Skocz do zawartości

Zebra

Zasłużony
  • Postów

    22 634
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    110
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Zebra

  1. Zebra

    Witam

    Witam serdecznie, udanej gry życzę
  2. Zebra

    No to wracamy po UB

    Witaj z powrotem, udanej gry!
  3. Na dzisiaj forum sprawdzone, reszta jutro. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  4 więcej
    2. Garnek.

      Garnek.

      @Zebra hm... sprawdzanie dzień w dzień prawie całego forum? Ja rozumiem, że to obowiązki ale czasem aż przesadzasz.

    3. MaTTix

      MaTTix

      No chora ;-; XD

    4. ENOMEK.

      ENOMEK.

      JAK TO JUTRO NIBY CZEMU NIE DZOIS BO CO

    5. :))

      :))

      auu no i prawidlowo xd

    6. olafq

      olafq

      @ENOMEK. TAK TAK NIC NIE ROBI.

  4. Tylko 3 skargi do RCON, niezły wynik. :P

    1. MrAsfurix

      MrAsfurix

      Szkoda, że nie na rcon

    2. AdiK..

      AdiK..

      1 minutę temu, MrAsfurix napisał:

      Szkoda, że nie na rcon

       

    3. KNX

      KNX

      Aż poczułem rozkosz jak to przeczytałem i dobrze poczułem, oraz dobrze w mózgu zrobiło. 

      No nieźle...

    4. Tymin

      Tymin

      A XQ na urlopie, on wróci, to Ty sobie weź, bo nieźle się zaharowujesz.

    5. Garnek.
  5. Jeżeli miałam komuś coś jeszcze dzisiaj sprawdzić to z góry przepraszam, postaram się jutro. ;)

    1. Pokaż poprzednie komentarze  9 więcej
    2. ENOMEK.

      ENOMEK.

      wezcie tobiasz nie daj sie jej zludzic na zle tory ona wam mydli oczy prosze nie dajcie sie zmanipulowac

    3. KNX
    4. :))

      :))

      Ahh te kobiety, zawsze coś skrywają .. heh

    5. KOV

      KOV

      Manipulacja widzami

    6. patryk12355

      patryk12355

      jak dałabyś rade to mogła byś mi dzis sprawdzic SORY ZA NAMOLNOŚĆ ZALEŻY MI

  6. 06.07.2018 Administrator @ENOMEK. powraca na rangę po przerwie.
  7. Oj, bo kobieta kobiecie z czułością to też inaczej Adamie haha, cieszę się, że oboje wróciliście!
  8. Nareszcie moja kochana @Lisa_! Bez Ciebie było jakoś pusto i źle. Cieszę się, że postanowiłaś w końcu wrócić.
  9. Zebra

    Hej.

    Hejka ponownie
  10. #road to 8k postów

    1. Pokaż poprzednie komentarze  1 więcej
    2. Zebra
    3. ENOMEK.

      ENOMEK.

      najlepszy człowiek na ziemi pronto

    4. MaTTix
    5. GG_Tomo

      GG_Tomo

      no to niezły challenge :P 

    6. AdaSkoo

      AdaSkoo

      Powodzenia ja mam problem z tym że nie umiem napisać statusu tylko temat ;c  

  11. Zebra

    Czyś Czyś :)

    Nareszcie kochany Adamie wróciłeś! Bardzo się z tego cieszę mój drogi, teraz tylko, żeby Lisa wróciła i będzie idealnie.
  12. Witam i udanej gry imienniczko!
  13. Że wy musicie tyle skarg pisać. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  5 więcej
    2. PeQe

      PeQe

      XDDDDDDDDDDDDDDDDD

    3. AdiK..

      AdiK..

      Liczą się odpowiedzi, a nie posty.:D

    4. KWACUS*

      KWACUS*

      Jak Janusz chce.. Janusz dostaje..

    5. Namik209

      Namik209

      Musisz kogoś wziąć do pomocy. 

  14. Nick z serwera: Zebra Nick używany na Mumble: Zebra.komp Ilość godzin przegranych na serwerze: 1547 Nazwa kanału: Sawanna Zeberki Nazwa podkanałów: Zajęta Czy chcesz posiadać hasła do swoich kanałów?: tylko do podkanału Czy kanał będzie używany minimum 3 razy w tygodniu?: oczywiście Coś od siebie: -
  15. Zebra

    Przywitanie.

    Witaj, miłej gry!
  16. Większość skarg do RCON porobiona. :P 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. GLOW
    3. Admaxis

      Admaxis

      Od kiedy jesteś RCON'em Zeberko :P

    4. Krul.wd

      Krul.wd

      order dobrej zmywarki leci w Pani ręce 

    5. Zebra

      Zebra

      17 minut temu, Admaxis napisał:

      Od kiedy jesteś RCON'em Zeberko :P

      Wystarczy, że DeltaRon jest haha

    6. Admaxis

      Admaxis

      A fakt, zapomniałem :D

  17. Zebra

    Pa Pa

    Pa MaTTix
  18. Jakie to jest irytujące, gdy ktoś kłamie, a to i tak wyjdzie na jaw. 

    1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
    2. Adrian...

      Adrian...

      Takie jest życie,nic z tym nie zrobisz kochana,aaa...szkoda,jakby można było to powstrzymać... 

    3. AdiK..
    4. Avillen

      Avillen

      ale co bo ja nie w temacie

    5. RaveX

      RaveX

      True story :|

    6. dawidxek

      dawidxek

      @Avillen. zobacz sobie u mnie na profilu skargę na Norbi323 to będziesz wiedział o co cho xd

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin