Skocz do zawartości

KNX

Gracz
  • Postów

    1 393
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

  • Wygrane w rankingu

    12
  • Typ konta

    Premium +

Treść opublikowana przez KNX

  1. KNX

    Witam wszystkim.

    Witam Ciebie znów.
  2. KNX

    Cześć

    Witam również
  3. Szkoda, że tak się musiało stać. nq.
  4. KNX

    Tak szybko

    To trzym się.
  5. KNX

    Zima na 4Life

    Dobry filmik. Łapka w górę.
  6. Nie możemy wyświetlić tej odpowiedzi, ponieważ znajduje się w forum, które zabezpieczone jest hasłem. Wpisz hasło
  7. KNX

    Cześć

    Witam ponownie. Cześć.
  8. KNX

    Trzymajcie się - Hyak.

    Ale czy odchodzisz? Czy żarty sobie robisz? PS. Prima Aprilis jest 01.04.2017, nie 18.12.2016.
  9. KNX

    Trzymajcie się - Hyak.

    Co, odchodzisz z pysznego 4Lifusa? . . .
  10. KNX

    S2 - NafazowanY

    To trzymaj się ziomeczku.
  11. KNX

    Odejście

    Co zrobisz? Nic nie zrobisz. :(
  12. KNX

    Witam

    Witam Ciebie serdecznie. Miłej gry życzę.
  13. KNX

    Witam

    No witam ponownie. Gitara, siemasz. . .
  14. KNX

    Witam

    Witam ponownie.
  15. KNX

    Siemanko :D

    Witam Ciebie serdecznie. Miłej gry życzę.
  16. KNX

    Hehe

    Również witam Ciebie ponownie.
  17. KNX

    Arabus wita.

    Witam Ciebie serdecznie. Miłej gry życzę.
  18. KNX

    Eloszkaa;>

    Witam Ciebie serdecznie. Miłej gry życzę.
  19. KNX

    Szczere odpowiedzi :D

    Tak. W kolorze czarnym... A lubisz cyfrę 10?
  20. KNX

    Szczere odpowiedzi :D

    Nie lubisz mnie ;c A co, jak pewna osoba dostała by 100k zarobku? . . .
  21. KNX

    Szczere odpowiedzi :D

    xD Co zrobiliście byście, żebyście dostali zarobek z siłą SG4La w wysokości 250k wszyscy graczy On-Line?
  22. KNX

    Wracam do was <3

    Witam ponownie. Ja Cię troszku znam.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Korzystając ze strony zgadzasz się na naszą politykę prywatności: Polityka prywatności, i akceptujesz regulamin witryny Regulamin