-
Postów
22 634 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
110 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Zebra
-



- Pokaż poprzednie komentarze 4 więcej
-
-
K0x kidy zygzakmakłin @zygzakmakalwin
-
Piękne...
-
Piękne!
-
To twój Instagram tak wgl?
-
To znowu ja, tym razem ze Skalmarem, który wygrał w ostatniej ankiecie

- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
Piękny rysunek zebra! Oby tak dalej, niesamowite zdolności artystyczne. Z takim talentem to może myślałaś o akademii sztuk pieknych? Pozdrawiam serdecznie. Skalmar jak żywy!
-
Fajny ma nos
-
Zrób coś związane ze strażą, dla mnie

-
-
śmiech skalmara i tak był najlepszy

-
Ja chyba naprawdę zacznę surowo karać za odświeżanie wniosków, póki co to tylko takie wnioski odrzucałam, ale najwyraźniej to nie przemawia.
- Pokaż poprzednie komentarze 7 więcej
-
Moja czeka już tydzień ale nie odświeżam bo odrzucenie już mnie tego nauczyło
-
Zebra spokojnie karaj i tyle
-
Na górze forum taki wielki napis trzeba dać
-
Według mnie trzeba troszkę dyscypliny, jak najbardziej popieram pomysł.
-
Banować cejotów!
-
Wczorajszy komentarz jakiegoś gracza, że mam głos jak z Radia Maryja zrobił mi dzień.

-
Apelacje jutro.

- Pokaż poprzednie komentarze 2 więcej
-
Ok szefowo
-
-
-
xD
-
-
Dziękuję wszystkim za życzenia! Niestety z poziomu telefonu nie jestem w stanie każdemu podziękować z osobna.

-
- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
Zresztą nie jest uwzględnione jak mamy odpowiedzieć na to pytanie. Jest tylko, że mamy podać Wiek, więc każdy podaje jakim chce sposobem - ja np. napisałem "Mam osiemnaście lat." I nie wiem w czym, to przeszkadza XD Jak patrzy RCON na takie coś (poprawną pisownię) i już skreśla czyjeś podanie, to już nie mam pytań.
-
-
Fajneee
-
-
a Zbyk wyraźnie pisał, kto ma ból z tego powodu niech nie pisze podania.
-
To tak, wnioski o odzyskanie haseł są sprawdzone po części - dotyczące forum sprawdzę w piątek. Na dzisiaj przewiduję jeszcze sprawdzenie przynajmniej większości apelacji, zobaczę jak to wyjdzie.
Reszta będzie w piątek już sprawdzona, bo jutro jadę na koncert do innego miasta i mnie nie ma cały dzień.
Cierpliwości, sprawdzę wszystko.
- Pokaż poprzednie komentarze 6 więcej
-
kocham cie normalnie
-
oki
-
No cóż, ja to często słyszę symfonię @Damianero. na Mumble. Jaka zapłata taki koncert, w końcu robi to za darmo.
-
xd
-
Miłej zabawy na koncercie



