Skocz do zawartości

Zebra

Zasłużony
  • Postów

    22 634
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    110
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Zebra

  1. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  2. Proszę o zaprzestanie dodawania statusów z linkami do rekrutacji - każdy może zobaczyć, ograniczmy się tylko do dodawania ich przez liderów. :)

    1. KRISU.

      KRISU.

      Dobrze Pani erkon mówi :P

    2. Skipciu

      Skipciu

      Ewcia calm down ;D 

  3. 10.08.2018 Administrator ENOMEK zmienia nick na @Chersey Support Mr_Skarga zmienia nick na @Mr_Magulon
  4. 09.08.2018 Administrator @Brodaty.* zostaje zawieszony na okres 30 dni za nadużywanie rangi. (wniesiona skarga) Administrator @kalahim zostaje zawieszony na okres 5 dni za karanie innych członków administracji. Support @JeriD zostaje zawieszony na okres 3 dni z powodu nieuprawnionego wypowiadania się w skargach na członków administracji. Support @Skipciu odchodzi z rangi na własne życzenie.
  5. Proszę się zapoznać: 

     

    1. mxcioo.redd

      mxcioo.redd

      + 20 do zawracania du*y i zajecie czasu

    2. dawidxek

      dawidxek

      A w jakim dziale ten temat się dodaje?

    3. mxcioo.redd
    4. Zebra

      Zebra

      @lilmxcioo wolę dać info, że raz na 30 dni, niż 5 razy w tygodniu zmieniać tej samej osobie tytuł. 

  6. 09.08.2018 Administrator @Baker powraca na rangę po zawieszeniu. Administratorka @ReBelle powraca na rangę po zawieszeniu.
  7. Witam po urlopie. :) 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  14 więcej
    2. .SMALECYT
    3. Admaxis

      Admaxis

      Coś krótki ten urlop, poproś Zbyk'a o podwyżkę ;)

    4. AdaSkoo

      AdaSkoo

      witam panią zebrę spowrotem na serwerze 4life  serwer najbardziej rozwijający sie w polsce i przedewszystkim RPG 

    5. Valentino_Minetti

      Valentino_Minetti

      7 godzin temu, Zebra napisał:

      Super, ale mogło być dłużej 

      Chyba żebym resztę włosów sobie wyrwał, starczy.

    6. Zebra
  8. Uprzejmie informuję, że do 9 sierpnia moja obecność na forum/serwerze będzie ograniczona prawie do zera. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. KRISU.

      KRISU.

      Miłego wypoczynku. :)

    3. Garnek.

      Garnek.

      Nic się nie stanie. Wypoczywaj :)

    4. vin.Disel

      vin.Disel

      nie ma sprawy,każdy musi sobie odpocząć :)

    5. Nukill

      Nukill

      Uprzejmie donoszę, iż jeśli twoja aktywność spadnie do 9 sierpnia, przekazuje to do prokuratury.

    6. PeQe
  9. 1.5h jazdy pociągiem bez klimatyzacji, o tak 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  24 więcej
    2. Borek

      Borek

      @Garnek. W administracji? To dobre info masz, polecam ogłoszenia.

      @Zebra pogadamy kiedys na mm to wyjaśnię ci dlaczego to napisałem. Chyba ze tobie tez proponował wyslanie mapek. 

    3. Garnek.

      Garnek.

      @[HA]Borek Masz do mnie problem to napisz na pw. Nie do końca rozumiem kiedy Ci coś proponowałem ale okay. :)

    4. Borek

      Borek

      @Garnek. Nie mi a @XQward. Mam do ciebie wiele rzeczy. Napisałbym PW ale mnie zablokowałes po tym jak smiesznie cie zjechalem ze jesteś największym "geniuszem" na serwerze. Koncze z tobą konwersacje. Powodzenia w rekrutacji :)

    5. Garnek.

      Garnek.

