Skocz do zawartości

BuchMan

Gracz
  • Postów

    565
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez BuchMan

  1. Jaki odwalacz ja nic nie wiem wcale nie mam 5 stron kar
  2. Noś hełm bo kasztan na głowe lubi spadać
  3. To chyba ja Ci powinienem życzyć wesołych jajek
  4. Na każdego przychodzi pora niby odejście ale musze odpocząć nabrać sił to zwalaczania lamusów
  5. No siemanko mordo jeszcze raz graty lidera
  6. Ganok sory wariacik niby tych przyjacół mało było a i tak ciężko spamiętać jak ogarniesz wojtasa to może powtórzymy szkolenia
  7. O biały o Tobie zapomniałem nara ceju
  8. Trzymam się mordeczko, bez obaw jeszcze wrócę muszę odpocząć
  9. No to cóż pora się pożegnać wielu na to czekało. Dzięki wszystkim za wszystkie spiny, odwalania eventy, akcje RP i wiele wiele innych. Chciałbym bardzo mocno podziękować z tego miejsca całej KG SAFD i zarządowi również za tak miłe przyjęcie mnie niegdyś we frakcji było wyśmienicie, a szczególnie Tobie @DreeY. @4Ever*999 i @Vesp3r Dzięki za danie mi szansy w akademii, ale ja jak to ja musiałem coś odwalić . To może umieszczę tu kilka osób które zapamiętałem przez cała moją kariere. @TheMistrzuu* - Dzięki wariacie za spiny i za koleżeństwo pamiętaj zawsze będziesz kaczorem donaldem @Vesp3r - Między nami bywało lepiej i gorzej, ale dzięki za wszystko. @4Ever*999 Ty tak samo. @kalahim@Bartex_ i was nie mogło zabraknąć dzięki za wszystkie gierki w PUBGA kontakt jest. @egzo_11Ciebie co prawda poznałem kilka dni temu, ale spoko z Ciebie wariat i oczywiście @xWolfQ_ Ty również. @MrRIV3LL@MrsRIV3LL poznałem was również kilka dni temu. Dobra z was parka dzięki za wszystko wytrwania w związku kontakt jest. @DreeY I Ciebie nie mogło zabraknąć DreeY'u prawie jak geju nie zapomnę tego nigdy dzięki za wszystko kontakt jest. @ShorpY Jest kontakt wariacie my to się raczej nie rozstajemy @DejvideK* Była mała spina ale dzięki za granie i akcje na DM Więcej osób które nie były moimi wrogami ani ja ich nie pamiętam jeśli kogoś pominąłem to przepraszam. I tak każdemu WIELKIE DZIĘKI ZA GRE. PS: Info dla tych co czekali nie bójcie się i tak pewnie wrócę. EDIT: @TeamForEver mój ty doradco finansowy narka
  10. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  11. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  12. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  13. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  14. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  15. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  16. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  17. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  18. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin