Skocz do zawartości

Zebra

Zasłużony
  • Postów

    22 634
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    110
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Zebra

  1. Luksus w tym PKP

    IMG_20180923_185438.jpg

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  20 więcej
    2. ZbyK.gg

      ZbyK.gg

      Arrivą akurat nigdy nie jeździłem,  obstawiałem właśnie Regio, gdyż nie ma oznaczeń miejsc siedzących xD

    3. dobek

      dobek

      Czyżby spalinowy "ogórek"? Bo chyba poznaję po tych siedzeniach. Jezeli tak to zdaje mi sie ,że pociąg już pełnoletni hah. Jedyne dobre co ma arriva, to pare solarisków paru lini w Grudziądzu

    4. Zebra

      Zebra

      @dobek tak, ma wygodniejsze siedzenia niż te nówki arrivy

    5. dobek

      dobek

      Może I wygodniejsze, ale już nie raz nim jechałem I syf wszędzie był. Swoją drogą to kpina ,że o 7 z rana jak kiedyś jechałem bylo polowe miejsc pustych. A w godzinach szczytu jak wracalem to jechalem tym nowym pociagiem,ktory jest chyba o połowe mniejszy od "ogórka" I nie dość ,że przez 40minut jazdy stalem, to jeszcze ścisk w pociągu byl ogromny... 

    6. PeQe

      PeQe

      a gdzie moje pieniomdze som za las?

  2. Nauczcie się w końcu, że sprawy odnośnie serwera załatwia się ze mną poprzez forum/discord, a nie mojego prywatnego Facebooka. 

  3. 10k postów wbiło!

    1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
    2. XQward

      XQward

      Widzę, że godnie mnie zastępujesz :) Tak trzymaj <3

    3. QumiK.ogf

      QumiK.ogf

      Qward moim zdaniem ciebie nikt nie zastąpi <3.

      Ale Zebra też Ładnie daje Rade!

    4. Zebra

      Zebra

      Teraz, XQward napisał:

      Widzę, że godnie mnie zastępujesz :) Tak trzymaj <3

      To jest zdecydowanie najmilsza rzecz jaką dzisiaj przeczytałam i to od tak cudownej osoby! <3 

    5. rvbnx
    6. _Chris
  4. 19.09.2018 Administrator @ENOMEK powraca na rangę po przerwie.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Dla osób mających wątpliwości: 

     

    1. Pokaż poprzednie komentarze  12 więcej
    2. Stuba

      Stuba

      @AdaSkoo "xDDDDDDD" Więcej napchaj tego "xD", zauważyłem że sie najwięcej wypowiadasz, to widze że byłeś przez cały ten czas w SARA, jak panował Buleczka, gratuluje toku myślenia. Nie musisz sie podlizywać.

    3. AdaSkoo

      AdaSkoo

      @Stuba stary widywałem ich codziennie prawie że a masz napcham więcej tego "xd"  xDDDDDD

    4. Stuba

      Stuba

      @AdaSkoo Hm, trudno pomyśleć że coś ich łączy ? Pomysł człowieku, wyjdz z domu, pooddychaj swieżym powietrzem czy coś. Tym "xDDDDD" pokazujesz twój iloraz inteligencji. 

    5. AdaSkoo

      AdaSkoo

      @Stuba jestem na dworze świeci słoneczko siedze na trawie a nie jak ty przed komputerem i odpisując mi na moje słowa  da sie da ale ty nie zrozumiesz bo powiesz że na polach mam komputer i normalnie z nieba internet mam GG 

    6. QumiK.ogf
  7. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  8. Jutro postaram się przysiąść do wszystkich apelacji i spraw na forum. Niestety, mój czas i możliwość są ograniczone przez 'problemy techniczne'. Liczę na wyrozumiałość.

