Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. Gratuluje unbana. Witaj ponownie.
  2. Pomyliło mu się. Boże, każdemu zdarza się 'malutki' błąd w życiu. Wracając do tematu: Ja OSTATECZNIE proponuje 55250 PLN za Buffalo - ID 889. Zgadzasz się?
  3. KNX

    |Zabawa| x czy y

    BMW Bugatti vs Toyota?
  4. xd Wracając do tematu: -Cornes skasował awatar-usta.
  5. KNX

    |Zabawa| Szczera zabawa

    To i to. Szare rajstopy czy ciemno-czarne (patrz/cie w sygnaturkę)?
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. Oj Rutku, Rutku. Proponuje Ci 50000 PLN? Zgadzasz się?
  8. A walisz bassem z całej siły jak nadajesz RodowitY? No bo trzeba pokazać swoje 'mięśnie' przy nadawaniu audycji chyba, nie? xd
  9. KNX

    Elo~Cornes

    Ale i co z tego? Niech przywróci się swój awatar-usta.
  10. No to witamy cieplutko i radośnie.
  11. KNX

    Kupie perka!!!!!!

    Za 5k mogę Ci go ''opchnać''. Zgadzasz się?
  12. Nie wiem, nie nosiłem ID 75 skina. Skina ID 233?
  13. KNX

    |Zabawa| x czy y

    Orki z Poznania. Kotlet mielony, czy kotlet z kaszy gryczanej?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin