@XQward No właśnie wiem, że tam jest ładne miejsce, próbowałem nawet w map edytorze zrobić tam jeden domek na środku placu i jakieś tam drobiazgi, ale nie jestem jeszcze aż tak dobry. Ja mogę nawet zapłacić, za całą bazę. Naprawdę liczę na to, że uda mi się Ciebie przekonać. To miejsce jest puste, nikt tego nie ruszał, niedługo właśnie mam zakładać organizację z kolegą i szukałem fajnego i przytulnego miejsca i mi się udało. Organizacji jeszcze nie będzie, bo trzeba zebrać LP, ale chciałem już pomyśleć przyszłościowo. Czy dasz mi tą szansę, żebym zapłacił Ci za całą miejscówkę?