Skocz do zawartości

Karafik

Gracz
  • Postów

    1 349
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    6
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez Karafik

  1. Karafik

    [S] Elegy 2.0.

    Aktualna oferta 570k.
  2. Interesuje Cię tylko kasa, czy chcesz więcej dopłaty?
  3. Karafik

    @LOCK

    Elegy 2.0 bardzo fajne auto.
  4. Karafik

    [S] Elegy 2.0.

    570k ofka na serwerze.
  5. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  6. Karafik

    [S] Elegy 2.0.

    Dobra ofka, ale dalej.
  7. Karafik

    [S] Elegy 2.0.

    530k ofka na serwerze. Dalej.
  8. Może ktoś się skusi kupić Elegy 2.0 ode mnie? :D

     

  9. Karafik

    [S] Elegy 2.0.

    A co twoje zr up1/3 250K? XDDDD
  10. Karafik

    [S] Elegy 2.0.

    Dopłata 440k i się zgodzę. 75 lpg jest, dalej.
  11. Karafik

    [S] Elegy 2.0.

    Bardzo dobra cena jak na początek, dalej.
  12. Karafik

    [S] Elegy 2.0.

    Model: Elegy ID: 48074 Pojemność silnika: 2.0 Przebieg pojazdu: ~15k. Dodatki: FT bez: nitra, atrapy, wykrywacza, szyb, baku, progow, zderzakow.Cena: Licytacja. Coś od siebie: Bardzo fajne, ładne i szybkie autko. 210 v-max. Jesli cena mi sie spodoba to sprzedam, jesli nie to auto zostaje u mnie. SS’y: https://imgur.com/a/BAQPzDQ
  13. Pozwolę sobie zacytować @deluXe - "Gdy kierowca zatrzymuje się w miejscu niedozwolonym i włącza światła awaryjne, a jego samochód nie uległ uszkodzeniu, narusza jednocześnie dwa przepisy. Po pierwsze mamy do czynienia z nadużyciem świateł awaryjnych, a po drugie z niezastosowaniem się do zakazu zatrzymywania" Miejsce oskarżonego jest dozwolone, dobrze postąpił, że nie włączył świateł awaryjnych. Za to Ty ich użyłeś, dodatkowo stałeś za blisko skrzyżowania. Myślę, że zarząd SAMD wyciągnie z tego konsekwencje." W takim razie mogę napisać skargę na Rayner, dzięki temu, że go wkopałeś. Chcesz tego?
  14. Naprawdę?? Poszedłem szybko na S2, ponieważ musiałem coś załatwić, nie miałem czasu na włączenie migaczy. Tyle ode mnie. PS: Uzupełnij wzór, ctrl + c i ctrl + v chyba nie jest takie trudne.
  15. Witam, PO I Karafik<3. "Podczas tworzenia skargi należy pamiętać o wypełnieniu wszystkich możliwych rubryk, przedstawieniu rzeczowych dowodów, oraz podaniu tylko i wyłącznie całej prawdy.." Hmm, nic nie jest spełnione, ale przejdźmy dalej. "Jegomość bądź dama składający/a skargę nie wysyła zapytania do kolegi, jest to dość oficjalna forma kontaktu z nami, takich też tematów oczekujemy." Twoja skarga na takową nie wygląda. Tutaj rzucasz oszczerstwa na mój temat, które nie są prawdą. Postaram się o ukaranie Ciebie za to. Jechałeś kurierem na bazę. Wiedziałem że masz 5 wpisów dlatego zaczaiłem się na Ciebie. Postanowiłem Cię zatrzymać(już wziąłeś prywatnego infernusa), jednak uciekłeś. I nie śledziłem, a jechałem za Tobą zaledwie 30sekund. Nie zobaczyłeś, a wszedłeś na teren zabezpieczony. Byłeś poszukiwany więc zwróciłem Ci uwagę abyś podniósł ręce do góry i zacząłeś uciekać. Nie walnąć, a strzelić. Wpisywanie /rece2 podczas biegu, raczej niemożliwe. Nie pamiętam co napisałeś dokładnie, jeśli zostanę poproszony przez zarząd znajdę logi. Wiem że było Ty napewno za zniewage funkcjonariusza. O to się nie martw, dla Ciebie zawsze znajdziemy dodatkową. To, źle Ci wiadomo. Napiszę ci to 10 i ostatni raz. Byłeś poszukiwany listem gończym, miałem prawo do zatrzymania Ciebie + miałem dwa powody: - WNTZ - Niewykonywanie poleceń funkcjonariusza. Najlepiej nic nie pisz. Już wystarczająco się skompromitowałeś, co widać po reakcjach pod skargą. Brak dowodów - skarga odrzucona. To moja ostatnia wypowiedź, chyba że zostanę poproszy o komentarz poprzez zarząd. I może trochę szacunku, tak jak wcześniej zacytowałem, jest to oficjalna forma wypowiedzi. Tyle ode mnie.
  16. Chce ktoś kupić PP? Mam ponad 30k więc mogę sprzedać

  17. Widzę że muszę tutaj jeszcze się wypowiedzieć. Dziwne tylko, że akurat podczas zakładania blokady wróciłeś. Twoje tłumaczenia - dla mnie - są po prostu żałosne. Tylko, że jak już niby wróciłeś ze swojego afk'a to zacząłem ja zdejmować. A Ty napisałeś " teraz to sobie jeszcze poczekasz" i poszedłeś znowu na afk. Tepnał się Damianero i nagle znowu wróciłeś. Wszystko wyjaśniłem. Czekam na decyzję zarządu.
  18. Witam, PO I Karafik<3. Zaczynając od początku. Postanowiłem pojechać do mechanika. Stałeś tam Ty, oraz chyba ktoś z SARA. Osoba z frakcji naprawiła się i pojechała. Przed twoim wjazdem staranowałeś mnie, tłumacząc się że twój brat to zrobił. Wjechałeś do mechanika i zacząłeś się naprawiać( po ok. minucie udawanego afk'a). W tym czasie przyjechała jedna lub dwie osoby, które również chciały wyklepać swój pojazd. Auto skończyło się naprawiać, a Ty postanowiłeś iść "zw". Minęła ok. minuta. Ja, jak i inne osoby byliśmy zdenerwowani, więc postanowiłem założyć Ci blokadę na koło i wezwać holownik. I w tym momencie magicznie wróciłeś przed komputer. Ja oczywiście podszedłem i zacząłem zdejmować ci blokadę(widać na ss) jednak ty napisałeś coś w stylu "teraz to sobie poczekasz". Napisałem report'a którego przyjął Damianero, ponieważ blokowałeś mechanika, i wytepał twoje auto. Tak, zapłaciłeś.. po około 10 minutach, bo wiedziałeś że mogę mieć dowody na twój specjalny taran, śmieszne. Nie wyzwałem, a stwierdziłem fakt. Czy osoba która umyślnie blokuje mechanika i pokazuje swoje wielkie ego nie jest dziecinna? Sam odpowiedz sobie na to pytanie.. Tyle ode mnie, więcej nie mam zamiaru tu się wypowiedzieć, chyba że zostanę o to przez kogoś poproszony. Oczywiście wszystkie logi jestem wstanie podesłać, ale to już nie dziś. // sorka za jakieś błędy, ale pisze z telefonu.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin