-
Postów
22 634 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
110 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Zebra
-
Forum sprawdzę dopiero jutro.
- Pokaż poprzednie komentarze 5 więcej
-
@[JTK]Jacob Z takim Podejściem to se chyba jeszcze poczekasz xD
-
Czekam
-
Czekam dział pomoc jakbyś mogła
-
Również

-
dział apelacij najwa zniejszy jest

-
- Pokaż poprzednie komentarze 20 więcej
-
-
-
-
Może I wygodniejsze, ale już nie raz nim jechałem I syf wszędzie był. Swoją drogą to kpina ,że o 7 z rana jak kiedyś jechałem bylo polowe miejsc pustych. A w godzinach szczytu jak wracalem to jechalem tym nowym pociagiem,ktory jest chyba o połowe mniejszy od "ogórka" I nie dość ,że przez 40minut jazdy stalem, to jeszcze ścisk w pociągu byl ogromny...
-
a gdzie moje pieniomdze som za las?
-
10k postów wbiło!
- Pokaż poprzednie komentarze 8 więcej
-
-
Qward moim zdaniem ciebie nikt nie zastąpi
.
Ale Zebra też Ładnie daje Rade!
-
-
Gratuluje !
-
Gratki
!
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Dla osób mających wątpliwości:
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Jutro postaram się przysiąść do wszystkich apelacji i spraw na forum. Niestety, mój czas i możliwość są ograniczone przez 'problemy techniczne'. Liczę na wyrozumiałość.
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Jak bardzo nie mam szczęścia, gdy wczoraj wychodząc z windy i jednocześnie wyciągając klucze do mieszkania z kieszeni, ów klucze wyleciały mi z ręki prosto w szczelinę, tzn. szyb windowy?
- Pokaż poprzednie komentarze 8 więcej
-
tak
-
-
czemu sie do domu nie włamiesz ?
-
-
Kup nowe mieszkanie będzie najlepiej
