Skocz do zawartości
  • Aby w pełni korzystać z forum musisz się zarejestrować i zsynchronizować konto z grą, więcej informacji znajdziesz tutaj.
    Jeżeli posiadasz problemy z synchronizacją napisz wątek w dziale Pomoc z synchronizacją konta.

Oznacz osoby, które lubisz na tym serwerze!


Zefix7
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak:

@Sowkaa @H0TNINE @PAWELOVSKI.gg @Deilo @Mibawek @KajVis @xYachu. @TheArasik. @bl0ndas. @Jack15 @Mario92 @TheStar @CHRISKONON @kacpercrx @KumiseQ22 @Puszkowata

Przepraszam jak kogoś pominąłem :x 

Edytowane przez NeQ98
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @bdt @RiCo1212 @JUstinBIMBER12365 aka. perminal @Felixele vavzu, Fitrox, NukeR, Ravs0n, @Olof_Majster @PREZES_1337|FA|@opentany;;]] @Netrock @QuatroPL. @Kubula @KropsoN

@Fabiox220 @Entherek* @Deilo @Reksio* @flor1aN<3 kc @SosnaLolek @diplekk* @SaMsI @K@milo$|FA| @Dorrmi* @smlytkk* @Ukiiii @Fl0dy.

@CzlowiekWidmo @Uvug. @bmit @[BOT]WhiteShadow i duzo duzo wiele więcej jak o kims zapomnialem to prosze o emotke 4sad //edit no i najlepszy polski medyk @Macio717 

Edytowane przez zbychu997
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie spodziewałem się, że lubią mnie osoby, które mało spotykam na serwerze ;D 

Moje buziaki śle do 

@Sowkaa @NeQ98 @kacpercrx @PAWELOVSKI.gg @Zefix7 @Ukiiii @Byialy @KumiseQ22 @Wiesi3k. @Siudmek777 @asbesth @Naxum (tego cj od 21 lat lubię xd) @Foxy386 @Princessa* @Aza* @BuszeQ @cosx000 @ThanKs. @matrxx503 @XQward @KAMIL720 @kondzio090 @meffo13 @KapitanKox(prawdziwy) @baziu @Atryk @kamenxxd @Kenny.gg @WhiteTigerek. @H0TNINE @CHRISKONON @Mario92 @Mibawek @|NT|Mipcio89 @zbychu997 

@flor1aN pasuje? po prostu SKS

Edytowane przez Deilo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę tego jest, jeśli kogoś zapomnę to sorka. 

@Berlin  @Aurazo @Kubula@DaMuS@Deilo@HeBe (oj kochaniutki) @ShutkaRzutka @Sheeker @Frapis @Maly_Karakan @pawelosuwa@Verago. @PjoteR. @Asthma. @Luzak098.(kto pytał?) @Wolfcreed @Angina@Olivka. (ogarnij Robusa) @Robus (ogarnij Olivke.) @ShifT* (najlepszy uber zaraz po mnie) @RadoslaweK* @SuzukiKatana (dawaj na ten DM) @OskarYT @Kindzxaa:*@Astonish*SSPO @Skoda2115 @Lemis@Netrock @Asn. @Kenny.gg @Princessa* @KapitanKox(prawdziwy)no dalej niestety nie pamiętam 

Edytowane przez asbesth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
9 godzin temu, asbesth napisał:

Trochę tego jest, jeśli kogoś zapomnę to sorka. 

@Berlin  @Aurazo @Kubula@DaMuS@Deilo@HeBe (oj kochaniutki) @ShutkaRzutka @Sheeker @Frapis @Maly_Karakan @pawelosuwa@Verago. @PjoteR. @Asthma. @Luzak098.(kto pytał?) @Wolfcreed @Angina@Olivka. (ogarnij Robusa) @Robus (ogarnij Olivke.) @ShifT* (najlepszy uber zaraz po mnie) @RadoslaweK* @SuzukiKatana (dawaj na ten DM) @OskarYT @Kindzxaa:*@Astonish*SSPO @Skoda2115 @Lemis@Netrock @Asn. @Kenny.gg @Princessa* @KapitanKox(prawdziwy)no dalej niestety nie pamiętam 

panie jak ja bana mam a nie dm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Cichy125 @Czapla* @Matias2525 @Domciol @Sedzik @Comandos321 @Calvin. @.Mariuszek. @lil_kasztan @ziomtrio @Atryk @Pjot3req @Wariat18 @Ciastkowy* @_-JAGUAR-_ @_-KODI-_ @Majster_Bambo* 
@Dejw. @Gajduss


Pewnie i tak o kimś zapomniałem, sorka <3

Edytowane przez Multi_Fox
A no bo zapomniałem trochę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 @HaaQu* @kartovelek. @Mietek_Kasztan @AdrianeQ82 @Michalix* @Fabian.. @FabianPl1 @Bambi @Blender. @Broqq @Erorekkw @Kierad_Kasztan @MIKO23 @Panda. @ReadmeV @Twix_Duo @AndrewColl @CzlowiekWidmo @emileq1235 @Komert @Miczok. @Rysiuu. @SeNNtiU @Spawaciarz @Strancuu @EdeKZLoM @Fajerman @GOLDX @JankesTI @krecikoo @kzedo @Oker.Neko @Otis_Driftwood @Ponczus @Szmoxi20 @trooolkamil @*Przemek* @Abusz+  @Akihiko920 @ArcziV @BartusieQ:) @betssiowca @DreeY @ZbyK.gg @XQward @hoopak @dyspozytor @Dyziek* @Erixson @Fkiler @Funky28 @Galaxuwa* @Hubsonek @Giby. @Greyna.gg @Szach @JohnMacTavish* @KoNiK123. @K0perek @K3SZU @MaTTix @Mati6546 @Muvion @pizmaczek @Placuszek @Raenn @TheTomson

@Maciek. @Fantus.<3 @VenomeQ @Bilu. @Aksiu @Alaneczek @Muflus @Tomeczek. @13karoy @_-JAGUAR-_ @Alpaka* @AnonimeczeQ @Avenged.dev @beezy. @BloodD @Budda @Gajduss @JAKUBEX. @japkooo. @L4MP3K @Luzak098. @matvs. @Quiet @RIPSONx @shvky @Suszek* @Szadek @valentino. @WinteR @Wotex1223 @Shaane @A37 @AdiZ @AdrianoItaliano @AcoreQ @Artizo @CoherentShin75 @BlackSTAR @Atryk @DeeLayT* @Franczesko. @KropsoN @JuliaShaforostov @K4nciasty @Karafik  @LuKi16 @Nudzio. @NukeR:) @PluuM @Princessa* @NVXER @Rycha. @veeniX @Verago. @Vixu @ZiomOpel @MLK.zj @ProLek$i @Brukselka @BEARSKI @Macio717 @.Mariuszek. @DarkQueen  @rekin.rw  @TheArasik. @xYachu. @Veon @Ferdel1111 @HefreyPL @Tadziu @AdiMekk @Romek. @Qubi21 @kryha22 @SlomczaNN @Majsterunio @PontoniastY. Na pewno pozapominałem o wielu osobach no ale sorcia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin