Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Także ten...

    Dobra, możesz powiedzieć dlaczego odchodzisz?
  2. KNX

    Yo!

    PS. Ten gracz ma chyba bana na 999d na serwie - dlatego napisał pożegnanie.
  3. Dlaczego odchodzisz? Ja jestem na nie i chcę żebyś została tutaj. PS. Mnie nie wymieniłaś, a mnie dobrze znasz, np. z czata /g
  4. KNX

    odchodzę

    Aha? A czemu odchodzisz?
  5. KNX

    Siema :)

    Witaj Życzę Ci miłej gry.
  6. Szkoda że odchodzisz. Nara...
  7. KNX

    Yo!

    Właśnie. LIKED. A Ciebie żegnam.
  8. KNX

    Strzałka! ~Gizela ;)

    Siema kochana. <3 Życze Ci milej gry. /PID 63.
  9. KNX

    EloHERE

    I poleciał ban od Darka. :)
  10. KNX

    Siema :D

    Siemanko.
  11. KNX

    Witam was ponownie!

    Ja Cię kojarzę. Witaj ponownie.
  12. KNX

    Yo! 8)

    Witaj ziomeczku . . . Ja Cię Zeus pamiętam. Jesteś z mojego miasta, tak?
  13. KNX

    Witam wszystkich

    Witam Cię. I życzę Ci miłej, przyjemnej gry.
  14. KNX

    Przywitanie w stylu RP :P

    O, fajnie przywitanie, opowieść w stylu Role Play (RP). Siemanko. I życzę Ci miłej gry.
  15. KNX

    Także ten...

    LOL, dlaczego odchodzisz? Co Ci się nie podoba na tym serwie, że musisz odchodzić?
  16. KNX

    Elo Elo

    Rozumiem. Witaj ponownie.
  17. KNX

    No ten, cześć

    Witamy. Miłej gry Ci życzymy.
  18. KNX

    Witam.

    Dzień dobry, siemanko. Miłej gry.
  19. KNX

    Koniec?

    Dobrze. Nara.
  20. KNX

    Jednak zostaje mordki :>

    No i dobrze. Siema...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin