Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Bay Bay

    No to staraj się o UB na serwerze - pisz NEXT apelacje. Odchodzisz przez bana. Bab na 2 miesiące?
  2. KNX

    Niestety to koniec ? SiwY.

    O mnie też zapomniał. Foch!!!
  3. KNX

    Niestety to koniec ? SiwY.

    A mnie nie wymieniłeś (najważniejszej osoby). I Ty chcesz na moim forum dostęp do ACP? PS. Który raz odchodzisz? Za 2 dni znów wrócisz . . .
  4. KNX

    ...

    Witam Cię ponownie.
  5. KNX

    Pożegnanie - CJ Namik

    Jestem na nie. Nigdzie z stąd nie idziesz.
  6. Słuchaj KubsonGu, niech Twoja przyjaciółka wraca do zdrowia. Cześć.
  7. KNX

    Odejście .

    Żegnaj. Cześć.
  8. KNX

    Cześć

    Siemaneczko.
  9. PS. Gracz wrócił dzisiaj na serwa i domagał się o dojście do org. Weed
  10. Dzięki i również życzę Ci powodzenia w życiu prywatnym . . .
  11. KNX

    To Koniec...

    Dzięki i powodzenia w realnym życiu Ci życzę. Wróć jeszcze kolwiek do nas na serwer.
  12. Nie prawda. Ja już tam nie gram.
  13. Tutaj się nie nabijają posty. Elo. :D
  14. Aż tyle czasu będzie chciało Ci się czekać? A co, nie mogę tutaj pisać? Po to jest ten dział.
  15. No właśnie. Zaloguj się na forum na Twoje byłe konto i staraj się o UB w grze.
  16. Ej, Borkosss, nie oszukuj mnie. Te konto http://mta4life.pl/index.php?/user/1104-borkosss/ nie jest zbanowane. Zaloguj się na nim normalnie na forum. Na serwie chyba ban do 2136 roku. Zgadza się to?
  17. Punkty do 2136 roku aż? LOL. PS. 'Zawieszony całkowicie' = perm-ban na forum. Masz perma bana na forum.
  18. Siema, witaj ponownie. A co z Twoim byłym kontem?
  19. Dobra, bez sensu dalej pisać. Został zbanowany.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin