-
Postów
22 634 -
Dołączył
-
Ostatnia wizyta
-
Wygrane w rankingu
110 -
Typ konta
Premium +
Typ zawartości
Profile
Forum
Kalendarz
Artykuły
Treść opublikowana przez Zebra
-
Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
-
Proszę się zapoznać:
-
+ 20 do zawracania du*y i zajecie czasu
-
A w jakim dziale ten temat się dodaje?
-
Pomoc
-
@lilmxcioo wolę dać info, że raz na 30 dni, niż 5 razy w tygodniu zmieniać tej samej osobie tytuł.
-
-
Witam po urlopie.
- Pokaż poprzednie komentarze 14 więcej
-
-
Coś krótki ten urlop, poproś Zbyk'a o podwyżkę

-
witam panią zebrę spowrotem na serwerze 4life serwer najbardziej rozwijający sie w polsce i przedewszystkim RPG
-
7 godzin temu, Zebra napisał:Super, ale mogło być dłużej
Chyba żebym resztę włosów sobie wyrwał, starczy.
-
@DeltaRon_urlop mhm.
-
Uprzejmie informuję, że do 9 sierpnia moja obecność na forum/serwerze będzie ograniczona prawie do zera.
-
1.5h jazdy pociągiem bez klimatyzacji, o tak
- Pokaż poprzednie komentarze 24 więcej
-
-
@[HA]Borek Masz do mnie problem to napisz na pw. Nie do końca rozumiem kiedy Ci coś proponowałem ale okay.

-
-
@[HA]Borek Ta rozmowa z XQ odbywała się rok temu jak nie więcej i została ona zakończona. Naszej rozmowy nie pamiętam dlatego Cię zapytałem. Zdanie możesz mieć o mnie jakie chcesz. Nie przejmuję się opiniami o mnie osób z którymi nie posiadam stałego kontaktu. Co do rekrutacji bardzo dziękuję

-
-
Pobieranie krwi to jedna z gorszych rzeczy.

- Pokaż poprzednie komentarze 12 więcej
-
No to jest najgorsze xD.Sztrefix nikt Ci nie pomoże w tym momencie jak nie potrafisz uszanować tego, że Zebra jest zajęta teraz.Rusz tym kołem na szyji co nosisz czasami.
-
E tam jedno ukłucie i po krzyku
-
-
Dzielna pacjentka pozdro Ewka
-
@Tobiasz63 Weź Ty się już uspokój, bo to już nudne się robi...
Zawsze znajdzie się jakiś gracz, który uważa że inni nie mają nic na głowie, nie mają nic do roboty i że muszą robić wszystko, co im wielki pan zakarze. Tak to już działa, a takie pisanie jest conajmniej bez sensu. Zebra jest człowiekiem, mądra istotą, która ma coś w głowie i potrafi zachowywać się odpowiednio do sytuacji, jak i podejmować odpowiednie decyzje, kierując się odpowiednimi ścieżkami.
-
Niektórym od tego gorąca zaczyna odbijać.
-
Jeżeli piszecie do mnie wiadomość prywatną, to nie róbcie mi spamu w skrzynce, wszystko czytam, jedna wiadomość wystarczy w zupełności.
- Pokaż poprzednie komentarze 1 więcej
-
-
-
-
To do bolka bardziej @WhiteMen
-
@WhiteMEN Dodanie tych pojazdów = Gospodarka z tymi pojazdami upadnie. Wystarczy cofnąć pamięcią na około 2-3 miesiące temu gdzie turka można było kupić za 1,7kk-1,8kk 2.2 FT. A teraz trzeba dać 2.2kk wzwyż. Nie wspomnę o infernusach gdzie powiedzmy rok, półtora temu Infernus 2.2 FT kosztował 1,5kk - 1,7kk a teraz ceny sięgają ponad 3kk także bezsens dodawać do salonu, gdzie ceny tych pojazdów cały czas rosną. Żeby to miało sens dodania tych pojazdów to by musiała byś sensowna cena np, infernus 1.6 czysty 0km przeb za 2,7kk żeby włożyć 2.2 FT to wyjdzie około 3,4kk i sprzedać za 3,1kk, tracąc przy tym 300k tak jak zwykły ,, Mirek '' który kupi cokolwiek z salonu doherty włoży 2.2 FT i na bank 300k straci przy sprzedaży ;P Takie oczywiście moje zdanie.
-
Nie mam internetu, więc nic dzisiaj nie sprawdzę.
-
Jestem poza domem do jutra do godziny 21, więc bardzo proszę nie pisać do mnie na Facebooku o sprawy serwerowe, z góry dziękuję za wyrozumiałość. Także nie będę odpisywała na wiadomości prywatne na forum, każda osoba oskarżająca mnie o brak pomocy z mojej strony będzie mogła zapomnieć o załatwieniu jakiejkolwiek sprawy przeze mnie.
-
Wszelkie sprawy, których jeszcze nie rozpatrzyłam - zajmę się nimi późnym wieczorem.
-
wszystkie sprawy związane z forum załatwię jutro, spokojnie
![;] ;]](https://mta4life.pl/uploads/emoticons/1f60f.png)