  9. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  10. 18.09.2018 Decyzją KSF, Główny Inżynier @BuleczkaA zostaje wydalony z frakcji. Jednocześnie informuję, że jego stanowisko zajmuje były lider frakcji @Hyak.
  11. Skoro nie chcesz się wypowiadać to proszę bardzo. Nie muszę dawać Tobie żadnego nagrania, jeżeli byłam świadkiem rozmowy na bieżąco. Uważam, że gracz został niesłusznie wydalony i dodany na czarną listę. Dodatkowo, przeprowadzałeś rozmowę "dyscyplinarną" będąc na zawieszeniu, co zupełnie nie powinno mieć miejsca. Myślałam, że nie muszę Ci zabierać wszystkich uprawnień, najwyraźniej myliłam się i to było błędem z mojej strony. Teraz napiszę odnośnie Twojego zachowania jako lider. W stosunku do KSF pokazałeś wiele razy brak kompetencji ze swojej strony, nie spełniałeś podstawowych wymagań i łamałeś najważniejsze zasady dotyczące funkcjonowania frakcji względem Komisji. Uważam, że jako lider zawiodłeś i nie widzę innego wyjścia z sytuacji jak usunięcie Ciebie ze struktur SARA. Wszystko zostało uzgodnione z właścicielem serwera.
  12. Gdybyście byli o tym poinformowani to cała sytuacja nie miałaby sensu, bo przebieg rozmowy byłby zupełnie inny. Czekam na wypowiedź @BuleczkaAZawieszkaGra
  13. Dobrze, postanowiłam sama zająć się do końca skargą, ze względu na liczne nieścisłości. Na samym wstępie powiem, że przykro mi z powodu nieprawdziwych informacji podawanych przez zarząd jak i lidera. Rozmowa była "streamowana" na moją prośbę, aby nie doszło do żadnych nagięć w skardze czy w innym temacie. Do rzeczy: Screen pochodzi z prywatnego komunikatora, dodatkowo datowany jest na 23 sierpnia, co jeszcze bardziej nadaje absurdalności dowodom. Uważam, że usuwanie członka frakcji za wypowiedź na prywatnym komunikatorze, a tym bardziej dodanie go na czarną listę frakcji jest niesłuszne. W tym momencie powinieneś zostać ukarany za fałszywe oskarżenia i naginanie prawdy, bo w rozmowie nie padło prawdopodobnie żadne przekleństwo z ust @michael789, a przynajmniej nie takie jak "zacytowałeś". Parafrazując, bo nie pamiętam dokładnie, michael powiedział: "jesteś gówniany lider". Odniosę się też do samego oczerniania i przekręcania moich słów przez Główny Zarząd w stronę michaela. 1) Powiedziałam, że otrzymałam informacje o tym co napisał SebeQ od osoby trzeciej, przy czym to Wiesi3k błędnie wywnioskował, że była to osoba z KSF. Nie powiedziałam tego, ale zarzuciliście w rozmowie, że tak właśnie powiedziałam. Sami później doszliście do kolejnego, błędnego wniosku, że to musiał podać MrAsfurix, co wiąże się z wyciekiem od wątkotwórcy. Bardzo nieprofesjonalne podejście. 2) BuleczkaA powołuje się znowu na słowa, których nigdy w życiu nie potwierdziłam. Jak lider może osądzać kogoś, jeżeli nie ma na to dowodów, a grono prawdopodobnych podejrzanych nie jest ściśle zawężone. Oskarżyliście go, bo wszedł na kanał KSF na którym akurat byłam, żebym pomogła mu z forum. Teraz nie mogę nikomu pomagać, bo od razu ja jestem w zmowie? Naprawdę? To chyba tak nie wygląda.
  14. Sprawa @Damianero. była wyjaśniona za czasów kadencji byłego lidera, nie dotyczy to aktualnego lidera frakcji, więc nie wiem jaki sens ma oskarżanie go o to. Poproszę o dowody w takim razie. Moja wypowiedź ulegnie edycji. Nie działamy wstecz, to chyba jasne. Dowody? Gracze to w żadnym wypadku dowody, przykro mi. Przypominam tutaj wszystkim o ważnym punkcie regulaminu tego działu bo widzę, że się rozpędziliście.
  15. 14.09.2018 Administrator RasTi zmienia nick na @Infernus. Support Arturek* zmienia nick na @Turek.
  16. 14.09.2018 Główny Inżynier @BuleczkaA zostaje zawieszony w uprawnieniach lidera do czasu wyjaśnienia. Jego obowiązki na ten czas przejmuje Główny Zarząd SARA.
  17. 13.09.2018 Support @Namik209 powraca na swoją rangę po przerwie.
  18. Jak bardzo nie mam szczęścia, gdy wczoraj wychodząc z windy i jednocześnie wyciągając klucze do mieszkania z kieszeni, ów klucze wyleciały mi z ręki prosto w szczelinę, tzn. szyb windowy? 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  8 więcej
    2. Hyak
    3. Zebra

      Zebra

      Panowie ze spółdzielni specjalnie dla mnie przyjadą wyciągnąć klucze, kryzys zażegnany 

    4. AdaSkoo

      AdaSkoo

      czemu sie do domu nie włamiesz ? 

    5. AdaSkoo

      AdaSkoo

      drzwi z bary pociągła byś one by sie wykruszyły  a pozniej by @DeltaRon wstawił nowe 

    6. Grabsio311

      Grabsio311

      Kup nowe mieszkanie będzie najlepiej 

  19. 11.09.2018 Administrator @Brodaty.* powraca na rangę po zawieszeniu.
  20. 11.09.2018 Support Invisible.. zmienia nick na @Inv
  21. 10.09.2018 Z przykrością informuję, iż @Jojtek01 opuszcza Komisję Spraw Frakcyjnych.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin