Skocz do zawartości

Zebra

Zasłużony
  • Postów

    22 634
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    110
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Zebra

  1. 02.03.2020 Support @Teddy. powraca na rangę po zawieszeniu. Moderator @K4nciasty zostaje zawieszony na okres 7 dni z powodu niegodnego reprezentowania ekipy serwera.
  2. To znowu ja, tym razem ze Skalmarem, który wygrał w ostatniej ankiecie :4l:

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Anonimowe_Skargi

      Anonimowe_Skargi

      Piękny rysunek zebra! Oby tak dalej, niesamowite zdolności artystyczne. Z takim talentem to może myślałaś o akademii sztuk pieknych? Pozdrawiam serdecznie. Skalmar jak żywy!

    3. Sheeker
    4. mareczeq.*

      mareczeq.*

      Zrób coś związane ze strażą, dla mnie <3

       

    5. Kajsky

      Kajsky

      Pikne, coś że strażą możesz ;)

       

      @Placuszek 4You <3

    6. PardonsiK

      PardonsiK

      śmiech skalmara i tak był najlepszy ;D

  3. 26.02.2020 Administrator @Damianero. odchodzi z rangi na własne życzenie, jednocześnie nie ma możliwości powrotu na rangę.
  4. Ja to tu zostawię B)

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  11 więcej
    2. patryk2610

      patryk2610

      Już wiem do kogo się zgłosić jak będę miał rysunek heh

    3. TARGET.
    4. CAT
    5. Drasiek

      Drasiek

      Zrobisz mi awatar. Bo bardzo ładnie rysujesz.

    6. fitrox'

      fitrox'

      Where are you Patrick? 

  5. Ja chyba naprawdę zacznę surowo karać za odświeżanie wniosków, póki co to tylko takie wnioski odrzucałam, ale najwyraźniej to nie przemawia. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. Sebax[YT]

      Sebax[YT]

      Moja czeka już tydzień ale nie odświeżam bo odrzucenie już mnie tego nauczyło

    3. patryk2610

      patryk2610

      Zebra spokojnie karaj i tyle 

    4. Szkodnikk

      Szkodnikk

      Na górze forum taki wielki napis trzeba dać 

    5. Kajsky

      Kajsky

      Według mnie trzeba troszkę dyscypliny, jak najbardziej popieram pomysł.

    6. KOT_FILEMON

      KOT_FILEMON

      Banować cejotów!

  6. Wczorajszy komentarz jakiegoś gracza, że mam głos jak z Radia Maryja zrobił mi dzień. ;D

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. Placuszek
    3. Hector

      Hector

      Aż by się przyjemniej słuchało

    4. veeito.

      veeito.

      @Zebra nieee, to było ze zamiast 4music to slucham radio maryje xdd

    5. Zebra

      Zebra

      @Veeito to ktoś inny tak napisał :P 

    6. veeito.

      veeito.

      a xd ale takto fajny wywiad :3

  7. 27.01.2020 Support Tato* zmienia nick na @warzywek.
  8. Apelacje jutro. :4l:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. LusjuszEu
    3. Deilo

      Deilo

      Gdyby ktoś nie wiedział to jutro jest już dziś. 

       

      @Zebra czemu dodałaś reakcje :D pod tym postem moim w dziale pomoc? :P

      Zamiast dać serduszko bo pomogłem to się śmieją. No wiecie co... 

       

    4. P3aczajTo
    5. LusjuszEu
    6. KiLLYouDeaD

      KiLLYouDeaD

      Tak @Brodaty.To jest zebra tylko się ukrywa 

  9. Dziękuję wszystkim za życzenia! Niestety z poziomu telefonu nie jestem w stanie każdemu podziękować z osobna. :4l: <3

  10. 12.01.2020 Support @ciacho191 odchodzi z rangi na własne życzenie.
  11. Witajcie drodzy gracze. Z dniem 01.01.2020 wprowadzona zostaje regulacja dot. odzyskiwania majątku po kradzieży poprzez włamanie na konto gracza. Bez dokładnych statystyk możemy stwierdzić, że dziennie dokonywanych jest od kilku do kilkudziesięciu włamań na konta. Myślę, że postawiliśmy wysoko poprzeczkę, jeżeli chodzi o bezpieczeństwo naszych użytkowników na serwerze. W przypadku wycieków haseł z serwerów MTA publikujemy informację, wraz z linkiem do instrukcji odnośnie bezpiecznego korzystania z hasła. Ta sama informacja publikowana jest również rutynowo. Wprowadziliśmy opcjonalne weryfikacje które zabezpieczają konto w blisko stu procentach. Z tego właśnie powodu bez gryzienia w język możemy stwierdzić, że znaczna większość włamań na konta wynika z czystej ignorancji gracza i myśli "mnie to nie dotyczy". Niestety, przywrócenie majątku gracza zabiera nam dużo więcej czasu, niż innego gracza pozbawienie go. Często też nie ma możliwości zwrotu majątku, gdyż wykonany został szereg transakcji, w tym przypadku generowaliśmy nowe pojazdy czy gotówkę w celu zwrotu graczowi. Stąd też decyzja, że włamania na konta spowodowane ignorancją użytkownika, nie będą już w pełni cofane przez administrację. Oczywiście, nie będą one przez nas uznawane za niebyłe, gracz który włamuje się na konta dokonuje zwykłej kradzieży. Włamywacz zostanie ukarany banem permanentnym bez możliwości zdjęcia kary. Administracja RCON nie będzie jednak własnoręcznie zwracać majątku graczowi. Chcemy jednak, aby nie byli poszkodowani gracze, których mimo zachowania wszelkich zasad bezpieczeństwa, zabezpieczenia zostały złamane. Właśnie dlatego dajemy pełną gwarancję graczom którzy korzystają z weryfikacji dwuetapowej w postaci kodu czasowego (google authorization). Gwarancji udzielamy również użytkownikom korzystającym z weryfikacji w postaci kodu PIN jeżeli kod należy do tych bezpiecznych (nie np.: "0000","1111","1234",data urodzenia, etc.). Polega to na tym, że konta objęte wyżej wspomnianą gwarancją nie będą ulegać tym regulacjom. Oznacza to, że maksymalnie zabezpieczając swoje konto, wciąż będzie miało się pewność, że majątek zostanie zwrócony przez Administrację RCON. Zabezpieczyć swoje konto weryfikacją dwuetapową można w Panelu gracza (F5) w Zakładce "Bezpieczeństwo". Pozdrawiamy, Administracja RCON
  12. lubieje to 

    wiek.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. TiAmo.

      TiAmo.

      Zresztą nie jest uwzględnione jak mamy odpowiedzieć na to pytanie. Jest tylko, że mamy podać Wiek, więc każdy podaje jakim chce sposobem - ja np. napisałem "Mam osiemnaście lat." I nie wiem w czym, to przeszkadza XD Jak patrzy RCON na takie coś (poprawną pisownię) i już skreśla czyjeś podanie, to już nie mam pytań.

    3. Zebra

      Zebra

      @Vesperek uspokój się, czy ktokolwiek, gdziekolwiek napisał, że takie podania są odrzucane? Zejdź na ziemię chłopcze. 

    4. RaOnline123|YT|
    5. TiAmo.

      TiAmo.

      @Zebra czemu mam się uspokajać? Czy ja się awanturuję? Nie, ja jestem spokojny :) Nie udało się teraz? Trudno, może uda się następnym razem.

    6. borczi11

      borczi11

      a Zbyk wyraźnie pisał, kto ma ból z tego powodu niech nie pisze podania. :D

  13. I godzinka w kolejce na Sariusa w Toruniu ;D

    1. Esperanzo
    2. michael789
    3. TiAmo.

      TiAmo.

      Warto czekać :) Polecam!

    4. GraczDLC

      GraczDLC

      uuu warto poczekać to godzinkę, bo koncerty jego zawsze są najlepsze :)

       

  14. Uwielbiam

    image.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
    2. MoE
    3. Johnny*

      Johnny*

      Nieźle chłop ma na bani 

    4. PerPani
    5. Esperanzo

      Esperanzo

      No co ból pupy, lat 11/12 i myśli że jak tak napisze to jest fajny i kogoś zaorał. Takimi to nie ma się co przejmować. 

    6. H4ZE.
  15. To tak, wnioski o odzyskanie haseł są sprawdzone po części - dotyczące forum sprawdzę w piątek. Na dzisiaj przewiduję jeszcze sprawdzenie przynajmniej większości apelacji, zobaczę jak to wyjdzie.
    Reszta będzie w piątek już sprawdzona, bo jutro jadę na koncert do innego miasta i mnie nie ma cały dzień. 
    Cierpliwości, sprawdzę wszystko. :4l:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  6 więcej
    2. biguxleczo54321
    3. TiVo.
    4. Placuszek

      Placuszek

      No cóż, ja to często słyszę symfonię @Damianero. na Mumble. Jaka zapłata taki koncert, w końcu robi to za darmo.

    5. TiVo.
    6. Esperanzo

      Esperanzo

      Miłej zabawy na koncercie ;)

  16. 24.11.2019 Administrator RCON @DeltaRon przechodzi na zasłużony urlop na nieokreśloną ilość czasu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin