Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Witam :)

    Siema. Znam Cię. Jesteś od początku 4Life. 4Life - 2ga edycja powstała 27 marca 2015, o godzinie 20:00...
  2. KNX

    Witam :)

    Witam Cię, siema.
  3. Sprytna Zeberka, która jest u mnie w sprytnej grupie na RANDZE SZEFOWA.
  4. KNX

    @Lock

    Faktycznie ID 153?
  5. KNX

    @Lock

    100k Ci za to proponuje. Zgadzasz się?
  6. KNX

    Manana ID 83

    15100 PLN proponuje Ci za tą Manane. Zgadzasz się? Ja 28 marca 2015 kupiłem Manane ID 81 za 3000 PLN. Więc wiesz.
  7. KNX

    Mesa id 1088!

    35000 PLN Ci proponuje za tą Mese - ID 1088 - zgadzasz się?
  8. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  9. Jak tam u Ciebie PREMIARZU?
  10. W końcu dzisiaj weekend. Co nie DomiiPlay'u? Co tam u Ciebie? Opowiadaj...
  11. KNX

    nara...

    GREGORY, wiesz, że podczas Twojej zawieszki 7d złamałeś regulamin ekipy (administracyjny) pisząc te pożegnanie, że odchodzisz na ZAWSZE aż stąd? I powinieneś na zawsze wylecieć z administracji. Zobaczymy co na to surowy ZbyK na to powie. Nie łamie się najprostszych punktów regulaminu supporta. Regulamin supporta wyraźnie mówi o tej sprawie. To na tyle ode mnie.
  12. KNX

    Witam znów.

    Krulissimo, i jak - rywalizujemy w awatarze? Mówiłeś, że będziesz miał wkrótce lepszy awatar (na 1szej stronie o tym mówiłeś). No to więc zobaczymy tego efekty.
  13. Nie wygłupiaj się Miperze*, wracaj!
  14. KNX

    R.I.P piękna akcja RP!

    Wracaj. Nie odchodź.
  15. KNX

    Elo

    Siema.
  16. KNX

    Biore urlop od Ciebie

    I do tego rajstopy? xd I co jeszcze? ;] Sorry za pomyłkę - dokładnie pożegnania nie przeczytałem - Ty odchodzisz na czas zawieszki w suppie (na 14 dni odchodzisz), nie na zawsze. Jeszcze raz przepraszam Cię za pomyłeczkę.
  17. NIE! Wracaj. Proszę cię, nie odchodź mi stąd. ;(
  18. KNX

    nara...

    No to żegnam w takim bądź razie.
  19. KNX

    Witam znów.

    Co tam u Ciebie?
  20. KNX

    Do zobaczenia kiedyś

    Lukos, nie wygłupiaj sie. Wracaj.
  21. To w takim bądź razie proponuje Ci za Primo ID 68 kwotę 42000 PLN. Zgadzasz się?
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin