Skocz do zawartości

Zebra

Zasłużony
  • Postów

    22 634
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    110
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Zebra

  1. 13.08.2019 Support @LaneZ odchodzi z rangi na własne życzenie. Support @Mvti odchodzi z rangi na własne życzenie.
  2. smutek, żal i rozpacz

     

    IMG_20190808_202255.jpg

    1. Pokaż poprzednie komentarze  15 więcej
    2. .Revo

      .Revo

      Kto w tym wieku układa puzzle?

    3. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Fajne zajęcie sobie znalazłaś takie logiczne fest 

    4. Zebra
    5. Paw3l_

      Paw3l_

      Takie paznokcie są jak broń ;D

    6. .Revo

      .Revo

      @Zebra ale zamiast układać puzzle, mogłaś spać ;) albo siedzieć i nic nie robić :( 

  3. Forum sprawdzę jutro, bo dzisiaj wróciłam od lekarza i się fatalnie czuję. Na dzisiaj leżing w łóżku. :4l:

    1. Pokaż poprzednie komentarze  17 więcej
    2. CAT
    3. Piopson
    4. Pucudeusz
    5. Shiruu
    6. IguanaV2

      IguanaV2

      Bo pewnie pani za mało je, polecam przeprowadzić się do Babci to takie problemy nie będą się powtarzać, życze szybkiego powrotu do zdrowia

  4. Zebra - królowa matek serwerowych

    image.png

    1. Stuba

      Stuba

      To dużo masz tych "dzieci" starszych od siebie.

    2. 13karoy
    3. Esperanzo
    4. Zebra

      Zebra

      3 minuty temu, Stuba napisał:

      To dużo masz tych "dzieci" starszych od siebie.

      #joke

    5. Chorywacja

      Chorywacja

      zebra królowa matek całego świata 

  5. 31.07.2019 Administrator Mr_Magulon zmienia nick na @.BudziK..
  6. wazonowy zeber

     

    IMG_20190723_143218.jpg

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. Esperanzo

      Esperanzo

      Fajny wazon i paznokcie ;)

       

    3. KOV
    4. KajDo

      KajDo

      Mam takiego w domu  złodziejko xd

    5. stefan009

      stefan009

      20190723_171810-01.jpeg.a6faa99b88b581cc91e235c2d2669d81.jpeg

      @Zebra co powiesz na taką ? Pożyczone od młodszej siostry :) 

    6. michalson

      michalson

      nie fajny elo ;-DDDD

      xCr14yA.jpg

  7. Ayee

    image.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Kirge

      Kirge

      wakacji mi braknie na wszystko jeny

    3. deluXe

      deluXe

      Oglądnietne xD

      Ale jeszcze będą jakieś odcinki bo raczej to nie koniec

      Nairoby zostanie postrzelona XDDD

    4. Synned

      Synned

      każdy z moich znajomych się tym jara tak samo jak Stranger Things, naprawdę dużo tracę nie oglądając tych seriali? 

    5. deluXe

      deluXe

      @dennyS. Stranger Things nie oglądałem, ale dom z papieru jest w topce seriali jakie oglądałem, a oglądam jeden za drugim bez przerwy ;)

    6. KajDo
  8. 21.07.2019 Support @RIPSONx zostaje pozbawiony rangi z powodu faworyzacji.
  9. image.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. KajDo

      KajDo

      Zachowanie nie godne administratora. Powinien ratować RCON'ke

    3. KiLLYouDeaD

      KiLLYouDeaD

      też dzisiaj @Limitless;a przejechałem

    4. Nukill
    5. Aefiks47
    6. Limitless

      Limitless

      No, bo się coś Ciebie pytam to masz mnie gdzieś, więc postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce xD

  10. 21.07.2019 (zaległe) Support @Vesp3r zostaje pozbawiony rangi z powodu otrzymania bana na serwerze.
  11. >bądź zeberą

    >zmień profilowe na facebooku

    >przeczytaj jeden z komentarzy

    IMG_20190719_160118.jpg

    1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
    2. walery

      walery

      bo trudno jest znaleźć kogos z takim samym zdjęciem jak z pokaz swoja twarz plus tobik podawal imie nie raz w statusach także 

    3. Zebra

      Zebra

      Ale mi nie przeszkadza, że ktoś zna moje dane. Przeszkadza mi, że pakuje się bezczelnie z butami tam gdzie nie powinien. 

    4. Stuba

      Stuba

      @V0jtuS.bot Ostatnio Zebra miała (może dalej ma) gdzieś na profilu podanego instagrama, wchodzisz w instargrama i masz jej imię i nazwisko.

    5. Neon.

      Neon.

      czesc, jeśli sie orientuje to mozesz na swoim profilu zmienic w ustawieniach ze profilowe mogą komentować tylko znajomi jeżeli ci przeszkadza ;] 

      wtedy osoby ktorych nie znasz ci nie skomentują poza znajomymi, bądź mozesz dac prywatne ze nikt nie skomentuje ;]

    6. Karczov.

      Karczov.

      daj zd to zrobie bo nie moge pobrac  te bo  musi miec niz  180pikseli.

  12. Forum sprawdzę dopiero po weekendzie. 

    Nie zjedzcie mnie. 

  13. Worthless to cieć 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. CampeQ.ogf
    3. BlackSkorpio69

      BlackSkorpio69

      Bierzemy popcorn może być ciekawie :D

    4. Paw3l_

      Paw3l_

      Cieć to nie jest słowo obraźliwe(no może na owy czas jest,ale cicho ^^) :D Potocznie słowo "cieć" określało dozorce domowego,ochroniarza czy też stróża :P

    5. Shiruu
    6. mxcioo.redd
  14. Oh

    Screenshot_2019-07-17-00-56-40-118_com.android.chrome.png

    1. Pokaż poprzednie komentarze  51 więcej
    2. KvbuS.
    3. Placuszek

      Placuszek

      To ja współczuję im przyszłemu pracodawcy skoro mają takie podejście do ludzi, masakra..

    4. PYC3K

      PYC3K

      @Qumik @Placuszek Polecam zaznajomić się z dogłębnie z tematem niż pisać puste wypowiedzi.

      Po raz kolejny powtórzę, nikt nie wymaga siedzenia na forum i pomagania graczom 24/7.

    5. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Tak @pycek123, ja również posiadam obowiązki domowe. Miało to na celu zwrócenie uwagi na swoje obowiązki zamiast bawić się w osądzanie innych na podstawie ich obowiązków.

      Nie znasz mnie osobiście nie oczekuje więc od Ciebie szacunku do mojej osoby. Oczekuje jednak do mojej i moich wspólników pracy, bowiem z nią masz akurat styczność chodząc tutaj na forum czy grając na serwerze. I najwyraźniej Ty nie wiesz jak to wygląda bo Twoje wypowiedzi z szacunkiem nie mają niczego wspólnego.

      Oczywiście, każdy może sobie powiedzieć ile ktoś ma na coś czasu przeznaczać a jak nie przeznacza to niech odejdzie. 
      Tylko ciężko pomyśleć, że wiązałoby się to z jeszcze dłuższym rozpatrywaniem takich spraw?
      Gdyby była osoba godna zaufania i spełniająca wszelkie kryteria na zastępstwo któregoś z ARCON to już byłaby ona na tej randze. 

      Kończę ten dialog bowiem jest on bezsensowny.

    6. PYC3K

      PYC3K

      @ZbyK.gg Cóż, dla kogo bezsensowna dla tego bezsensowna. Dzięki za prowadzenie dialogu na poziomie. @Zebra Póki jesteś to postaraj się sfinalizować tą skargę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin