-
Postów
22 634 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
110 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Zebra
-
@Worthless artysta

-
-
Forum sprawdzę jutro, bo dzisiaj wróciłam od lekarza i się fatalnie czuję. Na dzisiaj leżing w łóżku.

-
Ayee

- Pokaż poprzednie komentarze 3 więcej
-
wakacji mi braknie na wszystko jeny
-
Oglądnietne xD
Ale jeszcze będą jakieś odcinki bo raczej to nie koniec
Nairoby zostanie postrzelona XDDD
-
każdy z moich znajomych się tym jara tak samo jak Stranger Things, naprawdę dużo tracę nie oglądając tych seriali?
-
-
-

- Pokaż poprzednie komentarze 7 więcej
-
Zachowanie nie godne administratora. Powinien ratować RCON'ke
-
też dzisiaj @Limitless;a przejechałem
-
Ale dymy
-
Co jestXDD
-
-
A tak sie żebra o admina @Worthless
- Pokaż poprzednie komentarze 5 więcej
-
Ale uroczy :^
-
@DeltaRon chłop ci dziewczynę podrywa ;v
-
@Worthless grafik malowany

-
Czego ludzie nie zrobią,aby coś osiągnąć

-
-
>bądź zeberą
>zmień profilowe na facebooku
>przeczytaj jeden z komentarzy

- Pokaż poprzednie komentarze 8 więcej
-
bo trudno jest znaleźć kogos z takim samym zdjęciem jak z pokaz swoja twarz plus tobik podawal imie nie raz w statusach także
-
-
@V0jtuS.bot Ostatnio Zebra miała (może dalej ma) gdzieś na profilu podanego instagrama, wchodzisz w instargrama i masz jej imię i nazwisko.
-
czesc, jeśli sie orientuje to mozesz na swoim profilu zmienic w ustawieniach ze profilowe mogą komentować tylko znajomi jeżeli ci przeszkadza
wtedy osoby ktorych nie znasz ci nie skomentują poza znajomymi, bądź mozesz dac prywatne ze nikt nie skomentuje
![;] ;]](https://mta4life.pl/uploads/emoticons/1f60f.png)
-
daj zd to zrobie bo nie moge pobrac te bo musi miec niz 180pikseli.
-
Worthless to cieć
-
- Pokaż poprzednie komentarze 51 więcej
-
-
To ja współczuję im przyszłemu pracodawcy skoro mają takie podejście do ludzi, masakra..
-
@Qumik @Placuszek Polecam zaznajomić się z dogłębnie z tematem niż pisać puste wypowiedzi.
Po raz kolejny powtórzę, nikt nie wymaga siedzenia na forum i pomagania graczom 24/7.
-
Tak @pycek123, ja również posiadam obowiązki domowe. Miało to na celu zwrócenie uwagi na swoje obowiązki zamiast bawić się w osądzanie innych na podstawie ich obowiązków.
Nie znasz mnie osobiście nie oczekuje więc od Ciebie szacunku do mojej osoby. Oczekuje jednak do mojej i moich wspólników pracy, bowiem z nią masz akurat styczność chodząc tutaj na forum czy grając na serwerze. I najwyraźniej Ty nie wiesz jak to wygląda bo Twoje wypowiedzi z szacunkiem nie mają niczego wspólnego.
Oczywiście, każdy może sobie powiedzieć ile ktoś ma na coś czasu przeznaczać a jak nie przeznacza to niech odejdzie.
Tylko ciężko pomyśleć, że wiązałoby się to z jeszcze dłuższym rozpatrywaniem takich spraw?
Gdyby była osoba godna zaufania i spełniająca wszelkie kryteria na zastępstwo któregoś z ARCON to już byłaby ona na tej randze.
Kończę ten dialog bowiem jest on bezsensowny. -
-