      @[HA]Borek Ta rozmowa z XQ odbywała się rok temu jak nie więcej i została ona zakończona. Naszej rozmowy nie pamiętam dlatego Cię zapytałem. Zdanie możesz mieć o mnie jakie chcesz. Nie przejmuję się opiniami o mnie osób z którymi nie posiadam stałego kontaktu. Co do rekrutacji bardzo dziękuję :)

    6. Sulejman.

      Sulejman.

      @Zebra tak gorąca kobieta jak ty to nie powinno być ci straszne <3:D

  10. 02.08.2018 Administratorka @ReBelle zostaje zawieszona na 7 dni z powodu zachowania niegodnego członka ekipy.
  11. 1. Najlepszy Supporter/ka: - 2. Najlepszy Administrator/ka: @AdiK. 3. Najlepszy RCON/ka: @Lukasz1393 @Answer 4. Najlepszy Biznes: - 5. Najlepsza frakcja: - 6. Gracz non stop grający na serwerze: - 7. Najlepsza Aktualizacja ostatniego miesiąca: - 8. Najgorsza Aktualizacja ostatniego miesiąca: - 9. Najlepsza Organizacja: - 10. Najbardziej pomocny gracz serwera: - 11. Eventowiec miesiąca: - 12. Najlepszy pracownik Frakcji: - 13. Najlepszy prezenter: - 14. Najlepszy Redaktor: - 15. Serwerowy śmieszek: - 16. Najlepsza osoba na komunikatorze ,,Mumble": -
  12. 01.08.2018 Support @[HA]Borek odchodzi z rangi na własne życzenie.
  13. Pobieranie krwi to jedna z gorszych rzeczy. :(

    1. Pokaż poprzednie komentarze  12 więcej
    2. Grabsio311

      Grabsio311

      No to jest najgorsze xD.Sztrefix nikt Ci nie pomoże w tym momencie jak nie potrafisz uszanować tego, że Zebra jest zajęta teraz.Rusz tym kołem na szyji co nosisz czasami.

    3. Garnek.

      Garnek.

      E tam jedno ukłucie i po krzyku

    4. KNX

      KNX

      Zrozum @Sztrefix, że @Zebra ma dużo na głowie!!!
      KIEDY WY TO ZROZUMIECIE?!?!?!?

      @Zebra, będzie dobrze.

    5. Smutny_Hrvdziu

      Smutny_Hrvdziu

      Dzielna pacjentka pozdro Ewka

    6. Namik209

      Namik209

      @Tobiasz63 Weź Ty się już uspokój, bo to już nudne się robi... 

       

      Zawsze znajdzie się jakiś gracz, który uważa że inni nie mają nic na głowie, nie mają nic do roboty i że muszą robić wszystko, co im wielki pan zakarze. Tak to już działa, a takie pisanie jest conajmniej bez sensu. Zebra jest człowiekiem, mądra istotą, która ma coś w głowie i potrafi zachowywać się odpowiednio do sytuacji, jak i podejmować odpowiednie decyzje, kierując się odpowiednimi ścieżkami. 

  14. 31.07.2018 Support Mr_Magulon zmienia nick na @Mr_Skarga.
  15. Niektórym od tego gorąca zaczyna odbijać.

  16. Jeżeli piszecie do mnie wiadomość prywatną, to nie róbcie mi spamu w skrzynce, wszystko czytam, jedna wiadomość wystarczy w zupełności. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Luxcus
    3. Whit*

      Whit*

      @Zebra a może tak dodać infki/turki do salonu ??

    4. Zebra

      Zebra

      @WhiteMEN nie zajmuję się tym

    5. mxcioo.redd

      mxcioo.redd

      To do bolka bardziej @WhiteMen

       

    6. Kacper^,^

      Kacper^,^

      @WhiteMEN Dodanie tych pojazdów = Gospodarka z tymi pojazdami upadnie. Wystarczy cofnąć pamięcią na około 2-3 miesiące temu gdzie turka można było kupić za 1,7kk-1,8kk 2.2 FT. A teraz trzeba dać 2.2kk wzwyż. Nie wspomnę o infernusach gdzie powiedzmy rok, półtora temu Infernus 2.2 FT kosztował 1,5kk - 1,7kk a teraz ceny sięgają ponad 3kk także bezsens dodawać do salonu, gdzie ceny tych pojazdów cały czas rosną. Żeby to miało sens dodania tych pojazdów to by musiała byś sensowna cena np, infernus 1.6 czysty 0km przeb za 2,7kk żeby włożyć 2.2 FT to wyjdzie około 3,4kk i sprzedać za 3,1kk, tracąc przy tym 300k tak jak zwykły ,, Mirek '' który kupi cokolwiek z salonu doherty włoży 2.2 FT i na bank 300k straci przy sprzedaży ;P Takie oczywiście moje zdanie.

  17. Tradycyjnie, resztę forum i wiadomości na fanpage sprawdzę jutro, miłej nocy. :angel:

    1. BuleczkaA.
    2. KNX

      KNX

      Miłej @Zebra. I tak dużo posprawdzałaś wczoraj 29.07.2018. Dzisiaj już mamy poniedziałek 30.07.2018.

    3. KRISU.

      KRISU.

      Dobranoc oraz miłej nocy! :)<3 

    4. Garnek.

      Garnek.

      Napiszę to 1500'setny raz. Przepracowujesz się :(;(

  18. Nie mam internetu, więc nic dzisiaj nie sprawdzę. :) 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  3 więcej
    2. Lunaris*

      Lunaris*

      I dobrze, wreszcie odpoczniesz :) 

    3. KNX

      KNX

      I tak dużo @Zebra kochana robisz. <3 

    4. KNX

      KNX

      @Styks, dokładnie, a nie zapieprzanie. Wiem że RCON. No ale. :) 

    5. MoRobinson

      MoRobinson

      Weź odpocznij...

    6. BlackSkorpio69
  19. Jestem poza domem do jutra do godziny 21, więc bardzo proszę nie pisać do mnie na Facebooku o sprawy serwerowe, z góry dziękuję za wyrozumiałość. Także nie będę odpisywała na wiadomości prywatne na forum, każda osoba oskarżająca mnie o brak pomocy z mojej strony będzie mogła zapomnieć o załatwieniu jakiejkolwiek sprawy przeze mnie. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Luxcus
    3. BuleczkaA.

      BuleczkaA.

      To dodaj pierw xd

    4. Hadion

      Hadion

      Powodzonka życzę ci tam :D

    5. Valentino_Minetti
    6. Grabsio311

      Grabsio311

      18 minut temu, DeltaRon napisał:

      pewnie do kochanka poszla.

      XDDD, sama się wkopała co

  20. Wszelkie sprawy, których jeszcze nie rozpatrzyłam - zajmę się nimi późnym wieczorem. 

    1. MrAsfurix
    2. Garnek.

      Garnek.

      Spokojnie. Cały czas się zastanawiam. Tyle robisz i jeszcze przepraszasz :/

    3. KOV

      KOV

      Zajmij się lepiej sobą a nie tym głupim serwerem serio zrób sobie przerwę ;)

    4. Axidus*
    5. MSL

      MSL

      Odpoczynek najważniejszy przy takim natłoku skarg  ;)

       

  21. Trzymaj się Tobiasz, powodzenia w życiu prywatnym, ze szkołą, znajomymi, jak i rodziną (przede wszystkim!). Bez Ciebie serwer nie będzie taki sam, niestety od grudnia już widać było zmianę, nam także się kontakt urwał, kiedyś potrafiliśmy gadać godzinami na mumble, a teraz ograniczamy się do dni na snapie. Jesteś jedną z tych osób, która wpłynęła na moją zmianę przez te 3 lata, jesteś jedną z tych osób o których pewnie nie zapomnę i będę wspominać z łezką w oku, jak to kiedyś było. Pamiętaj, że jesteś wspaniałą i godną zaufania osobą, nigdy nie pozwól sobie wmówić, że jest inaczej. W moim serduszku zostaniesz zapamiętany jako ten sprytny Tobiaszek, co zawsze miał chęć do pomocy.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin