Skocz do zawartości

Zebra

Zasłużony
  • Postów

    22 634
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    110
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Zebra

  1. Czarną listę otrzymałeś za swoje zachowanie i podejście do sytuacji. Co do tego tłumaczenia, że powiedziałeś coś do kolegi na TS'ie to nawet mi się nie podoba i wygląda podejrzanie. Lider frakcji podjął kroki odnośnie tej sprawy, więc sprawę uważam za wyjaśnioną.
  2. Zebra

    Świąteczne karaoke

    Wystarczy wypełnić zgłoszenie i zaśpiewać 22 grudnia! >klik<
  3. Przecież na porządku dziennym jest to, że ludzie pod nickami administracji i etc. wchodzą na inne serwery i odwalają. Nie masz wystarczających dowodów.
  4. 17.12.2018 Support @Lewanek* zostaje zawieszony na 14 dni z powodu otrzymanej kary.
  5. Spadł pierwszy śnieg, to i Zebra musiała się rozchorować. :(

    1. Pokaż poprzednie komentarze  7 więcej
    2. DziadekTuska
    3. Skipciu
    4. Zebra

      Zebra

      8 minut temu, Skipciu napisał:

      umrzyj 

      Napisałabym Ci coś, ale nie wypada. 

    5. Skipciu

      Skipciu

      no co byś napisała

    6. Zebra

      Zebra

      1 godzinę temu, Skipciu napisał:

      no co byś napisała

      nie interesuj się

  6. Będę dawać punkty za te niepoważne statusy. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. KiLLYouDeaD

      KiLLYouDeaD

      Te support ja lepszy jestem

    3. KNX

      KNX

      Moje statusy są fajne o SG4L jako ogłoszenia albo 'xd'.

      Bawimy się mocno. Auu. 

    4. Dimi.
    5. Kirge
    6. Kirge

      Kirge

      mam sie przejechac

  7. 16.12.2018 @Krystiano' zostaje umieszczony na Czarnej liście KSF z powodu ogólnego braku szacunku do frakcji oraz jej zarządu, tworzenia niepotrzebnych konfliktów i niepoważnego zachowania po wydaleniu z frakcji.
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. Zimno. 

     

    IMG_20181214_181135_HHT.jpg

    1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
    2. PeQe

      PeQe

      ty grabsio lepei lego pobieraj a nie

    3. Frixo

      Frixo

      To w grudziądzu jednak jest PKP? :thinking:

    4. Zebra
    5. DareK.
    6. Frixo

      Frixo

      A już myślałem że kiedyś tam przyjadę :((

  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. 13.12.2018 Support @LaneZ odchodzi z rangi na własne życzenie.
  14. Przypominam;) 

     

    1. Black.*
    2. Ra1n.

      Ra1n.

      w końcu  kogoś posłucham  ciekawe czy są ukryte talenty :) 

  15. Zebra

    Powitanie

    Miłej gry.
  16. 10.12.2018 Support @TheArasik. odchodzi z rangi na własne życzenie.
  17.  

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Krul.wd

      Krul.wd

      A jak jestem we frakcji Nie gram już na 4life to mogę aplikować? 

    3. BMWxDrive

      BMWxDrive

      HALLELUJA!! HALLELUJA!!

    4. Suchy2132
    5. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Śmiesznie będzie słyszeć jak ktoś sie drze do Mikrofonu za 10 zł xD

    6. Damianeg.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin