Witam, PO I Karafik<3.
"Podczas tworzenia skargi należy pamiętać o wypełnieniu wszystkich możliwych rubryk, przedstawieniu rzeczowych dowodów, oraz podaniu tylko i wyłącznie całej prawdy.."
Hmm, nic nie jest spełnione, ale przejdźmy dalej.
"Jegomość bądź dama składający/a skargę nie wysyła zapytania do kolegi, jest to dość oficjalna forma kontaktu z nami, takich też tematów oczekujemy."
Twoja skarga na takową nie wygląda.
Tutaj rzucasz oszczerstwa na mój temat, które nie są prawdą. Postaram się o ukaranie Ciebie za to.
Jechałeś kurierem na bazę. Wiedziałem że masz 5 wpisów dlatego zaczaiłem się na Ciebie. Postanowiłem Cię zatrzymać(już wziąłeś prywatnego infernusa), jednak uciekłeś. I nie śledziłem, a jechałem za Tobą zaledwie 30sekund.
Nie zobaczyłeś, a wszedłeś na teren zabezpieczony. Byłeś poszukiwany więc zwróciłem Ci uwagę abyś podniósł ręce do góry i zacząłeś uciekać. Nie walnąć, a strzelić. Wpisywanie /rece2 podczas biegu, raczej niemożliwe.
Nie pamiętam co napisałeś dokładnie, jeśli zostanę poproszony przez zarząd znajdę logi. Wiem że było Ty napewno za zniewage funkcjonariusza.
O to się nie martw, dla Ciebie zawsze znajdziemy dodatkową.
To, źle Ci wiadomo. Napiszę ci to 10 i ostatni raz. Byłeś poszukiwany listem gończym, miałem prawo do zatrzymania Ciebie + miałem dwa powody:
- WNTZ
- Niewykonywanie poleceń funkcjonariusza.
Najlepiej nic nie pisz. Już wystarczająco się skompromitowałeś, co widać po reakcjach pod skargą.
Brak dowodów - skarga odrzucona.
To moja ostatnia wypowiedź, chyba że zostanę poproszy o komentarz poprzez zarząd.
I może trochę szacunku, tak jak wcześniej zacytowałem, jest to oficjalna forma wypowiedzi.
Tyle ode mnie.