020 Starszy Administrator @Limitless odchodzi z rangi na własne życzenie. Dziękujemy za czas spędzony w Administracji.
  16. Czy wy jesteście jacyś ślepi, że nie widzicie, ile osób przed wami dodało taki sam status? No naprawdę, trochę ogarnięcia się ludzie.

  17. Ogólnie to się trochę rozchorowałam (nie, nie koronawirus), więc do komputera póki co nie siadam. Forum postaram się sprawdzić jutro wieczorem lub w niedzielę, zależy od mojego samopoczucia. Trzymajcie się w tych domkach :4l:

  18. Chciałabym wszystkich graczy przeprosić, za to, że przez ostatnie lata wykazywałam się brakiem szacunku i kultury w apelacjach. Mowa o słowie 'duplikat', które jeden z graczy uznał, za obrażanie od 'dupy'. 

    :4l:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  11 więcej
    2. Deilo
    3. Szkodnikk

      Szkodnikk

      Nie ma problemu, jakoś to przeżyjemy 

    4. mxcioo.redd

      mxcioo.redd

      Ja tez chcialbym przeprosic @PerPani 

    5. BarteckY

      BarteckY

      A wiec to jednak o 'du*e' chodzilo. Tyle lat w niewiedzy ;D

       

    6. radiX.

      radiX.

      Ja tam i tak cie lubie, dostalem unbana od ciebie <3 

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin