Za PCJ-600 mogę dać to http://mta4life.pl/topic/53416-sw-sabre-20/?do=findComment&comment=453659ale musielibyśmy się jakoś dogadać ;D
Chyba że zdemontuję coś lub ty coś dożucisz ;D
Jak będę na serwerze to może się dogadamy .Tymczasem dalej.
@edit: Elegy sprzedane.
Na pw napisz bo mi wyskakuje "Wystąpiły następujące błędy
Musisz wpisać prawidłową nazwę użytkownika w odpowiednim polu.
Wiadomość nie została wysłana" xDDDDD
Model:Sabra
V-Max:~215
Pojemność silnika:2.0
Przebieg:~4k
Usterki:Nówka sztuka dopiero co wyjęta od mechanika
Cena:200k
ID:12012
Kolor:Czerwony
Tuning:Up1/2, czerwony licznik, ogranicznik, cb radio, felgi, dodatkowy klucz,LPG 50L.
Kolor świateł:Podstawowy
SS'y:-
Zapoznałem się z regulaminem, będę go przestrzegać oraz liczę się z jego konsekwencjami:NiKoX